یک مار پیتون 16 فوتی مشبک پس از ماه ها ناپدید شدن در آستین تگزاس نجات یافت.CNN

یک مار پیتون مشبک 16 فوتی آلبینو “ناراضی” روز دوشنبه توسط یک پناهگاه حیوانات در آستین، تگزاس – پس از ماه ها ناپدید شدن – نجات یافت.

مرکز حیوانات آستین در صفحه تایید شده فیس بوک خود نوشت که روز دوشنبه تماسی در مورد این خزنده بزرگ دریافت کردند.

پناهگاه شهرداری که توسط شهر آستین اداره می شود، نوشت: «به دلیل درجه حرارت، مار به اندازه کافی بی حال بود که چند نفر از ساکنان توانستند آن را بگیرند و در گاراژ خود نگه دارند.

و در حالی که تماس گیرندگان اغلب هنگام تماس با پناهگاه در اندازه مارها اغراق می کنند، در این مورد مار پیتون به همان اندازه ای بود که تماس گیرندگان فکر می کردند.

بر اساس پست فیس بوک، ساکنان گفتند که از ماه جولای این مار عظیم الجثه را در محله مشاهده کرده اند. پناهگاه مار را در یک خانه موقت یک شبه قرار داد، سپس از باغ وحش آستین خواست فعلاً مسکن «مناسب‌تری» فراهم کند.

در این بین، کارکنان پناهگاه پستی را در شبکه های اجتماعی که ماه ها پیش در مورد یک مار پیتون گم شده دیده بودند به یاد آوردند. برخی از جاسوسی آنها را به پستی در برنامه اجتماعی Nextdoor هدایت کرد که حاوی اطلاعاتی درباره صاحب پایتون بود.

کارکنان مرکز حیوانات آستین پس از دریافت تماس از ساکنان نگران، مار را برداشتند.

کارکنان پناهگاه با صاحب آن تماس گرفتند و او مار را بر اساس “ویژگی منحصر به فرد” شناسایی کرد.

و آنها متوجه شدند که صاحب مار – یک ماده به نام اسنو – از دالاس به آستین رفته بود که یک دزد وارد ماشین او شد و یک کیف حمل و نقل با اسنو را دزدید. مشخص نیست دزد در چه مقطعی به مار اجازه داد در اطراف آستین پرسه بزند.

طبق پست فیس بوک، اکنون مار و صاحب با خوشحالی دوباره به هم رسیده اند.

طبق گزارش کمیسیون حفاظت از ماهی و حیات وحش فلوریدا، پیتون های مشبک یکی از طولانی ترین گونه های مارهای جهان هستند. آنها در طولانی ترین حالت ممکن می توانند بیش از 20 فوت باشند. در طبیعت، مارها در جنوب و جنوب شرقی آسیا یافت می شوند، اگرچه آنها به عنوان حیوانات خانگی در سراسر جهان خرید و فروش می شوند.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان