17 ظاهری که در مت گالا بیشترین عملکرد را داشتند ریحانا، لیل ناس ایکس و غیره

فهرست میهمانان اولین دوشنبه ماه می، همانطور که مت گالا نیز شناخته می شود، به عنوان آزمون رورشاخ برای اینکه آنا وینتور تقریباً در حال حاضر چه کسی را مهم می داند، عمل می کند. شرکت کنندگان امسال شامل بسیاری از پروازهای مکرر مانند کیم کارداشیان، جیجی حدید و سرنا ویلیامز، و همچنین برخی از نام‌های جدید بودند: ستاره WNBA و بازداشتی اخیر روسی بریتنی گرینر، هنرمند موسیقی دوجا گربه و – به طرز شگفت‌انگیزی – پاریس هیلتون. (چطور ممکن است که او قبلاً نرفته باشد؟ یک غفلت عجیب!)

هر سال کد لباس مطابق با موضوع نمایش است که این بار به فعالیت شش و نیم دهه ای کارل لاگرفلد اختصاص دارد. بسیاری از مهمانان سیاه و سفید یا کت و شلوار و لباس مجلسی تزئین شده با مروارید یا گل می پوشیدند – نقوش مورد علاقه آقای. لاگرفلد اسم حیوان دست اموز بد به دنبال کت و شلوار سفید کامل با گل های پارچه ای دزدیده شد که به عنوان قطار عمل می کرد. Janelle Monáe روی فرش اجرا کرد و کت بزرگ تام براون خود را درآورد تا دامن حلقه‌ای شفاف را نشان دهد. دوجا گربه و جرد لتو هر کدام به آقای شوپت ادای احترام کردند. دوست گربه سان لاگرفلد. کایلی جنر، گابریل یونیون، سلما هایک پینو و پدرو پاسکال با قرمزهای تند خودنمایی کردند و لیل ناس ایکس با رنگ بدنه نقره‌ای و نه چیزهای دیگر ظاهر را ربود.

لباس‌های فوق‌العاده زیادی وجود داشت که به آقای آقا احترام می‌گذاشت. میراث لاگرفلد – در واقع، تعداد زیادی از آنها قابل ذکر نیستند. همچنین ظاهرهای زیادی وجود داشتند که ظاهری عالی داشتند (هالی بیلی، کامیلا مورونه، نائومی کمپبل، کیک پالمر و آرورا جیمز فقط به نام چند مورد). بنابراین در اینجا یک یادآوری وجود دارد: نگاه هایی که بعد از آن انجام شد این کار را انجام داد اکثر در مت گالا – نه لزوما بهترین، نه لزوما بدترین، فقط بیشترین. برای بسیاری موارد دیگر که در اینجا ذکر نمی کنیم، حتماً عکس های فرش قرمز ما را نگاه کنید.

“چنگ زدن مرواریدها” یکی از ایده های محرک پشت نگاه مهره های سنگین او از خانم شیاپارلی بود. جوئل گفت. و، وای، تعداد زیادی مروارید – و سنگ، و کریستال، و کار طلا – برای چنگ زدن وجود داشت!


یک ابر بارانی، اما آن را درخشان کنید. ام‌اس. لباس پولک دار بدون بند یایی از طلا و نقره توسط پرابال گورونگ به طرز چشمگیری روی باسن او کشیده شده بود و جوی های نقره به پاهایش می بارید.

گربه دوجا هم به نام و هم تم خود متمایل شد و لباسی برای ادای احترام به گربه سفید معروف کارل لاگرفلد، چوپت، پوشید. او یک لباس نقره‌ای کلاهدار بدون پشت از Oscar de la Renta با قطار پر سفید پوشیده بود. با این حال، بهترین بخش ظاهرش به صورت او چسبانده شده بود: پروتزهای سفارشی گربه.


سوار قطار Bad Bunny نشوید، بلکه با آن سوار شوید. کت و شلوار سفید این نوازنده از Simon Porte Jacquemus در جلو کار می کرد و در پشت مهمانی. یا بدون پشت، همانطور که کت یک برش بزرگ داشت.

مانند بسیاری دیگر، رئیس مشترک شب تصمیم گرفت مستقیماً به منبع مراجعه کند، و یک لباس مجلسی سفید توئید شنل به تن کرد که مدل آن مدلی بود که کلودیا شیفر در سال 1992 پوشیده بود. (جیب ها را بررسی کنید!) امتیاز به خانم. لیپا برای طراحی آن با جواهرات ظریف و ساده، یک گردنبند الماس تیفانی با وزن تنها 100 قیراط.


طرفداران بلافاصله پیوند بین خانم را مشاهده کردند. کت و شلوار اسکلت امضای بریجرز و لباس لباس Met او از Tory Burch. روز دوشنبه، این نوازنده استخوان‌های معمول خود را با لباسی مشکی که با مرواریدهای استراتژیک پوشانده شده بود، عوض کرد.

در شبی که مروارید کم نداشت، آقای. تارهای وایتیتی – فقط دو تا از گردنش آویزان شده بود و تا زیر باسنش آویزان بود – روی یک ژاکت بلند ماکینگ خاکستری مرواریدی از Prabal Gurung افتاد.


لباس شنل سفید او با ستون‌های درخشان پانل‌ها کشیده شده بود، اما قابل توجه‌ترین قسمت مجموعه او یک شنل پر سفید بود که برای نمایش بیشتر آن را تاب می‌داد. شاید بتوان گفت که یادآور فرشته است.

آقای. ظاهر هنری برای شب عناصر دوست داشتنی دیگری هم داشت – البته مرواریدهایی در میان آنها – اما مهمترین آنها شنل او بود که با رفلکس های مشکی ساختار هنرمندانه ای پر شده بود.


چیزهای زیادی وجود دارد که می توان در مورد آقا نوشت. جفت رنگی قرمز و مشکی پاسکال دوشنبه شب، اما بیایید صادق باشیم، همه ما فقط به شورت فکر می کنیم.

تمام بدن نوازنده – به جز یک بند شلواری – با رنگ نقره ای و بدلیجات پوشیده شده بود، مانند یک مرد حلبی مد روز از طریق پت مک گراث. یکی لطفا بعد از شام از صندلیش عکس بگیرد.


ریحانا در ساعت 10:15 بعد از ظهر که فقط می‌توانست و دور می‌آمد، روی فرش قدم گذاشت و به نظر کاملاً بیضی شکل بود که داخل یک تخم‌مرغ کرمی رنگ از والنتینو قرار گرفته بود. او چه احساسی داشت؟ او گفت: گران است.

آقای. لتو نقش طلسم را در لباس گربه سفید غول پیکر بر عهده گرفت، سر تکان دادن دیگری به آقای. حیوان خانگی محبوب لاگرفلد. پس از اینکه به اندازه کافی نیروهای مطبوعاتی را ترساند، لباس را برداشت و سایه چشم آبی کمرنگی را که با چشمان بزرگ گربه همخوانی داشت آشکار کرد.


چیزی که با یک کت توید سایز بزرگ شروع شد، به عنوان یک بیکینی مشکی و درخشان در نقش خانم خاتمه یافت. Monáe لایه به لایه – از جمله دامن حلقه ای غول پیکر – تام براون را نشان داد. (لیل ناس ایکس که ممکن بود جایزه کمترین لباس روی فرش را بگیرد، حضور نداشت.)

لباس کرست مشکی شفاف این نوازنده از سیمون روشا با موهای او که با نوارهای مشکی درخشان در دو طرف صورتش احاطه شده بود، مطابقت داشت. انحراف از ظاهر بلوند سال گذشته.


خواننده گروه Talking Heads نیازی به نگرانی در مورد دوچرخه اش نداشت که این پله ها را بالا می برد. یک نفر آمد تا قبل از صعود او را بردارد.

در حالی که جمعیت منتظر حضور ریحانا بودند، یک مهمان ناخوانده با عجله از فرش بالا رفت. شوخی‌های «کی می‌پوشی» در موردش پخش شد.


مدیسون مالون کرچر، استلا باگبی سوگند آنا گریس لی گزارش کمک کرد

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما