(ویدئو 16+) گونه ها و لب های شما را سوراخ می کند تا روح شما را پاک کند!

بزرگترین نمایش گیاهخواری در جهان در شهر پوکت تایلند آغاز شده است و شرکت کنندگان در جشنواره “تطهیر روح” گونه ها و لب های خود را با چاقو و سوزن سوراخ می کنند.

لطفا فرار کنید، بوی مواد ضدعفونی کننده و بخور در خیابان های شهر پوکوت می پیچد، جایی که پیروان یک فرقه مذهبی که گونه ها و لب های خود را سوراخ می کنند، راهپیمایی می کنند.

تاریخ برگزاری این جشنواره به قرن نوزدهم باز می گردد، پس از آن که یک گروه نمایشی چینی که در سال 1825 در منطقه اجرا می کرد بر اثر خوردن گوشت مسموم شد.

طبق سنت رایج، پس از این رویداد، این گروه برای پاکسازی اعضای بدن خود با سوراخ کردن گونه های خود با چوب در یک فرقه مذهبی خاص، تائوئیسم، رژیم گیاهخواری را اتخاذ کردند.

این جشنواره بزرگ‌ترین نمایشگاه گیاه‌خواری در جهان است و شرکت‌کنندگان با پرهیز از خوردن گوشت و خارج کردن شمشیر، چاقو یا سایر اشیا از بدن خود به مدت 9 روز به خدایان و حیوانات احترام می‌گذارند.

تائوئیست ها معتقدند در روز جشن با روی آوردن به گیاهخواری و تجدید عهد با خدایان، با پوشیدن لباس های سفید و مراقبت از بدن، روح و جان خود را پاک می کنند و معتقدند که با این کار بخت و شانس می شود.

در میان تایلندی ها شایع شده است که شرکت کنندگان توسط نیروهای معنوی تسخیر شده اند که آنها را قادر می سازد تا درد را تحمل کنند، گویی در حالت خلسه هستند.

یکی از 18 ساله های شرکت کننده در این مراسم می گوید: افرادی که نذر می کنند باید برای قدردانی از خدایان بدن خود را سوراخ کرده و از بدشانسی خلاص شوند.

تیباکورن کاردکلا 62 ساله در حالی که منتظر شروع راهپیمایی بود گفت: توانستم ذهنم را پاک کنم و روی کارم تمرکز کنم.

با طلوع آفتاب در جزیره توریستی، صدای طبل و زنگ و بوی عود نشانه آغاز جشن است.
طرفداران از ابزارهای انتخاب شده توسط شرکت کنندگان خود که می تواند سیخ، شمشیر بلند، چاقو و غیره باشد، برای سوراخ کردن لب ها و گونه های خود استفاده می کنند.

انتظار می رود این جشنواره هزاران بازدید کننده را به منطقه جذب کند و فرصتی برای گردشگری در تایلند ایجاد کند که از سال 2020 به شدت تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا قرار گرفته است.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان