50 روز جهل مطلق از احمدی نژاد!

بهترین ها نوشتند: حالا مهم نیست احمدی نژاد با اینکه خیلی محکم و اساسی حرف نمیزنه ولی دردش اینه که جوابگوی اینقدر سکوت کردی و فردا تو نارمک و بعضی از روستاها مردم به کسی اعتماد ندارند.

ما همچنین از محمود احمدی نژاد خارج از قدرت، به عنوان منتقد این اصطلاح و به عنوان همکار مدافع حمایت از مطالبات مردم یاد می کنیم. در تمام سال‌های اخیر، چه در مناسبت‌های خاص مانند انتخابات و چه در روزهای عادی، تصاویری از وی در رسانه‌های نزدیک به رئیس دولت بهار دست به دست می‌شد که او را به‌عنوان یک خرچنگ نشان می‌داد. بانویی که طلب وام می کند و در خیابان و سپس خیابان های معمولی به خانه احمدی نژاد می رسد، جوانی که برای برآوردن نیازهایش جایی جز جای احمدی نژاد پیدا نکرده است، اینها البته در حاشیه سفرها متوقف نمی شوند و ملاقات می کنند. افرادی که او را به عنوان مسافر استان می شناسند.

نوع اخبار مربوط به احمدی نژاد همیشه بر این فرض است که مردم حافظه تاریخی ندارند و چیزی از گذشته به یاد نمی آورند. دو سال پیش بود که احمدی نژاد جلوی دوربین بهمن بابازاده نشست و بعد از شجریان و حجاب و مسائلی از این دست صحبت کرد که انگار نه انگار که بسیاری از محدودیت ها و ممنوعیت ها در کشور شروع شده است.

رسانه‌های مختلف در دلار باهار هوم با تاک در فادز بر هیم میبین و می‌دانم می‌دانیم با با با با و می‌بینم می‌بینم! اما چرا؟ چرا باید از فعل گذشته استفاده شود؟ مشخص است که در پنجاه روز گذشته هیچ اطلاعی از محمود احمدی نژاد در دست نیست. او که به دنبال فرصتی برای صحبت از مطالبات مردم بود، حالا به هیچ چیز نظری ندارد، این روزها این همه توافقات جنجالی اتفاق افتاده، نه با جنبش دانشجویی کار می کند و نه با کاری که در خیابان انجام می دهد. . عجیب نیست؟ حتی محمد خاتمی و حسن روحانی هم که اولی در انعکاس اخبارش محدود است و دومی خودش را کنار کشید، موضعی داشتند، هرچند حداقل در مورد خاتمی جنجال زیادی وجود داشت، اما صدای احمدی نژاد اینطور بود. از دیوار نگذرد

حالا حرف زدن و حرف زدن درباره احمدی نژاد که خیلی محکم و اساسی نمی گوید مهم نیست، بلکه درد این است که مرد پاسخگوی این سکوتی است که شما کردید، فردا اگر می خواهید در نارمک باشید و فلان دهکده با مردم در کنار هم دیده میشوی هیچکس را باور نکن. شاید این بار حساب افرادی که حافظه ندارند باز کرده باشید! الان شرایط به گونه ای است که حتی سلبریتی های درجه دو هم از قضاوت های مردم در امان نیستند، احمدی نژاد که لباس عدالت بر تن دارد و همیشه می خواهد خود را نزدیک مردم نشان دهد، در واقع برخی از هوادارانش تماس گرفتند. او “رئیس جمهور مردم” چگونه این سکوت نسبی است؟ اما واقعا همه آن شوخی ها و رونق های رسانه ای بیشتر به نفع گروه بود؟ اگر نبود پس چرا احمدی نژاد صحبت نمی کند؟ حتی برخی از کاربران به طعنه نوشتند که اینترنت قطع است؟

الان مردم زیر چاقو افتاده اند دنبال کسانی که سکوت کرده اند و پیدا نمی شوند. هر چه هست، این ویژگی زمانی است که ماهیت وحی دارد، زیرا جایگزین رابطه مردم و زمان می شود، گویی زمان در این روزها و روزهای مشابه، به گونه ای دیگر می گذرد، در خود بازیگوشی دارد، دوربین نگاه می کند. کیهان انگار در جای جدیدی کاشته شده است، زاویه عوض شده، حالا خیابان را جور دیگری می بینیم، آدم های اطرافمان، حتی آدم های معروف، آن هایی که ادعا می کردند، آن هایی که فراتر از انتظارمان هستند.

این роз‌ха чеели замени базигош ест، کادر در سنیا‌ها را بای‌دُنство; شناخت و دانش در ساعات آنلاین خیلی بیشتر در دسترس است، احمدی نژاد یک مشت نمونه است، خلاصه حواس همه جمع باشد. فردا اگر یکی اشتباه کرد باید آلبوم باز شود.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما