کشتی پخش زنده نمایندگان ایران را تماشا کنید

مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی جهان 2022 کشتی فرنگی قهرمانی جهان دقایقی پیش در شهر بلگراد پایتخت صربستان برگزار شد و 10 ورزشکار ایرانی رقبای خود را شناختند.

در وزن 55 کیلوگرم 18 نفر حضور دارند که پس از استراحت در دور اول دادمرز در دور دوم به مصاف اکرم اوزتورک از ترکیه می رود و در صورت عبور از این حریف در دور سوم برنده به مصاف نادیالکو پتروف از کشور می رود. بلغارستان و امانگالی باکبولاتوف از قزاقستان می آید.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد در دور نخست به مصاف هان جائه چانگ از کره جنوبی می رود. در صورت پیروزی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف الهام بهرام برنده از ازبکستان و کرم کمال از ترکیه خواهد رفت.

علیرضا نجاتی در وزن 63 کیلوگرم در دور نخست به مصاف احمد اویار از ترکیه می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده مرحله یک هشتم نهایی خوزه هرناندز از مکزیک و عبدالمحمد پاپی خارجی سابق از ایران می رود. ، از آلمان.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا قرصا دارنده مدال طلای جهان و المپیک پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده مبارزه کریستین وانزا از مجارستان و آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان می رود. هان سو ریو از کره جنوبی نیز در مسیر جدول قرار دارد.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا مختاری در دور نخست به مصاف برنده مبارزه یاکوب بلز از چک و محمود گانم از فرانسه می رود.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی قارسا در دور اول مبارزه خود را مقابل آنتونیو کامانیاسوویچ از کرواسی شکست داد و در صورت پیروزی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف برنده مبارزه با کیم هیون وو از کره جنوبی و جانی می رود. بار از فرانسه

پژمان در وزن 82 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست به مصاف کاراپات چالیان برنده از ارمنستان و فیلیپ ساچیچ از کرواسی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم نصیر علیزاده در دور نخست به مصاف ماکرو منگوزی از ایتالیا می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده مرحله یک هشتم نهایی عزیزبکوف از قرقیزستان و رونیسون سانتیاگو از برزیل می رود.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی سروی پس از استراحت در دور نخست به مصاف برنده مبارزه فلیکس بالدایف از نروژ و یان لیو از چین می رود.

امین میرزازاده در وزن 130 کیلوگرم در دور نخست با علیم خان سیزدیکوف از قزاقستان مبارزه می کند. میرزازاده در صورت پیروزی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف صباح شریعتی برنده، تیم ایران آذربایجان و ستایش از هند خواهد رفت.

برنامه نمایندگان ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

شنبه 19 شهریور:

13:00 الی 17: وزن مقدماتی: 55 (پویا دادمرز) 72 (محمدرضا مختاری) 77 (محمدعلی قرصا) 87 (ناصرعلیزاده) کیلوگرم کشتی

از ساعت 20:30 تا 22: مسابقات نیمه نهایی اوزان 55، 72، 77، 87 کیلوگرم کشتی

یکشنبه 20 شهریور:

13:00 الی 17: مسابقات مقدماتی اوزان 63 (مهدی محسن نژاد) 67 (محمدرضا قرشمی) 82 (پژمان پشتم) 97 (محمد مهدی سروی) کیلوگرم کشتی و شانس مسابقات روز قبل

ساعت 19:15 تا 20:15: اوزان نیمه نهایی 63، 67، 82، 97 کیلوگرم کشتی

20:30 الی 23:30: رده بندی و فینال مسابقات اوزان 55 (پویا دادمرز) 72 (محمدرضا مختاری) 77 (محمدعلی قرشمی) 87 (ناصرعلیزاده) کیلوگرم کشتی

دوشنبه 21 سپتامبر:

ساعت 13 الی 17: 60 (علیرضا نجاتی) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم مسابقات مقدماتی کشتی و بازی شانسی روز قبل

19:15 تا 20:15: مسابقات نیمه نهایی اوزان 60 و 130 کیلوگرم کشتی

20:30 الی 23:30: رده بندی و فینال مسابقات وزن 63 (مهدی محسن نژاد) 67 (محمدرضا قرشمی) 82 (پژمان پشتم) 97 (محمدمهدی سروی) کیلوگرم کشتی

سه شنبه 22 شهریور:

ساعت کاری: 13 تا 17: 60 و 130 کیلوگرم وزن

از ساعت 20:30 تا 23:30: رده بندی و فینال مسابقات کشتی 60 (علیرضا نجاتی) و 130 (امین میرزازاده) کیلوگرم


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم