پلاگین نویسی وردپرس جوایز هشت دلیلی که چرا کار نمی‌کنند و چه کاری می‌توانید انجام دهید درباره آن

3. تعامل قالب با شبکه های اجتماعی: شبکه های اجتماعی هیچ تاثیر مستقیمی روی سئو ندارند و اصلا بخشی از سئو به شمار نمی آیند؛ اما اکنون به سبب همکاری نزدیکی که با موترهای جستجو برای هدایت کاربران دارند اخیرا در سئو نیز مطرح شده اند. در اکثر وب سایت هایی که ساخته ام، از یک قالب اصلی استفاده کرده ام؛ قالبی که با ویرایش در Twenty Twenty (قالب پیش فرض خود وردپرس) ساخته ام. افزونه هایی که به آن ها اشاره شد برای بهینه سازی بسیار عالی هستند و می توانند به خوبی سرعت سایت های شما را بالا ببرند. این افزونه بیشتر به عنوان یک ابزار قدرتمند بازاریابی شناخته شده است ، به همین خاطر یک فرصت عالی برای ارتباط با مشتری در بازار است. افزونه بهینه سازی صفحه یکی دیگر از راه های عالی برای افزایش سرعت وب سایت شما است. News & Blog Designer Pack for WordPress یکی از کاملترین پلاگینهای خبری وردپرس است. در صورتی که پلاگین خاصی مد نظر شما بوده که قادر به پیاده سازی آن نمی باشید، می توانید از تیم حرفه ای دارکوب کمک بگیرید.

حال برای اینکه بتوانید افزونه جدیدی ایجاد نمایید، نیاز است تا پوشه ای همنام پلاگین مورد نظر در این فهرست بسازید. حال برای برای درک بهتر این مراحل آموزش پلاگین نویسی وردپرس، این پلاگین طراحی خواهد شد. محبوبیت وردپرس همچنان در حال افزایش است آنچه مردم را به سمت وردپرس جذب می کند، کاربرد پذیری آن است. در ایران نیز وردپرس از محبوبیت بالایی در بین طراحان سایت برخوردار است و تقریبا ۸۰ درصد سایتهای ایرانی با وردپرس پیاده سازی شده اند که این نشان از اندازه بازار جذاب آن دارد که می توان به روش های مختلفی از آن کسب درآمد کرد. به همین دلیل است که طراحان سایت وردپرس برای صفحات مختلف از تم ها و قالب های وردپرس مختلف استفاده می کنند. وردپرس از این اطلاعات برای نمایش نام، محتوای پلاگین و غیره استفاده می کند.

این پلاگین بیش از ۱۰هزار نصب فعال دارد و با آخرین نسخهی وردپرس سازگار است. یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه طراحی سایت و مشتقات آن، دارکوب می باشد. Vertical News Scroller یکی از بهترین پلاگینها برای نمایش اخبار به طور عمودی در وبسایت وردپرسی شما است. وردپرس به عنوان یکی از سیستم های مدیریت محتوای (CMS) محبوب در دنیاست که بیش از نیمی از سایت های راه اندازی شده از آن استفاده می کنند. یکی از محیط های آزمایشی قدرتمند DesktopServer می باشد. محیط آزمایشی که انتخاب می نمایید با از نظر ظاهری و امکانات با وب سایت شما هماهنگ و یکسان باشد چرا که در این صورت می توانید بدون آسیب رساندن به وب سایت اصلی، تمام ایده ها و تفکرات خود را در این محیط و بر روی وب سایت آزمایشی پیاده سازی نمایید. همواره برای توسعه و طراحی یک ابزار نظیر پلاگین یا هر ابزار دیگری که ویژگی ها و امکانات وب سایت شما را تغییر می دهد، نیاز است تا در محیطی آن را پیاده سازی نمایید. با توجه به اینکه پلاگین ساده ای انتخاب شده است، تنها باید یک فایل PHP در آن ایجاد نمایید که محتوای آن کد پلاگین خواهد بود.

یا اینکه از داشبورد وردپرس مستقیما آن را جستجو و دانلود کنید. یکی از مسائل مهم در وبسایت های وردپرسی، تامین امنیت سایت است و با توجه به اینکه در ایران از محصولات اورجینال قالب و افزونه استفاده نمیشود ( قالب و افزونه نال شده )، بیشتر درگیر مسئله تامین امنیت وردپرس میباشیم. یکی از فاکتور های تاثیرگذار روی رفتار کاربران برای استفاده از خدمات سایت، سرعت لود سایت است. پس از ایجاد این فایل باید مجموعه ای از اطلاعات را به این فایل بیفزایید. این پلاگین یک پست تایپ اختصاصی برای مطالب خبری شما ایجاد میکند. دانلود این پلاگین از طریق سایت رسمی وردپرس یا داشبورد وردپرس امکانپذیر است. برای اینکه بتوانید اطلاعات مورد نیاز را به فایل PHP مورد نظر اضافه نمایید، ابتدا باید بر روی فایل مذکور کلیک راست کرده و در نهایت از طریق بخش View، وارد Edit شوید. 1- برای نصب قالب باید ابتدا وارد پنل مدیریت سایت شود. برای نصب ابتدا وارد داشبورد وردپرس خود شوید. به شما پیشنهاد می کنیم در ابتدا با شرکتی قرارداد ببندید که بر مفاهیم بیهنه سازی تسلط کامل داشته باشد.

همچنین تسلط بر مهارتهای کدنویسی و برخی زبانهای برنامه نویسی مانند جاوااسکریپ، PHP، MYSQL، مورد نیاز می باشد و تنها یک توسعه دهنده و برنامه نویس وردپرس می تواند این کار را برای شما انجام دهد. به علاوه برای فعالسازی پلاگین، به فعالسازی API گوگل مپ هم نیاز دارد. پس از فعال شدن پلاگین، منوی مربوط به آن در داشبورد وردپرس نمایان میشود. پس از فعالسازی، پلاگین در منوی سمت راست داشبورد نمایان میشود. این پلاگین به همراه ویجتهای خبری، اسلایدر و افزونهی المنتور عرضه میشود.

برای اینکه این پلاگین به درستی کار کند، لازم است صفحه ساز المنتور را نصب و فعال کنید. پلاگین News & Blog Designer Pack کاملا قابل ویرایش و شخصیسازی است و میتوانید تمام بخشهای آن را تغییر دهید. ساختار این پلاگین به گونهای است که با بیشتر صفحهسازهای موجود کاملا سازگار سفارش طراحی قالب وردپرس است. دومین پلاگین در لیست ما WP News است که به شما اجازه میدهد یک وبسایت خبری پیشرفته را در وردپرس ایجاد کنید. برای ایجاد فایل PHP فهرست very-first-plugin را باز کرده، بر روی آن کلیک راست نموده و Create new file را انتخاب نمایید. پس از کلیک بر روی Create new file، از شما خواسته می شود تا نام فایل را وارد کنید.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما