10 مستند درباره Sprayer Drone که در واقع می تواند بهترین روشی را که شما می بینید Sprayer Drone را تغییر دهد

چسب زنجیر می تواند به طول زنجیره کشش دهد تا آن را در اطراف جسم دیگر محکم کند. این پهپادهای همه کاره همچنین می توانند به صورت مستقل پرواز و فرود بیایند و همچنین موانع وسط پرواز را شناسایی کرده و از آنها اجتناب کنند. اکثر مردم پهپادها را به عنوان پلتفرم‌های جمع‌آوری داده مرتبط می‌دانند که در آن سنسورهایی مانند دوربین، LIDAR و غیره را نصب می‌کنید، اما پهپادها را می‌توان برای تحویل انواع چیزهای دیگر به جز تحویل بسته پهپادی یا تحویل پزشکی استفاده کرد. بله، خدمه باید در حین بارگیری پهپاد در اطراف آن باشند، اما این در مقایسه با سمپاشی منطقه‌ای با پوشش گیاهی بسیار بی‌اهمیت است، جایی که مطمئناً همه در حین زمین خوردن و افتادن بر روی انواع وسایل تحت پوشش قرار می‌گیرند. به هر حال من گمان می‌کنم که در پایگاه‌های داده قسمت 47 یا 48 تعداد زیادی پیدا نخواهید کرد، زیرا تعداد پهپادهای سمپاش بسیار بیشتری نسبت به آنهایی که فرآیند معافیت را طی می‌کنند فروخته می‌شود. به جای رانندگی برای شناسایی آنچه در حال وقوع است و سپس بازگشت و برداشتن تجهیزات بیشتر (آرگو، دکل زمینی و غیره). ) فقط می توانید آن مناطق را اسپری کنید.

میتونی اسمشو بفهمی فکر میکنی بتونی اسمشو بذاری؟ در مورد آن فکر کنید. شما می‌توانید زمین‌های گلف، کانال‌ها، برکه‌ها، دریاچه‌ها و غیره را در یک محیط حومه‌ای/شهری درمان کنید، اما هرگز بیش از افراد یا دارایی‌ها نیستید. این سیستم‌ها جدید هستند و قبل از اینکه ویژگی‌های مختلف آنها را بفهمیم، باید چیزهای زیادی یاد بگیریم. کانادا یک سیستم انطباق قوی در PMRA ندارد، بنابراین سخت است که بدانیم چقدر سم پاشی به طور غیرقانونی انجام می شود، یا اینکه قانون با عاملان آن چگونه رفتار خواهد کرد. سمپاش کوله پشتی یک غبار ریز از مایع را می فرستد و به کشاورز اجازه می دهد تا مقدار مناسبی از علف کش یا آفت کش را به یک مزرعه یا یک گیاه تکی بمالد. سمپاشی آفت کش؟ شما به مجوز استفاده از آفت کش های محدود دولتی نیاز دارید.

وقتی Sprayer Drone کسب و کار توسعه خیلی سریع

به خاطر داشته باشید که ضمیمه هایی برای پهپادها برای انجام کارهایی غیر از اسپری کردن (مانند پخش کننده گرانول پهپاد) وجود دارد. باید بدانید که این پهپادها هواپیما محسوب می شوند. آیا شما آن را می شناسید؟اسمش رو میدونی؟ همانطور که از نامش پیداست، زیرشکن نصب شده بر روی تراکتور، لایه های زیرین خاک (به نام زیر خاک) را شل می کند. این یک تصمیم منصفانه است – پهپادها اسپری‌های ظریف‌تری نسبت به هر سیستم موجود دیگری تولید می‌کنند، آنها به طور بالقوه از حجم آب کمتری بر حسب ضرورت استفاده می‌کنند و رسوب کمتر قابل پیش‌بینی‌تری را به دلیل پایین‌شویی روتور ایجاد می‌کنند. هواپیماهای سرنشین دار همچنین هزینه کمتری در هر هکتار نسبت به عملیات سمپاش پهپاد دارند. عملیات‌های زیر 55 پوند منطقه حایل 500 فوتی ندارند (آنها 107.19(c) دارند) اما عملیات‌های 55 پوندی و سنگین‌تر دارند. برای شروع گواهینامه عملیاتی، باید یک هواپیما ثبت شده داشته باشید، بنابراین در آن مرحله به آن نیاز خواهید داشت.

مرحله 4. اگر FSDO فکر کند همه چیز به درستی پر شده است، شما را به لیست انتظار افرادی که منتظر صدور گواهینامه اپراتور هستند اضافه می کند. مرحله 3. "مرحله درخواست رسمی" را آغاز کنید. فرم 8710-3 و مدارک تعهد نامه را با دفتر محلی FAA خود (FSDO) برای شروع صدور گواهینامه عملیات هواپیمای کشاورزی تشکیل دهید. فقط پس از اعطای معافیت از مرحله 1، FSDO محلی یک بازرسی حضوری انجام می دهد که در آن دانش و مهارت خود را نشان می دهید. هواپیماهای سرنشین دار بسیار ارزان تر از آنچه که قبلاً خواهید بود، خواهند بود. گفتم شما هرگز از نظر اقتصادی این کار را نخواهید کرد. حساب کنید و متوجه خواهید شد که بیشتر پهپادها با اضافه کردن وزن باتری بیش از 55 پوند و بدون محموله هستند.

یکی از سریع‌ترین فناوری‌های جدید کشاورزی، پهپادهای اسپری هستند. این به این معنی است که اگر سرعت سفر سریعتر فشار اسپری را افزایش دهد، می توان با تغییر سرعت چرخشی اثر بر کیفیت اسپری را خنثی کرد تا همه چیز یکنواخت تر بماند. 137 گواهینامه اپراتور هواپیمای کشاورزی، به خواندن ادامه دهید. اگر می‌خواهید از بودجه استفاده کنید، بررسی کنید DJI Agras MG-1 اولیه قدیمی با فروشندگان پهپادهای مختلف که به دنبال تخلیه آن‌ها هستند، چیست، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است مشکلاتی در تهیه باتری‌ها وجود داشته باشد. شما گاهی پرچمداران را بیرون می اینجا کلیک کنید فرستید. به اندازه کافی کوچک است که در داخل خانه برای کارهایی مانند تمیز کردن غرفه های انبار استفاده شود. این وینچ یک وینچ دستی است که ممکن است هرگز تمام کارهایی را که یک وینچ واقعی می تواند انجام دهد انجام ندهد، اما برای بسیاری از کشاورزان کاملاً کافی است. در مزرعه از آن استفاده های زیادی می شود، از جمله کشیدن و بلند کردن مانند یک وینچ و همچنین فشار دادن اجسام در جای خود یا فشردن اجزاء به هم. اگر وقت یا دانش ندارید، می توانید افرادی مانند من را استخدام کنید تا در این زمینه به شما کمک کنند. پخش کننده های پخش را می توان بر روی تراکتور نصب کرد، اما نسخه های کوچکتری وجود دارد که کشاورز می تواند در اطراف زمین فشار دهد.

3 غیرقابل انکار اطلاعات درباره Sprayer Drone

پیوندهای بزرگی وجود دارند که نیاز به راننده دارند و می توانند هکتارها را در یک روز پوشش دهند، و همچنین نسخه های کوچک کششی برای استفاده در زمین های کوچک وجود دارد. دانخوری ها همچنین از نظر سطح اتوماسیون متفاوت هستند، زیرا پیشرفته ترین نسخه ها قادر به مخلوط کردن و تحویل شیر در حین نظارت بر میزان مصرف یک گوساله هستند. برخی از دانخوری های گوساله فقط یک پستانک دارند در حالی که برخی دیگر به بیش از یک دوجین مجهز هستند. سمپاشی علف کش بر روی خاکریزهای صخره ای نزدیک یک مخزن آبی که نمی خواهید کارمندان خود را به خطر بیندازید یا برای رسیدن به مناطق صخره ای با دکل زمینی مشکل دارید.

می‌توانید برای پرواز در برخی از آن مناطق قرمز مجوز دریافت کنید. پهپادی که در هنگام برخاستن 55 پوند یا بیشتر وزن دارد، باید تحت مجموعه ای از مقررات و محدودیت های متفاوت پرواز کند. چگونه برای بازرسی نهایی آماده شوید تا با اطمینان به سؤالات 1 تا 3 بازرس FAA که بازرسی حضوری را انجام می دهند پاسخ دهید. در طول این فرآیند، آنها یاد می گیرند که شما 1 یا چند مورد از موارد زیر را انجام می دهید: (1) پرواز غیرقانونی به صورت تصادفی یا عمدی، (2) پرواز به شیوه ای ناامن، (3) عدم پیروی از برچسب های شیمیایی، و غیره. اگر مورد بررسی قرار گرفتید و FAA متوجه می شود که شما با یک مشاور کار می کنید، اکنون خود را به FAA باز می کنید و سعی می کنید به مشاور مراجعه کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد شما پیدا کنید. چندین FSDO به من گفته اند که این هشدار را که مشتری باید تا زمانی که با وکیل خود صحبت نکرده است به FAA گزارش ندهد، حذف کنم.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان