پیام رئیس جمهور در حمله به حرم شاهچراغ بی پاسخ نمی ماند

رئیس جمهور در پیام تسلیت شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) نوشت: این بلا یقیناً بی پاسخ نخواهد ماند و مقامات امنیتی و اداری چشم بسته اند. عواقب این جنایت و فرماندهان و برنامه ریزان پشیمان هستند و آموزش خواهند داد.

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت شهادت و مجروحیت جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام نوشت: ندای ظلم و قدرت ملت ایران این بار. طنین انداز در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام و جنایات دیگر بر سیاہ جنایات دوشمان روگلی اسلامی ایران افزود.

رئیس جمهور در پی شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام در این حمله تروریستی، به خانواده این عزیزان و همه ملت ایران تسلیت گفت.

رئیسی خاترینشان کرد: تجربه نشان می دهد که دشمنان ایران، انتقام، فرسودگی و تیرهای سنگ خورده را در ایجاد انشقاق در صفوف ملت متحد و توسعه کشور، با خشونت و وحشت می گیرند.

رئیس جمهور تاکید کرد: این شر قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و دستگاه های امنیتی و اداری با شناسایی عوامل این جنایت پاسخی پشیمانانه و آموزنده به فرماندهان و برنامه ریزان خواهند داد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما