کشاورزان برای پیوستن به کشتی گیران معترض از موانع عبور می کنند، پلیس ها می گویند & عجله داشتند& اخبار هند

دهلی نو: پلیس دهلی گفت: کشاورزانی که از ایالت های مختلف برای ابراز همبستگی با گیره داران معترض در جانتار مانتار به پایتخت ملی رسیدند، روز دوشنبه از موانعی که در این منطقه نصب شده بود بالا رفتند تا به محل تظاهرات برسند. کشاورزان از مناطق مختلف کشور از جمله پنجاب، هاریانا، دهلی و اوتار پرادش روز یکشنبه برای حمایت از کشتی گیران معترض در جانتار مانتار، که علیه رئیس فدراسیون کشتی هند (WFI) و BJP دست به تحصن زدند، به پایتخت ملی رسیدند. بریج بوشان سینگ، نماینده مجلس، خواستار اخراج و دستگیری خود در پی ادعاهای آزار جنسی توسط کشتی گیران شد. پلیس دهلی گفت که کشاورزانی که به جانتار منتار اسکورت شده بودند برای رسیدن به محل تظاهرات “عجله” داشتند و از این رو از موانع “بالا رفتند”.

“گروهی از کشاورزان تا جانتار منتار دهلی اسکورت شدند. در موانع ورودی، آنها عجله داشتند تا به سایت دهرنه برسند که در آن برخی از آنها از موانع بالا رفتند که سقوط کرد و توسط آنها برداشته شد. معترضان در جانتر منتار هستند. پلیس دهلی گفت: ورود از طریق DFMD تنظیم می شود تا ایمنی تضمین شود. لطفاً صلح آمیز باشید و قانون را رعایت کنید.”

در پی این حادثه، پلیس دهلی از مردم خواست آرامش خود را حفظ کنند و به قانون پایبند باشند.

همچنین بخوانید | “هیچکس اعتراض کشتی گیران را ربوده است”: وینش فوگات در حالی که رهبران کشاورز در Jantar Mantar به آنها می پیوندند

کشتی گیران معترض تصریح کرده اند که تا زمانی که عدالت را به دست نیاورند و بریج بوشان به عنوان رئیس WFI برکنار و پشت میله های زندان قرار نگیرد، حرکت نمی کنند.

کشتی گیران روز یکشنبه در دهلی راهپیمایی شمع برپا کردند.

وینش فوگات، دارنده مدال مسابقات جهانی و بازی های مشترک المنافع، روز یکشنبه گفت که اگر بریبوشان شاران سینگ، رئیس فدراسیون کشتی هند (WFI) تا 21 ماه مه دستگیر نشود، یک “تماس بزرگ” توسط کشتی گیران معترض انجام خواهد شد.

تصمیمی که در این مبارزه برای عدالت گرفته شده است، این است که اگر تا 21 مه کاری انجام نشود، اگر خواسته های ما (دستگیری بریبوشان شاران سینگ) در آن مدت برآورده نشود، باید یک تماس بزرگ بگیریم. وینش به رسانه ها گفت.

وینش گفت که خواسته آنها دستگیری بریبوشان سینگ بود.

وینش در مورد آینده آنها در کشتی در میان اعتراضات گفت: “ما مسابقه خواهیم داد. اگر خدا فرصتی را پیش روی ما قرار دهد، قطعا بازی خواهیم کرد. ما همچنان در تلاش هستیم تا جایی که ممکن است در طول اعتراضات تمرین کنیم، سعی می کنیم برای آن زمان پیدا کنیم و وینش گفت: برنامه تمرینی ما را برنامه ریزی کنید.

در 23 آوریل، باجرانگ پونیا، وینش فوگات و ساکشی مالیک به محل تظاهرات در جانتار مانتار بازگشتند و مدعی شدند که شش کشتی گیر زن و یک خردسال شکایت آزار جنسی علیه بریج بوشان شاران سینگ در ایستگاه پلیس کانات و پلیس دهلی ارائه کردند. FIR ثبت نکرد.

همچنین بخوانید | رئیس WFI می گوید “اگر اتهامات آزار جنسی ثابت شود، خود را حلق آویز خواهد کرد”

گیره داران معترض همچنین از وزارت ورزش خواستند تا یافته های کمیته نظارت را علنی کند.

پلیس دهلی در 28 آوریل پس از اخطار دادگاه عالی دو FIR تشکیل داد. در اوایل سال جاری، کشتی گیران برجسته برای رهبری اعتراض علیه رئیس WFI آمدند، به دنبال آن، وزارت امور جوانان و ورزش اتحادیه تشکیل یک «کمیته نظارت» را برای بررسی اتهامات علیه WFI، بریج بوشان شاران سینگ و برخی مربیان اعلام کرد. .

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما