8 عالی هک کارتن پستی

قیمت گذاری بر کارتن­های تولید شده، به فاکتورهای مختلفی از جمله کیفیت کارتن، طراحی، تعداد سفارش و ابعاد آن­ها بستگی دارد. از جمله راههایی که میتوانید به این اطمینان برسید، بررسی راه نفوذ رطوبت و آب به داخل جعبه و همچنین ابعاد و طراحی کارتن است که باعث ایجاد فشار و له شدن خرما نشود. پس از اینکه کالا یا محصول بسته بندی شده به دست گیرنده رسید، بسته بندی و جعبه محصول در صنایع بسته بندی، به عنوان زباله محسوب شده و دور ریخته می شود. اکنون دستگاه پلی استر فیلم را هم از گردونه خارج کرده و طرح دیجیتال را مستقیماً روی زینک منتقل می کند سنگر بعدی خود ماشین های چاپ هستند که در حال فراهم شدن است هم اکنون بسیاری از ماشین های چاپ با کامپیوتر کنترل میشود و هر روز ماشین های توانمند تر و ارزان تر به بازار می آید که بدون نیاز به فیلم و زینک یا کلیشه مستقیم از فایل کامپیوتری طراحی شده استفاده میکنند دور از انتظار نیست که در آینده نه چندان دور همه مراحل پیش ازچاپ ، چاپ و مراحل تکمیلی مستقیم به طور کامل از کامپیوتر هدایت شوند و بدون واسطه های سنتی طرح و نوشته با تکنیک ها و پوشش های مختلف به سطح مواد چاپی منتقل شود.

گروه مهرسام چاپ با در نظر داشتن موارد بالا و با استفاده از کارشناسان و متخصصان چاپ همواره بهترین و اقتصادیترین مسیرها را در پروژههای چاپی در اختیار شما قرار خواهد داد. فروشگاه آنلاین کارتن سبز خرید کارتن و جعبه های آماده با حداقل سفارش 5 و 10 عدد به بالا را انجام میدهد. برای خرید کارتن لمینتی با بهترین قیمت می توانید از طریق فروشگاه های آنلاین کارتن در تیراژ بالا سفارش خود را ثبت کنید . کارتن های با ابعاد اختصاصی در تیراژ بالاتری قابل تولید هستند. برای بسته بندی اختصاصی معمولا از کارتن استفاده می کنیم . با توجه به اینکه کارتن بسته بندی سفید ، کارتن بدون چاپ است ، دارای قیمت مناسب تری نسبت به کارتن های دیگر بوده و از نظر اقتصادی مقرون بصرفه است.

اولین عاملی که در این زمینه باید در نظر بگیرید این است که برای خرید حتما به سراغ مجموعه ای معتبر بروید. بله سود و درآمد در کارتن سازی به گونه ای است که اگر یک عدد هم کارتن تولید شود سود دارد اما جهت گسترش و ادامه دار بودن این جریان تولید کارتن، حفظ خط تولید کارتن و کارگاه کارتن سازی مهم میباشد. در کارگاه کارتن سازی ،حسابداری یکی از مهمترین قسمت ها میباشد که باید مشخص شود کارتن یا همان ورق خام به چه مبلغی به کارگاه کارتن سازی رسیده است و چند درصد سود این کارتن میباشد؟ قسمت مغزی این نوع جعبه، مواد بازیافتی( مانند مقوا پشت طوسی ) بکار رفته و در دو طرف دیگر لایه پالپ سفید یا نخودی با درصد پالپ بیشتر استفاده شده.

بطری های این مجموعه شامل بطری های سبک وزن و سنگین وزن که ۸۰ درصد بطری ها شامل سنگین وزن هستند. کاروپک مجموعه ای از دستگاه های پرکن عسل ، درب بند ، چسب زن ، نوار نقاله و پاک کننده بطری را برای پاسخگویی به نیازهای این برنامه ها گردآوری و تهیه کرده است. حال اگر این بسته بندی ها را بتوان به صورت کاملاً علمی و برنامه ریزی شده بر طبق اصول محیط زیستی، مورد استفاده قرار داد، مشکلات ناشی از تولید زباله های کاغذی و کارتنی حل میشود. به کمک این دستگاه ها، ورق های کارتن با ابعاد برنامه ریزی شده برش خورده و سپس لایه ها به هم چسبانده می شوند. تولید ورق کارتن که به صنایع ورق سازی معروف است. کیفیت چاپ نیز برای اغلب خریداران ـ به ویژه در نقطه فروش و در قفسه سوپرمارکتها، نقشی تعیین کننده دارد.

کلیه کلمات و تصاویری که بر روی کارتن محصولات درج می­گردد، باید دارای ابعاد و حجم کاملا یکسانی باشند، تا شاهد افت کیفیت بسته ­بندی نباشیم. این نوع بسته بندی در صورتی که با حجم بسیار زیاد صورت نگیرد، کیفیت ظاهری این محصول را حفظ می کند. مسلمأ این نوع عسل از لحاظ کیفیت با عسل طبیعی برابری نخواهد کرد، گذشته از موضوعات مربوط به تولید عسل، نحوهی بستهبندی و عرضهی آن به بازار از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. در صورت لزوم برای استفاده از ترام اندازه آنها باید درست باشد تا امکان ثبت دقیق طرح با ماشین های فرسوده و روی سطوح زبر و ناهموار میسر شود برای چاپ روی سطوح و مواد گوناگون و نسبت به میزان انتظار از ماندگاری چاپ باید روشهای مختلفی بهره گرفت امروزه عملاً چاپخانههای کارآمدی به بزرگی یک میز کار در دسترس همگان است نشر رومیزی و فناوری دیجیتال در عرصه چاپ با بیش از دو دهه که از ابداع آن گذشته سنگر شیوههای سنتی چاپ را به عقب رانده است و تسخیر کامل فرآیند چاپ توسط کامپیوتر با شتاب شگفت در حال وقوع است اولین گام جدی از کارهای محدودی که در اجرای طرحهای ساده و خطی با کمک کامپیوتر می شود در حروف چینی بود که پرینتی روی کاغذ حساس عکاسی و یا کاغذهای معمولی تهیه و سپس مانند دیگر کارهای دستی و متداول کارآمد کار آماده سازی برای چاپ را ادامه میدادند.

استفاده از دستگاه اسکنر برای تفکیک رنگ تصاویر گام بلندی در اثبات کارایی تکنولوژی دیجیتال بود سپس کامپیوتر یکه تاز ابزارهای طراحی شد حروف نقوش و تصاویر با دقت و سرعت غیر قابل باوری با هم درآمیخته و دنیای گرافیک و چاپ را رونقی تازه بخشیدند. همچنین مسائل بهداشتی به دقت خرید کارتن بسته بندی لوازم آرایشی رعایت میشود. پس قبل از سفارش کارتن های پستی به تمام این موارد ذکر شده باید دقت داشت. از این رو شرکت های معتبر، با استفاده از ماشین آلات صنعتی پیشرفته و نیروی انسانی متخصص و متعهد، تمام تمهیدات لازم را در جهت رونق این صنعت انجام میدهند. بسته بندی سبز، تمام محصولات بازیافتی، پلاستیک های گیاهی، کیسههای بازیافتی و در کل پلاستیک قابل تجزیه را شامل می شود. قدم دوم خرید دستگاه های کارتن سازی دست دوم سالم است که این دستگاه ها باید شامل خدمات پس از فروش قطعات دستگاه های کارتن سازی باشد.

چون اکثر دستگاه های کارتن سازی دست دوم مدتی که در کارگاه کارتن سازی کارکرده است روغن کاری شده و سیستم نیرو و انتقال دستگاه دست دوم آماده کار کردن میباشد، دیگر نقاط دستگاه دست دوم باید تعویض شود. کار دیگری که باید انجام دهید این است که شما کارتن مناسب با نیازتان را بررسی کنید. در این مرحله کارگاه کارتن سازی را راه اندازی کرده اید و تولید کارتن در کارگاه شما انجام میشود و از نظر کارتن ساز این کارگاه به مرحله سود و درآمد رسیده است، . آخرین مرحله در خط تولید و بسته بندی عسل این است که بطریهای آماده شده و بسته بندی شده به کمک دستههای چندتایی به یک گروه تبدیل شوند و سپس به بازار عرضه شوند. کارتن بسته بندی میوه صادراتی را معمولا به صورت لمینتی و دایکاتی تولید میکنند زیرا از لحاظ استحکام و زیبایی دوچندان می شود از سوی دیگر امکان برند سازی و تبلیغات محصول نیز روی کارتن وجود دارد.

همچنین در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی امکان تولید کاغذهای صاف از کاغذهای بازیافتی فراهم شده است. صنایع تجارت الکترونیکی نیز به نوع جعبه های مورد استفاده برای نوع خاصی از محصولات توجه می کنند تا از هزینه های اضافی بر روی وزن جعبه و همچنین ابعاد آن جلوگیری کنند. مثلا فرمول محاسبه رنگ مصرفی برای کارتن و هزینه قالب و هزینه های حمل و نقل کارتن برای ارسال و تحویل ورق خام ، در کارتن سازی حسابداری نقش پررنگی دارد. برای نمونه رنگ سراسر کارتن باید با زمینهی سفید بوده و رنگ طرح آن ترکیبی از لوگوی ادارهی پست پیشتاز یا سفارشی، قرمز، نارنجی، زرد و یا آبی باشد. بسته های خود را باید در درون جعبه های پستی قرار داده و ارسال کنند. در هر روز میلیونها کالا و محصول به صورت بسته بندی شده در جهان ارسال می شود.

بافت طلایی و نقرهای (و رنگهای متالیک) بر روی هر بستهبندی محصول، همیشه اهمیت و کیفیتی را به خریدار، منتقل میکند. و به اندازه کرافت قوی نبوده و چاپ آن ها آسان نیست. جعبه کارتن دستگاه کارتخوان میتواند در معمولی ترین حالت یک جعبه با کیفیت کارتن متوسط و بدون چاپ باشد و در متوسط ترین حالت می تواند با با کیفیت مقوا نسبتا بهتر و با چاپ فلکسو انجام شود و در بهترین حالت میتواند با چاپ لمینت و سلفون شده تولید گردد. کاری که شما باید برای انجام دهید این است که یک سری نکات را در زمان خرید کارتن با قیمت مناسب در نظر بگیرید ما می خواهیم این موارد را به شما بگوییم پس در ادامه با مسترپک باشید. با بازیافت مواد کاغذی و کارتونی علاوه بر جلوگیری از اتلاف سرمایه های ملی، صرفه جویی در مصرف مواد اولیه و حفظ منابع طبیعی برای نسلهای آینده را شاهد خواهیم بود.

قیمت این کارتنها هم مناسب و مقرون به صرفه است و همین ویژگی باعث افزایش استفاده از آن خواهد شد. اگر بتوان محصولی را از مواد بازیافتی، تولید کرد، علاوه بر اینکه در مصرف انرژی به طرز قابل ملاحظه ای صرفه جویی میشود، از تخریب محیط زیست نیز، جلوگیری خواهد شد. در نوع فله ای کارتن های ۲ کیلویی، ۵ و ۱۰ کیلوگرمی تولید می شوند. کیفیت تنهاترین و اصلی ترین چیزی است که مشتری در حوزه و حیطه ای فعالیت میکند، اهمیت دارد. کارتن پستی بیشتر با کیفیت معمولی عرضه می شود زیرا افراد نمی خواهند برای این نوع کارتن ها هزینه زیادی پرداخت کنند.

اقلام ابزار/تجهیزات ممکن است بیشترین آسیب را در حین حمل و نقل داشته زیرا بیشتر وسایل الکترونیکی آبگریز و مقاوم در برابر ضربه هستند. جعبه های مقوایی، علم متفاوتی در تولید، دارند و صنایع حمل و نقل توجه زیادی به نوع جعبه مورد استفاده برای یک محصول خاص دارند. تعداد زیادی از پیواژیها برای بستهبندی محصولاتشان به سایز تولیدی کارتن های پستی بزرگ نیاز دارند. همان گونه که در تصویر مشخص است بسته ها به صورت ۹۰ تایی و با وزن تقریبی ۴٫۵ کیلوگرم عرضه میشوند. مادر کارتن خرما روژان ، این کارتن در ابعاد استاندارد با ظرفیت نه کیلو و ششصد گرم خرما(12 جعبه 800 گرمی) با طول 33/7 سانتیمتر، عرض 20/6 سانتیمتر و ارتفاع 18/5 سانتیمتر با وزن 327گرم در کارتن سازی صنایع بسته بندی یزدباکس طراحی و تولید شده است.

انواع متداول وزن کاغذی که برای آسترهای کرافت استفاده می شود عبارتند از: 125، 150، 200 و 300 GSM. آسترهای تخته موج دار معمولاً از آسترهای کرافت یا تست ساخته می شوند. کاغذ موج دار یا فلوت شده بین کاغذ آستر چسبانده می شود و به آن استحکام و مقاومت می بخشد. آیا خرید کارتن و استفاده از آن به نفع محیط زیست است ؟ صنعت چاپ و بسته بندی در حال حاضر به عنوان یکی از صنایع مادر شناخته می شود و سازمانها و نهادهای زیادی به آن وابسته هستند. در بسته بندی این محصول خلاقیت زیادی می توان داشت و می توان علاوه بر تمرکز بر تولید عسل به تولید و طراحی بسته بندی های جدید برای این محصول فکر کرد. با پیشرفت علم و صنعت و اختراع راه آهن و دیگر امکانات حمل ونقل هوایی و زمینی، پست نیز رشد زیادی کرد و مردم توانستند مرسولات خود را به راحتی ارسال کنند.

ایران به رغم شرایط آب و هوایی مناسب و داشتن صنعت زنبورداری قوی، در سال های گذشته تنها به تولید عسل می پرداخت و به دیگر محصولات متنوع زنبور عسل همچون تولید ژل رویال و موم توجه چندانی نداشت در حالی که این ماده مغذی دارای ارزش بالایی است. از گذشته های دور تاکنون از عسل به عنوان دارو استفاده می شود. پس از بسته بندی اقلام دور کارتن با چسب پهن کاور میگردد. قطعا ما همیشه به دنبال شیکترین اقلام هستیم. یکی مربوط به تولیدکنندگان ورق کارتن است. لذا در صورت نیاز به خرید ورق کارتن سه لایه و نیاز به قیمت ورق کارتن سه لایه با ما تماس بگیرید. در صورتی که احساس میکنید کارتن ۵ لایه میتواند برای هدف شما نیز مفید واقع شود در این مقاله ما را دنبال کنید تا شما را با کاربرد کارتن پنج لایه،خرید کارتن پنج لایه آشنا کنیم.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد خرید کارتن و خرید کارتن کرج و خرید کارتن تهران، با این شماره ارتباط برقرار کنید. هر نوع بستهبندی، صرف نظر از نوع آن، عملکرد خاصی را انجام می دهد. دوستان توجه کنید قیمت گذاری کارتن مهم میباشد و از آن مهمتر روش محاسبه قیمت کارتن و محاسبه درست قیمت ورق خام و هزینه هایی که در کارگاه کارتن سازی انجام میشود است . این گروه با خرید ورق های کارتن به تولید کارتن آماده می پردازند. قیمت کارتن سه لایه نسبت به کارتن اسباب کشی پنج لایه کمتر است زیرا در ساختار کارتن3 لایه، دو ورق کاغذ کمتر استفاده شده است.

خرید کارتن های 3 لایه به عنوان کارتن شوینده ها مورد استفاده قرار می گیرند. این شرکت در زمینه فروش کارتن تهران فعالیت می کند و افراد می توانند سفارشات خود را به صورت تلفنی ثبت نمایند. تولیدی رویال پلاستیک جهت آسایش و اطمینان مشتریان خود، سیستم فروش آنلاین را راه اندازی نموده است همچنین مشتریان گرامی میتوانند از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام ،واتساپ سفارشات خود را اعلام و پیگیری نمایند. نمونه کارتن دستگاه کارتخوان سیار قبل از اینکه به صورت تخصصی در خصوص تولید جعبه کارتن بسته بندی دستگاه POS صحبت کنیم میخواهیم شما را با تعدادی از نمونه تصاویر کارههای تولید شده در این زمینه آشنا نموده و در مورد آنها صحبت کرده و مزایا و معایب آنها را برایتان بازگو کنیم و سپس به موضوعات و روش های رسیدن به یک بسته بندی ایده آل بپردازیم.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما