چگونه دوندگان می توانند با کاهش ساعات نور روز قابل مشاهده باشند

به خبرنامه در حال اجرا خوش آمدید! هر شنبه صبح، اخبار، توصیه‌ها و انگیزه‌هایی را برای دونده‌ها ایمیل می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تا از جای خود بلند شوید. اینجا ثبت نام کنید تا آن را در صندوق ورودی خود دریافت کنید.

خوانندگان محترم

اکنون که در ایالات متحده به طور رسمی پاییز است و ساعات روشنایی روز برای دویدن کوتاه‌تر شده است، ممکن است در حال شروع یا پایان دادن به دویدن در تاریکی باشید.

از آنجایی که من به تک تک شما اهمیت می‌دهم و نمی‌خواهم با ماشین یا دوچرخه‌سوار ضربه بخورید، امیدوارم در آن دوره‌های تمرینی قبل از طلوع یا بعد از غروب آفتاب، خود را قابل مشاهده کنید.

برای چراغ ها نیز نیازی به استفاده از فناوری بسیار بالا ندارید. من از چراغ های چشمک زن طراحی شده برای دوچرخه و قلاده سگ استفاده کرده ام، و مادرم با یک گردنبند نور کریسمس که در داروخانه پیدا کرده است، دویده است.

بیشتر کفش‌ها و ژاکت‌ها با نوارهای کوچکی از مواد بازتابنده عرضه می‌شوند، اما شما بیشتر از این می‌خواهید. می توانید همه چیز را از جلیقه های بازتابنده گرفته تا کمربندهای دویدن گرفته تا مچ دست یا مچ پا بخرید.

زمستان گذشته، پس از اینکه در فروشگاه محلی خود برای آب توقف کردم و متوجه شدم که این دویدن را در تاریکی به پایان می‌برم، نمونه‌ای از Safety Skin را امتحان کردم که شبیه دئودورانت بود اما قرار است نور را وقتی روی پوست شما آغشته می‌شود منعکس کند. . نمی‌دانم چقدر بازتاب داشتم، زیرا راننده نبودم که به من نگاه می‌کرد، اما ضربه‌ای ندیدم، و پخش شدن پوستم را تحریک نکرد. آیا شما آن را امتحان کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه کار کرد.

حداقل زمانی که در تاریکی می دوید، یک پیراهن نئون یا سفید بپوشید. من به شدت شک دارم که اکثر افرادی که این خبرنامه را می خوانند نینجا باشند. حتی اگر هم هستید، فکر نمی‌کنم در ساعت 5 صبح دوشنبه کارهای نینجا انجام دهید. پس خوش لباس بپوش

برای اطمینان از اینکه در تاریکی قابل مشاهده هستید، چه کاری انجام می دهید؟ به من اطلاع دهید – من در Twitter @ هستمbyjenamiller. و البته انتخاب مسیری که شما را تا حد امکان از مسیر خودروها دور نگه دارد، در هر زمانی از روز، به خصوص در تاریکی، ایده خوبی است!


آن را برای دوستان خود فوروارد کنید و به آنها اطلاع دهید که می توانند در اینجا ثبت نام کنند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما