Kodai Senga ژاپن، Ghost Fork Pitch را به Mets می آورد

مارتینز اضافه کرد که سنگا “ویژگی های رهبری” را در باشگاه نشان می دهد و ون دن هورک حس شوخ طبعی و اجتماعی سنگا را برجسته می کند. سنگا برای اینکه بتواند با هم تیمی های خارجی خود ارتباط برقرار کند، تک لاینرها را به زبان انگلیسی رها می کرد، و ون دن هورک معتقد است که این شوخی ها او را در باشگاه متس در حالی که به یادگیری این زبان ادامه می دهد، محبوب می کند.

تنظیماتی که Senga باید انجام دهد فراتر از یادگیری یک زبان و مواجهه با ضربات جدید است.

دیوید رابرتسون، یک تسکین دهنده راست دست که در این فصل خارج از فصل با متس قرارداد امضا کرد، در المپیک با سنگا رقابت کرد. او همچنین برای اولین فصل تاناکا در برانکس در آنجا حضور داشت و همبازی سیا سوزوکی بود که فصل گذشته اولین بازی خود را در لیگ اصلی با شیکاگو کابز انجام داد. رابرتسون بر اساس تجربیات خود با این بازیکنان گفت که یک مسئله این است که هوا معمولاً در ژاپن نسبت به برخی از شهرهای شمالی MLB گرمتر است، به خصوص در اوایل فصل، و اینکه بسیاری از تیم های NPB در گنبد بازی می کنند.

رابرتسون گفت، برای سنگا سخت خواهد بود که با هوای سرد “در بیرون از دروازه” کنار بیاید.

یک شغل MLB همچنین با سفرهای بیشتری همراه است و بیشتر تیم ها از چرخش پنج نفره به جای شش نفر از چرخش در ژاپن استفاده می کنند. در زمین، سنگا باید به یک تپه پرتاب سخت‌تر و یک توپ بیسبال بزرگ‌تر عادت کند که آن‌گونه که پرتاب‌کننده‌های ژاپنی به آن عادت کرده‌اند را ندارد. بین آن و آب و هوا، طرفداران متس ممکن است بخواهند به او مهلت بدهند، به خصوص به این دلیل که اوج بازی او به آنفولانزا وابسته است.

رابرتسون گفت: “او در یک یا دو بازی به میدان می‌رود و سپس متوجه می‌شود که باید چه کاری انجام دهد تا بتواند خود را از این دوره‌ها و بازی‌ها عبور دهد.” مطمئن هستم که او خیلی خوب تطبیق می‌یابد، زیرا نمی‌توانید آنقدر خوب بازی کنید و در یک ورزش آنقدر خوب باشید، بدون اینکه بتوانید در پرواز تطبیق پیدا کنید.»

مارتینز تا آنجا پیش رفت که به این فکر کند که آیا تعداد ضربات سنگا در ایالات متحده بهبود می یابد، زیرا مهاجمان ژاپنی، در تجربه او، نسبت به برخی از همتایان خود در MLB به بازی کردن توپ بیشتر افتخار می کنند.

رابرتسون گفت: “بازی در ژاپن مانند بازی در لیگ های کوچک یا بازی در کالج نیست.” “این لیگ های بزرگ آنجا نیز هستند. همان بازی، سطح متفاوت، اما من هیچ مشکلی در آن نمی بینم.”

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما