واقعاً چه اتفاقی برای ارز دیجیتال می افتد؟

موضوع دیگری که به نظر می‌رسد، حداقل به گفته وانگ، مدیر تحقیقات PBOC، این است که لیبرا ممکن است نفوذ بیش از حد دلار آمریکا بر سیستم مالی جهانی را تقویت کند. شاید زاکربرگ وقتی پیشنهاد کرد که ظهور قریب‌الوقوع یک ارز دیجیتال چینی می‌تواند تسلط کلی دلار بر تجارت و امور مالی جهانی را تضعیف کند، زیاده‌روی کرد – حداقل بخش بزرگی از آن که قانونی، مالیات و مقررات است. آخرین باری که با اسکناس دلار پرداخت کردید کی بود؟ با این حال، تراکنش ها در حال حاضر بیشتر طول می کشد – گاهی اوقات بیش از 40 دقیقه، که اگر در یک فروشگاه مواد غذایی منتظر پردازش پرداخت خود هستید، زمان زیادی است. فرآیند جمع‌آوری ارزهای دیجیتال به عنوان پاداشی برای حل عملکردهای پیچیده و ثبت داده‌ها در یک بلاک چین، استخراج ارز دیجیتال نامیده می‌شود.

در نهایت، زمانی که کاربر با ارائه‌دهنده خدمات کار خود را تمام کرد (مثلاً او محدوده ارائه‌دهنده سرویس را ترک کرده است یا نمی‌خواهد از داده‌های بیشتری استفاده کند)، ارائه‌دهنده سرویس آخرین پیام تراکنشی را که از کاربر دریافت کرده است، مثلاً 1.49 دلار، به ارائه‌دهنده خدمات و 3.51 دلار به کاربر برمی‌گردد و این تراکنش را به شبکه پخش می‌کند، بنابراین آن را در بلاک چین نهایی می‌کند. با این حال، این سرویس همچنان به 10 شهر به عنوان بخشی از آزمایش اولیه راه اندازی محدود است و استفاده از آن از زمان بازی های المپیک بسیار کم بوده است. و بدون توافق در مورد چگونگی حل مشکلات، ممکن است به زودی استفاده از این سرویس برای کسی سخت شود. مشخص نیست که رایت که خود را خالق افسانه ای بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو اعلام می کند، به حل این روند کمک می کند یا خیر. برخلاف ویزا، بیت کوین دارای یک مرکز تهاتر مرکزی برای پردازش تمام تراکنش ها نیست. همراه با سایر شرکت‌های بیت‌کوین، اسمیت در تلاش است تا این فرآیند را بهبود بخشد تا تراکنش‌های متوالی بیشتری را برای کاهش تاخیر و افزایش حجم انجام دهد. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، لیبرا الهام بخش بسیاری از بانک‌های مرکزی با اقتصاد پیشرفته است تا برنامه‌های خود را برای ارائه ارزهای دیجیتال خرده‌فروشی مبتنی بر گسترده‌تر تسریع کنند، و امید است که تلاش‌های خود را برای تقویت مشارکت مالی استخراج رمز ارز تقویت کنند.

آسانتر کردن دریافت اضافی کسب و کار|راهنمای چنگیزخان برای Digital Currency Excellence|حقیقت کثیف در Digital Currency|Digital Currency برای ایجاد یک تاثیر در کسب و کار شما است.}

جیانکارلو گفت که یک دلار دیجیتال همچنین می‌تواند شمول مالی را در ایالات متحده تقویت کند، جایی که کارمزد تراکنش‌ها مانع از دسترسی بسیاری از آمریکایی‌ها به خدمات مالی اصلی می‌شود. در واقع، رگولاتورهای ایالات متحده نه تنها بر نهادهای داخلی، بلکه بر هر شرکت مالی که نیاز به دسترسی به بازارهای دلاری دارند، قدرت گسترده ای دارند، همانطور که اروپا اخیراً وقتی بانک های اروپایی را مجبور به تبعیت از محدودیت های شدید در تجارت با ایران کرد، متوجه شد که بسیار ناامید شده است. همه ما با پول به معنای سنتی (سکه و اسکناس) آشنا هستیم و وقتی در مورد دلار کانادا صحبت می کنیم معمولا اسکناس های بانکی کانادا را در ذهن داریم. همانطور که یک میلیون دلار در یک کیسه کاغذی حمل نمی کنید، یک کیف پول ناشناخته یا کمتر شناخته شده را برای محافظت از ارز دیجیتال خود انتخاب نکنید. این کیف پول از Atomic Swaps پشتیبانی می کند، یک ویژگی پیشرفته که به کاربران کمک می کند تا میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کنند. چین استدلال می کند که از یک طرف، M1 و M2 (که شامل اشکال کمتر نقدینگی عرضه پول می شود) قبلا دیجیتالی شده اند و هیچ بهره وری برای معرفی یک ارز دیجیتال جدید وجود ندارد، و از طرف دیگر، M0 دارای مشکلات زیادی مانند به عنوان پول تقلبی و پولشویی، اما دارای مزایای ناشناس بودن است، ویژگی که مصرف کنندگان آن را در مقایسه با سایر ابزارهای پرداخت الکترونیکی دوست دارند.

انتشار یک مقاله تحقیقاتی که تأثیر آن از تصویب گسترده ارزهای جدید را ارزیابی می کند ، این بانک هشدار داد که تعداد زیادی از مصرف کنندگان که سپرده های خود را از حساب های فعلی و پس انداز دور می کنند و به دارایی های دیجیتالی می توانند پایداری بانک های خیابان بالا را تضعیف کنند. Etay Katz ، شریک نظارتی مالی در موسسه حقوقی Ashurst ، گفت که نقش بانک های خیابان بالا یک مؤلفه اساسی برای ثبات مالی است. علاوه بر این ، قانون مذکور باید با توجه به سوء استفاده از بودجه و محکم کردن امنیت موجود در آن اصلاح شود.

بازارهای عمیق و نقدینگی آمریکا ، نهادهای قوی آن و حاکمیت قانون تلاش های چینی را برای دستیابی به تسلط ارز برای مدت طولانی به دست می آورد. در هر زمان اوضاع می تواند تغییر کند و یک سرمایه گذاری ممکن است بهتر یا بدتر از گذشته باشد. به طور طبیعی، اسمیت می‌خواهد بیت‌کوین به سرعت رشد کند – ترجیحاً خیلی سریع، به‌طور همزمان تعداد زیادی تراکنش را انجام می‌دهد تا خرج کردن پول برای کاربران سریع‌تر و راحت‌تر باشد و سرمایه‌گذارانش بازدهی بزرگ‌تر و سریع‌تری از سرمایه‌شان داشته باشند.

4 قانون مضحک درباره Digital Currency

با این حال، همان چیزی که یک ارز مجازی را برای دولت چین جذاب می‌کند، می‌تواند در جاهای دیگر بر ضد آن کار کند – موقعیت‌های زیادی وجود دارد که حتی افراد کاملاً قانونمند نمی‌خواهند دولت‌ها بدانند چه می‌کنند، به‌ویژه زمانی که آن دولت حزب کمونیست چین. شما برای هیچ یک از تراکنش هایی که در شبکه انجام می دهید به ساتوشی پولی پرداخت نمی کنید. در عوض، هر خرید و انتقال توسط یکی از هزاران رایانه در یک شبکه داوطلب تأیید می‌شود و در یک «بلوک» دیجیتال قرار می‌گیرد. هر یک از این دامنه ها می تواند ده ها، صدها یا حتی هزاران صفحه فرعی داشته باشد که بسیاری از آنها فهرست بندی نشده اند، و بنابراین در دسته وب عمیق قرار می گیرند. اگر تاجری شما را خراب کرد، می توانید از شرکت کارت بخواهید وجه را به شما بازپرداخت کند. برای مصرف کنندگان، پرداخت حضوری به یک تاجر با بیت کوین مشابه استفاده از PayPal یا Venmo است. باید دلیل استفاده از دستگاه خودپرداز رمزنگاری را درک کنید. برای خرج کردن آن، کاربران بیت کوین می خرند و با استفاده از یک برنامه شخص ثالث مانند Coinbase تراکنش می کنند. به طور مشابه، فقدان ناشناس بودن شخص ثالث ممکن است به عنوان افشای اطلاعات بیش از حد در مورد فعالیت های خصوصی یک فرد در نظر گرفته شود.

بانک‌های مرکزی در سراسر جهان در حال مطالعه نسخه‌های دیجیتالی ارزهای خود هستند تا از واگذاری پرداخت‌های دیجیتال به بخش خصوصی جلوگیری کنند زیرا کاهش پول نقد در برخی موارد به دلیل همه‌گیری COVID-19 سرعت گرفته است. آنها مشکلات بانکداری بخش خصوصی (مانند شیوه های غارتگرانه) را به عنوان ناشی از اولویت دادن به انگیزه سود شناسایی کرده بودند. در حالی که این اشکال جدید پول می تواند توسط شرکت های خصوصی صادر شود، آنها می توانند توسط یک بانک مرکزی مانند بانک انگلستان نیز منتشر شوند. 5. چگونه یک CBDC می تواند بر ثبات مالی تأثیر بگذارد. بانک مرکزی انگلیس هشدار داده است که افزایش ارزهای دیجیتال می تواند منجر به سیل برداشت از بانک های خیابانی شود که ثبات مالی و اقتصاد گسترده تر را به خطر می اندازد. برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند که بانک مرکزی ایجاد یک ارز دیجیتال به عنوان شبه ملی کردن بخش بانکی عمل می کند، تا حدی به این دلیل که مصرف کنندگان می توانند مستقیماً برای سپرده گذاری وجه و پرداخت به بانک انگلستان مراجعه کنند.

Top 10 Digital Currency اکانت برای مشاهده در Twitter

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد درآمد از ارز دیجیتال لطفا از صفحه ما بخواهید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان