چلسی دبی ساباکه حتی پولم را هم اخراج کردم!

کد خبر : 1950303 |
21 تیر 1402 ساعت 21:10 |
48.4K بازدید |

5
نقطه نظر

باشگاه چلسی که چند روز پیش مجبور به رونمایی رسمی از پیراهن فصل پیش رو بدون اسپانسر شد، حالا تصمیم دارد با درخواست تنها 30 میلیون یورو، نام یکی از اسپانسرها را روی پیراهن خود چاپ کند.

چلسی دبی ساباکه: حتی پولم را هم اخراج کردم!

به گزارش “ورزش سه”، بحرانی که چلسی در فصل گذشته با آن مواجه شد و کسب نتایج ضعیف و رتبه غیرمنتظره آبی ها در جدول لیگ برتر، این باشگاه را با شرایط سختی مواجه کرده است.

چلسی به همین دلیل بود که در ابتدای تابستان با وجود اینکه یافتن اسپانسر برای پیراهن فصل اول آینده اش بسیار سخت بود، اما درخواستی از سوی متقاضیان دریافت نکرد. شرکت هایی که می خواستند روی پیراهن چلسی قرار بگیرند پیشنهادهایی ارائه می کردند که توهین به باشگاه و اعتبار چلسی بود.

1897379

بالاخره امروز رسانه های انگلیسی گزارش دادند که چلسی تنها با درخواست 30 میلیون یورو در سال حاضر است پیراهن اول خود را به اسپانسرها واگذار کند. این در حالی است که قیمت چلسی در ابتدای تابستان حداقل 60 میلیون یورو بود.

1897381

جالب است که چلسی در پکیج پیشنهادی خود به متقاضیان اعلام کرد که با پرداخت 30 میلیون یورو نام و برند باشگاه روی پیراهن تیم های اول مردان و زنان چاپ می شود.

سال گذشته اسپانسر واقعی باشگاه چلسی سه بود که برای یک فصل 45 میلیون یورو به چلسی پرداخت کرد. این شرکت چلسی در پایان قرارداد می خواست برای فصل آینده اسپانسر 60 میلیون یورویی داشته باشد. مدیران باشگاه اکنون حاضرند پیراهن های خود را به نصف این قیمت بفروشند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما