“یه آزادی کی دوسری لادای های”: مانیش سیسودیا قبل از حضور در CBI در پرونده کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم | اخبار هند

دهلی نو: در کلاهبرداری سیاست مالیات غیر مستقیم، دفتر مرکزی تحقیقات (CBI) معاون وزیر دهلی، مانیش سیسودیا را روز دوشنبه در اینجا کباب خواهد کرد. سیسودیا آماده است تا ساعت 11 صبح به تحقیقات در مقر آژانس تحقیقاتی در اینجا بپیوندد. CBI احتمالاً از او سؤالاتی در مورد تغییرات ایجاد شده در سیاست مالیات غیر مستقیم خواهد پرسید. یک منبع به IANS گفت: “CBI می تواند بپرسد که چرا آنها از 144.36 کرور روپیه چشم پوشی کردند. چرا این معافیت در مجوز مناقصه نیز داده شد.” پلیس دهلی همچنین بخش 144 را در خارج از خانه سیسودیا تحمیل کرد.

پرسنل پلیس نیز برای جلوگیری از حوادث ناگوار در صورت اعتراض کارگران AAP مستقر شدند. مانیش سیسودیا معاون CM و رهبر AAP به ANI گفت: “هدف آنها (BJP) این است که مرا به زندان بفرستند تا از رفتن من به گجرات جلوگیری کنند. در این حملات چیزی علیه من پیدا نشد.”

DCM دهلی صبح امروز پیش از حضور در CBI، آشیرواد مادرش را گرفت. وی همچنین در توئیتی نوشت: “ما هرگز در برابر دیکتاتوری سر فرود نمی آوریم. این دومین مبارزه برای آزادی در برابر توطئه گران است.”

آرویند کجریوال، وزیر ارشد، در توییتر نوشت که این احضار چیزی جز تاکتیکی برای جلوگیری از بازدید سیسودیا از گجرات محدود به رای گیری و ارسال توییت نیست. “از خانه سیسودیا چیزی پیدا نشد. در کمدهای او نیز چیزی یافت نشد. این پرونده کاملاً جعلی است. سیسودیا مجبور شد برای مهمانی به گجرات برود. آنها می خواهند او را دستگیر کنند تا نتواند به گجرات سفر کند. اما کمپین ما متوقف نخواهد شد، همه گجراتی ها با ما هستند.”

مانیش سیسودیا پیش از این پس از دریافت احضار، CBI را متهم کرده بود. او روز یکشنبه در توییتر خود نوشت: “آنها 14 ساعت به خانه من یورش بردند، چیزی پیدا نکردند. در کمد من هم چیزی در آنجا پیدا نشد. آنها به روستای من رفتند اما دست خالی برگشتند. اکنون با من تماس گرفته اند. به تحقیقات بپیوندید. من برای ثبت اظهاراتم به دفتر مرکزی CBI می روم. تا ساعت 11 صبح آنجا خواهم بود و همکاری خواهم کرد.”

قابل ذکر است، CBI سیسودیا را متهم شماره یک در FIR خود کرده است، که طبق بخش های 120-B (توطئه جنایی) و 477-A (جعل حساب ها) IPC تسلیم شده است. اتهامات علیه سیسودیا این است که ظاهراً به تاجران مشروب 30 کرور روپیه معافیت داده شده است. گفته می شود که دارندگان مجوز بنا به خواست خودشان تمدید شده اند. قوانین سیاسی با زیر پا گذاشتن قوانین مالیات غیر مستقیم وضع شد.

گزارش شده است که FIR گفته است که سیسودیا و چند بارون مشروب به طور فعال در مدیریت و انحراف سود مالی ناروا جمع آوری شده از دارندگان مجوز مشروب به کارمندان دولتی که در این پرونده نیز متهم شده اند، مشارکت داشتند.

«مانیش سیسودیا، معاون وزیر دهلی، آروا گوپی کریشنا، کمیسر وقت (خدمات مالیاتی)، آناند تیواری، معاون وقت کمیسر (خرید)، و پانکاج بااتناگار، دستیار کمیسر (خرید) در توصیه و اتخاذ تصمیمات مربوط به سیاست مالیات غیر مستقیم برای سال 2021-2022 بدون تأیید مقام ذی صلاح با قصد اعطای اقبال ناروا به مناقصه گیرنده پروانه، می‌گوید FIR که توسط IANS قابل دسترسی است.

تا کنون CBI دو نفر را در این پرونده بازداشت کرده است. دوشنبه گذشته آبیشک بوینپالی تاجر ساکن حیدرآباد را در این پرونده دستگیر کرد. نام او در جریان تحقیقات فاش شد. او برای پیوستن به تحقیقات فراخوانده شد، اما در بازجویی همکاری نکرد و ظاهراً سعی داشت CBI را گمراه کند.

ویجی نیر، تاجر مستقر در جور باغ (دهلی) اولین کسی بود که توسط آژانس دستگیر شد. پس از او، اداره اجرا (ED) سامیر ماهندرو را که یکی از همکاران ادعا شده با نیر است، دستگیر کرد.

(با ورودی های آژانس)

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان