Schaller &038 Weber یک کوکتل بار به قلمرو سمت شرقی خود اضافه می کند

قصابی Schaller & Weber، بقایایی از فرهنگ آلمانی آمریکایی که زمانی در بخش Yorkville در Upper East Side شکوفا شده بود، قصد دارد کمی طعم اتریشی را به خیابان دوم خود اضافه کند.

جرمی شالر، مالک نسل سوم این کسب و کار، قصد دارد تا Jeremy’s، یک کوکتل بار باریک را با 25 صندلی در 25 سپتامبر افتتاح کند. 21. نوار فقط دو در پایین تر از قصابی است.

آقای. شالر 43 ساله از کوکتل بارهای آمریکایی وین مانند Loos American Bar و Roberto American Bar الهام گرفت. مدیر کل Jeremy’s، Ricardo Echeverri، که قبلا اهل فرنچت بود، منوی کوکتل را با پیچ و تاب هایی بر روی کوکتل ها و نوشیدنی های کلاسیک ایجاد کرده است که اسکناپ های اتریشی را در خود جای داده است. شراب اتریشی نیز سرو می شود.

سرآشپز کریستوفر انگل، از کافه سابارسکی در موزه هنر آلمان و اتریش Neue Galerie، در حال مشاوره در مورد منوی غذا است. غذاهای معمولی بار مانند صدف و کوکتل میگو، و همچنین رستی، یک غذای سیب زمینی سوئیسی وجود دارد. البته غذای شیرینی از شرکت Schaller & Weber خواهد آمد.

فرصتی پیش آمد که دو مرغ قرمز کوچک، یک نانوایی محله محبوب، در اوایل سال 2020 بسته شد. شالر گفت. و من همیشه این آرزو را داشتم که بار خودم را داشته باشم. (دو مرغ قرمز کوچولو قصد دارند فقط یک بلوک دورتر بازگشایی شوند.)

در جوانی، جرمی شالر اغلب عمویش رالف شالر را همراهی می‌کرد تا به Elaine’s، خیابان دوم خیابانی که در آن نزدیکی بود، برای معروف و ادبی که در سال 2011 بسته شد، همراه بود.

آقای “این یک تجربه اجتماعی بود.” شالر گفت. “شما با افراد جالبی ملاقات خواهید کرد. من امیدوارم که این می تواند آن نوع حال و هوای یک نوار قدیمی Upper East Side را نیز داشته باشد.

الین کافمن، صاحب الین، در یک نقاشی دیواری بزرگ توسط هنرمند بلو لوگان در خانه جرمی به یادگار مانده است. مجموعه ای از افراد مشهور از جمله Upper East Siders مانند خواننده بابی شورت، نویسنده تام ولف و ژاکلین کندی اوناسیس را به تصویر می کشد.

همچنین روی دیوارها آثار هنری جولیان اشنابل، که برای آنها بر روی چاپ های قدیمی مونیخ نقاشی کرده است، و هنرمند آلمانی Neo Rauch وجود دارد. و چاپی از پل کلی. دیوارکوب های قدیمی توسط کالمار، طراح قدیمی اتریشی لوازم روشنایی ساخته شده است و ظروف شیشه ای از شرکت Riedel است.

دهکده تقریباً بلوکی مشاغل مرتبط با شالر و وبر – از جمله سوسیس بار شالر، بین قصاب و بار – به رشد خود ادامه خواهد داد. در سال 2020، Schaller & Weber یک رستوران پاپ آپ افتتاح کرد که در بهار و تابستان Blume و در پاییز و زمستان Hütte نام داشت. جایی که قبلا دودخانه های قصابی بود ایستاده بود. اخیرا بسته شده است، اما سال آینده به شکل جدید بازگشایی خواهد شد.

بالاتر از جرمی لیر، یک گالری هنری است که توسعه نیویورکی Compound در جاشوا تری، کالیفرنیا است. از همان شبی که بار شروع به سرو نوشیدنی می کند، نمایش آثار هنری آغاز می شود.

جرمی، خیابان دوم 1652، 646-560-2753، jeremysnyc.com

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما