چرا دایان فاینشتاین، مانند بسیاری قبل از او، از استعفا خودداری می کند؟

سناتور سابق تام هارکین، دموکرات ایالت آیووا، از سال 2014، زمانی که پس از 40 سال خدمت در کنگره بازنشسته شد، 9 بار کت و شلوار پوشیده است. او حساب می کند.

او اکنون بیشتر وقت خود را در باهاما می گذراند، جایی که قایقرانی می کند و به ندرت به سال های حضورش در مجلس سنا با هیاهو نگاه می کند.

او سال گذشته در مصاحبه‌ای گفت: «مردم به این دلیل که می‌خواهند کار دیگری انجام دهند ادامه می‌دهند، اما این داستان زندگی است، اینطور نیست؟»

کنار گذاشتن قدرت، امتیازات و اعتبار خدمت در کنگره، در حالی که رویارویی با این واقعیت است که همه در نهایت قابل تعویض هستند، همیشه چندان آسان نیست. و سیاست در بالاترین سطوح خود تمایل دارد افرادی را جذب کند که شغل خود را هویت خود می دانند – سناتور دایان فاینشتاین از او به عنوان یک “تلفن” یاد می کند – و کسانی که پس از رها کردن آن به ناتوانی در تصور زندگی مبتلا می شوند.

تاریخ مملو از قانونگذارانی است که از دوران نخست خود دور مانده اند. اطمینان از همکاران سابق مانند آقای. هارکین که در آن طرف زندگی خوبی وجود دارد، ممکن است (گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه) در گوش ناشنوا قرار گیرد.

استروم تورموند، جمهوری خواه کارولینای جنوبی، معروف است که تا صدمین سالگرد تولد خود ادامه داد. رابرت سی برد، دموکرات ویرجینیای غربی، پس از 51 سال حضور در سنا، در سن 92 سالگی از دنیا رفت. علی‌رغم مشکلات جدی پزشکی، تاد کوکران، جمهوری‌خواه می‌سی‌سی‌پی، در سن ۷۶ سالگی برای انتخاب مجدد نامزد شد، با این که دورنمای رهبری کمیته قدرتمند تخصیص بودجه بسیار خوب بود که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد – هرچند او بعداً قبل از پایان دوره ریاست‌جمهوری خود استعفا داد و دلیل آن وضعیت نامناسب سلامتی بود. .

ام‌اس. فاینستاین، 89 ساله، دموکرات کالیفرنیا، بازنشستگی خود را اعلام کرده است، اما با وجود اینکه از مشکلات حافظه قابل توجهی رنج می برد و پس از تحمل عوارض جدی ناشی از زونا، از مشکلات حافظه اساسی رنج می برد، از این ایده استعفای خودداری کرده است. از جمله آنسفالیت.

ام‌اس. ممکن است فاینشتاین به‌طور منحصربه‌فردی سرسخت به نظر برسد، اما او تنها نیست و تمایلی به رها کردن ندارد.

پس از دهه‌ها ریاست، تصور اینکه در سفر به خارج از کشور با او مانند یک رئیس دولت میهمان رفتار شود، در برنامه‌های تاثیرگذار یکشنبه و مهمان افتخاری جمع‌آوری‌کننده‌های سرمایه باشکوه و مهمان افتخاری باشد، دشوار است تصور کنیم. کارکنانی که زندگیشان برای از بین رفتن دردسرهای ناخوشایند شما اختصاص داده شده است.

این فقط امتیازات، مانند مکان‌های پارک رایگان و رزرو شده در فرودگاه‌های DC نیست که ماندن در آن را جذاب می‌کند. ام‌اس. به هر حال، فاینشتاین ثروتمند است و در بیشتر دوران کاری خود با هواپیماهای شخصی پرواز کرده است.

اما با سال‌های طولانی حضور در کنگره، ارشدیت بیشتر، کارمندان کارکشته‌تر، ریاست کمیته‌ها و توانایی انتقال پول بیشتر به سمت ایالت نیز به وجود می‌آید. جعبه صابون داخلی طبقه سنا وجود دارد، جایی که اعضا می‌توانند از اولویت‌های خود دفاع کنند یا در برابر سیاست‌هایی که با آن‌ها مخالف هستند، مخالفت کنند. رفاقت بخشی از یک تیم وجود دارد که توسط دشمن داخلی که طرف مقابل است به هم نزدیکتر می شود.

بسیاری از قانونگذاران سالخورده نیز احساس می‌کنند که تجربه‌ای برای مشارکت دارند که باعث می‌شود با ورود به فصل‌های پایانی زندگی، برای انتخاب‌کنندگانشان بیش از همیشه مؤثرتر باشند.

ام‌اس. فاینشتاین اصرار دارد که او هنوز هم موثر است، حتی اگر چالش‌های سلامتی‌اش او را مجبور کرده است تا بخشی از قدرت و اعتبار خود را کنار بگذارد. او در سال 2020 به آرزوی دموکرات ها مبنی بر کناره گیری از جایگاه خود به عنوان دموکرات ارشد کمیته قضایی سر تعظیم فرود آورد و به جای این که به عنوان رئیس جمهور موقت سنا در این سال فعالیت کند، کناره گیری کرد، پستی که معمولاً به بلندپایه ترین عضو مجلس سنا می رسد. حزب اکثریت با این حال، او اصرار دارد که هنوز زمان رفتن فرا نرسیده است.

او این هفته در بیانیه ای گفت: «من به کار و کسب نتایج برای کالیفرنیا ادامه می دهم.

سناتور سابق باربارا باکسر، یک دموکرات که با خانم خانم تاریخ ساز شد. فاینشتاین در سال 1992، زمانی که این دو به عنوان اولین سناتور زن از کالیفرنیا انتخاب شدند، گفت: رها کردن شغلی که دوست دارید بسیار دشوار است، به خصوص کاری که در آن «نه تنها می‌توانید کارها را انجام دهید، بلکه می‌توانید از انجام کارهای بد جلوگیری کنید. انجام شد – حتی به عنوان یک نفر.

او مزایای دیگر زندگی را به عنوان یک سناتور توصیف کرد، حرفه ای که مردان و زنان برای آن شرح وظایف یکسانی دارند و سن به عنوان یک فضیلت تلقی می شود، نه یک مسئولیت.

او گفت: “سنا محل کار است که در آن برابری کامل بین زن و مرد وجود دارد، که در بیشتر جاها صادق نیست.” زنان و مردان پیر می‌شوند و اغلب مورد احترام قرار نمی‌گیرند، بنابراین در مجلس سنا یا مجلس می‌مانند تا به نوعی ثابت کنند مردم اشتباه می‌کنند.»

همچنین وجود دارد، خانم باکسر گفت: “مقدار مناسبی از سلبریتی – زیاد نیست، اما بسیار راضی کننده است که مردم بیایند و بگویند “متشکرم.”

سنا، که اغلب از آن به عنوان منحصر به فردترین خانه بازنشستگان جهان یاد می شود، که در آن میانگین سنی بالای 65 سال است و هشت ساله ها غیرمعمول نیستند، همچنین محیطی مساعد برای پیری در قدرت ایجاد می کند. یک پزشک معالج در کاپیتول حضور دارد و نسخه‌های پزشکی از داروخانه نزدیک به زیرزمین ساختمان برای تحویل آسان تحویل داده می‌شود.

برنامه کوتاه‌شده سنا – یک هفته معمولی از عصر دوشنبه شروع می‌شود و بعدازظهر پنجشنبه پایان می‌یابد – زمان‌های تعطیلی زیادی را به جا می‌گذارد، نه اینکه به هفته‌ها و هفته‌های تعطیل اشاره کنیم، زمانی که یک قانونگذار واقعاً می‌تواند هر کاری را که می‌خواهد انجام دهد، به خصوص اگر نماینده یک رنگ قرمز عمیق باشد. یا حالت آبی، مانند خانم. کالیفرنیای کاملاً دموکراتیک فاینشتاین، جایی که هیچ شانس واقعی برای برکناری وجود ندارد.

در مقابل، تهدید از دست دادن اغلب تنها چیزی است که سناتور را وادار می کند تا به ادامه راه بیفتد، همانطور که سناتور راب پورتمن، جمهوری خواه میانه رو اوهایو، تصمیم گرفت در سن 65 سالگی به جای انتخاب مجدد در سال 2022 در ایالتی که به طور فزاینده ای تمایل دارد انجام دهد. به شدت به سمت راست

ام‌اس. فاینشتاین، به نوبه خود، تمام زندگی خود را در کارش ریخت. او هرگز به مرخصی نرفت. او هویت کمی خارج از نقشش در سنا داشت، که در مقطعی بسیار مهیب بود. افرادی که در طول سال ها با او صحبت کرده اند، می گویند که او هرگز نمی تواند تصمیمات دیگران برای ترک را درک کند، در حالی که همیشه کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد.

اما برخی از همکاران سابق او رویکرد متعادل تری نسبت به این کار در پیش گرفته اند.

خانم “احساس می کردم کارهای زیادی انجام داده ام.” باکسر از تصمیم خود در سال 2015 برای پایان دادن به 30 سال فعالیت در کنگره گفت. “از درون احساس خوبی داشتم. احساس کردم نیمکت بزرگی از مردم منتظر رفتن هستند. فکر کردم، بس است.»

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان