4 تروریست در پونچ کشته شدند. حملات SIA در جنوب کشمیر در جریان است اخبار هند

پونچ: مقامات ارتش هند روز سه شنبه اعلام کردند که چهار تروریست در عملیات مشترک در جامو و کشمیر توسط نیروهای امنیتی کشته شدند. آنها گفتند که عملیات مشترک با حضور نیروهای ویژه ارتش هند، تفنگ های راشتیا و پلیس جامو و کشمیر به همراه سایر نیروها در منطقه سندهارا در پونچ انجام شد. ارتش هند گفت: “اولین درگیری بین نیروهای امنیتی حوالی ساعت 23.30 شب دیروز رخ داد و پس از آن پهپادها به همراه سایر تجهیزات نظارتی شبانه مستقر شدند. در سحرگاه امروز، درگیری دوباره با تبادل آتش شدید بین نیروهای امنیتی و تروریست ها آغاز شد.” مقامات گفتند.

تروریست های کشته شده در این عملیات به احتمال زیاد تروریست های خارجی هستند و هویت آنها در حال مشخص شدن است. در همین حال، حملات ضد تروریستی در مناطق مختلف کشمیر جنوبی در قیمو کولگام، هف شوپیان و شهر آنانتناگ در جریان است. این آژانس گفت که این حملات توسط آژانس تحقیقات دولتی در ارتباط با قتل سانجی شارما، نگهبان خودپرداز بانک انجام شده است.

همچنین، در 14 ژوئن، آژانس تحقیقاتی به چندین مکان در کشمیر جنوبی حمله کرد. پلیس کشمیر گفت که در اوایل ماه فوریه، تروریست ها به سانجی شارما، نگهبان دستگاه خودپرداز بانک، در حالی که در حال حرکت به سمت بازار محلی بود، شلیک کردند. با وجود اینکه او به بیمارستان منتقل شده بود، بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داد.

داستان های پرطرفدار cre

DIG Rayees Mohammad Bhat در زمان وقوع این حادثه گفت: «تروریست ها به یکی از اعضای یک جامعه اقلیت زمانی که او به همراه همسرش به سمت بازار می رفت تیراندازی کردند. وی افزود: ما در جستجوی تروریست ها هستیم و در اسرع وقت آنها را خنثی خواهیم کرد. پلیس منطقه کشمیر گفت: “تروریست ها به یک غیرنظامی از اقلیت به نام سانجی شارما S/O Kashinath Sharma R/O Achan Pulwama در حالی که در راه بود به بازار محلی شلیک کردند. او به بیمارستان منتقل شد، اما بر اثر جراحات جان باخت.”

در همین حال، مانوج سینها، معاون فرماندار JK حمله تروریستی به سانجی شارما را به شدت محکوم کرد. وی گفت که دولت در کنار خانواده داغدار ایستادگی خواهد کرد.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما