پیام رئیس جمهور در حمله به حرم شاهچراغ: بی پاسخ نمی ماند

رئیس جمهور در پیام تسلیت شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (علیه السلام) نوشت: این بلا یقیناً بی پاسخ نخواهد ماند و مقامات امنیتی و اداری چشم بسته اند. عواقب این جنایت و فرماندهان و برنامه ریزان پشیمان هستند و آموزش خواهند داد.

به گزارش ایرنا، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت شهادت و مجروحیت جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام نوشت: ندای ظلم و قدرت ملت ایران این بار. طنین انداز در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام و جنایات دیگر بر سیاہ جنایات دوشمان روگلی اسلامی ایران افزود.

رئیس جمهور در پی شهادت و مجروح شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام در این حمله تروریستی، به خانواده این عزیزان و همه ملت ایران تسلیت گفت.

رئیسی خاترینشان کرد: تجربه نشان می دهد که دشمنان ایران، انتقام، فرسودگی و تیرهای سنگ خورده را در ایجاد انشقاق در صفوف ملت متحد و توسعه کشور، با خشونت و وحشت می گیرند.

رئیس جمهور تاکید کرد: این شر قطعا بی پاسخ نخواهد ماند و دستگاه های امنیتی و اداری با شناسایی عوامل این جنایت پاسخی پشیمانانه و آموزنده به فرماندهان و برنامه ریزان خواهند داد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان