پرونده کلاهبرداری مشروبات الکلی دهلی دادگاه خیابان Rouse امروز به درخواست وثیقه مانیش سیسودیا رسیدگی می کند دهلی نیوز

دهلی نو: دادگاه خیابان Rouse دهلی روز سه شنبه دادخواست وثیقه مانیش سیسودیا، معاون سابق وزیر دهلی را که در حال حاضر در بازداشت اداره اجرا (ED) به سر می برد در ارتباط با بی نظمی های ادعایی در چارچوب و اجرای سیاست مالیات غیر مستقیم پایتخت کشور بررسی خواهد کرد.

سیسودیا روز دوشنبه تقریباً به دادگاه معرفی شد زیرا در حال حاضر او تا 22 مارس در بازداشت اداره اجرای احکام است. دادگاه روز دوشنبه بازداشت قضایی رهبر حزب Aam Aadmi (AAP) را در ارتباط با دهلی به مدت 14 روز دیگر تمدید کرد. مورد سیاست مالیات غیر مستقیم.

قاضی ویژه MK Nagpal روز دوشنبه بازداشت قضایی سیسودیا را تا 3 آوریل 2023 تمدید کرد. دادخواست وثیقه او در این مورد در تاریخ 21 مارس 2023 برای استدلال درج شد.

سیسودیا در دادخواست وثیقه خود در دادگاه بدوی اظهار داشت که هیچ هدف مثمر ثمری برای نگه داشتن او در بازداشت وجود نخواهد داشت زیرا همه موارد بهبودی قبلاً انجام شده است.

سیسودیا همچنین اظهار داشت که در صورت فراخوانی از سوی اداره مرکزی تحقیقات (CBI) به تحقیقات پیوسته است. سایر متهمان دستگیر شده در این پرونده قبلا با قرار وثیقه صادر شده اند.

سیسودیا در ادامه اظهار داشت که وی سمت مهم قانون اساسی معاون وزیر امور خارجه دهلی را بر عهده دارد و ریشه عمیقی در جامعه دارد.

سیسودیا اخیراً توسط اداره اجرای قانون در یک موضوع پولشویی مربوط به بی نظمی های ادعایی در چارچوب و اجرای سیاست مالیات غیر مستقیم دولت منطقه پایتخت ملی دهلی (GNCTD) دستگیر شد.

دادگاه Rouse Avenue پیش از این هنگام ارسال سیسودیا به بازداشت CBI دستور داده بود که بازجویی از متهم در مدت بازجویی در جایی انجام شود که دارای پوشش دوربین مدار بسته مطابق با دستورالعمل های تعیین شده توسط دیوان عالی کشور باشد و فیلم مذکور توسط CBI حفظ شود. .

سیسودیا توسط CBI و ED در تحقیقات در حال انجام یک پرونده مربوط به تخلفات ادعایی در چارچوب و اجرای سیاست مالیات غیر مستقیم GNCTD دستگیر شد.

پیش از این دادگاه بدوی مشاهده کرده بود که متهم در دو نوبت به این پرونده پیوسته بود، اما مشاهده شد که در بازجویی و بازجویی های انجام شده به اکثر سوالاتی که از وی شده پاسخ قانع کننده ای نداده است. بنابراین، نتوانسته است شواهد مجرمانه‌ای را که ادعا می‌شود در تحقیقات انجام‌شده تاکنون علیه او ظاهر شده است، توضیح دهد.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما