همانطور که خانواده آنها بزرگ شد، حومه شهرها اشاره کردند

برای پیتر و کریستی تیبوریس، مانند بسیاری دیگر، همه‌گیری فشار لازم را برای انجام کاری که مدت‌ها به آن فکر می‌کردند، فراهم کرد: منهتن را به مقصد حومه‌ها ترک کنند.

از زمان ازدواج در سال 2013، این زوج در اجاره‌های مختلف شهر نیویورک پرش کرده بودند و هر بار که صاحب فرزند می‌شدند فضای بیشتری را اشغال می‌کردند. تا سال 2020، آنها یک آپارتمان سه خوابه در TriBeCa و سه فرزند داشتند: دسا که اکنون 7 ساله، ارنی، 5 ساله، و سوزانا، 4 ساله. اما حتی با داشتن سه اتاق خواب، خانه آنها احساس می کرد که آماده شکستن درزها بود زیرا این زوج به فکر افتادند. بچه های بیشتر

خانم گفت: “و هیچ راهی وجود نداشت که ما به یک چهارخوابه نقل مکان کنیم.” تیبوریس، 41 ساله، یک وکیل در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (جایی که از نام خانوادگی خود، الی استفاده می کند). “ما گیر کرده بودیم.”

اگرچه آنها حرکت بعدی خود را مشخص نکرده بودند، اما همه گیری تصمیم گیری آنها را تسریع کرد. با افزایش کووید در شهر، خانواده به خانه آخر هفته خود در Manasquan، NJ نقل مکان کردند.

آقای می‌گوید: «ما وسایلمان را جمع کردیم و فکر می‌کردیم فقط چند هفته از آنجا کار می‌کنیم. تیبوریس، 43 ساله، مشاور مدیریت ثروت. “این در نهایت چند ماه بود.”

با نزدیک شدن به سپتامبر، آنها تصمیم گرفتند در جای خود بمانند، فرزندان خود را در مدرسه در Manasquan ثبت نام کنند و شروع به جستجوی یک خانه اولیه جدید در نزدیکی منهتن کنند. در ماه نوامبر، آنها یک خانه احیای استعماری سه طبقه به مساحت 5900 فوت مربع را در مونتکلر پیدا کردند که در سال 1925 ساخته شده بود، با قیمت درخواستی 1.3 میلیون دلار.

آقای دکتر گفت: «ما رفتیم و 20 نفر برای دیدن خانه در صف بودند. تیبوریس گفت. پس از شکست در خانه قبلی، آنها مصمم بودند که این خانه را از دست ندهند. آنها همچنین می خواستند به سرعت حرکت کنند، زیرا امیدوار بودند تا سپتامبر 2021 خانه جدید را ببندند، بازسازی کنند و به موقع برای ثبت نام فرزندان خود در یک سیستم مدرسه جدید به خانه جدید نقل مکان کنند.

در رقابت با خریداران دیگر، آنها برای خرید خانه به قیمت 1.7 میلیون دلار معامله کردند و در فوریه 2021 بسته شدند. در طول دوره بین امضای قرارداد و بسته شدن، آنها یک تیم طراحی را جمع آوری کردند و شروع به کار بر روی طرح های نوسازی کردند.

برای رسیدگی به این معماری، آنها شرکت معماری و طراحی Rosen Kelly Conway را انتخاب کردند که در سامیت، نیوجرسی، پس از تحت تأثیر قرار گرفتن رویکرد ظریف معماران برای به روز رسانی خانه های سنتی و تاریخی قرار گرفت. برای فضای داخلی، آنها McGrath II، یک شرکت نیویورکی را استخدام کردند که کارش خانم. تیبوریس مدتهاست که تحسین کرده بود. و زمانی که آنها کلیدها را گرفتند، یک سازنده به نام برینتون بروسیوس آماده شروع کار بودند.

اگرچه این خانه بزرگ بود، اما طبقه همکف به اتاق‌های کوچک، از جمله آشپزخانه تنگ، تقسیم شده بود، بنابراین بزرگترین تغییرات شامل پیکربندی مجدد آن سطح بود.

تام کانوی، یکی از شرکای Rosen Kelly Conway می‌گوید: «این خانه واقعاً باحالی برای شروع بود. “خیلی اتفاقات زیادی داشت، اما استفاده بسیار بدی از فضا بود، که نمونه‌ای از آن خانه‌های قدیمی است، از جمله آشپزخانه کوچکی که در گوشه پشتی قرار دارد.”

شرکت او دیوارها را خراب کرد، یک شومینه استفاده نشده را برداشت و تیرهای نگهدارنده جدیدی را برای ایجاد فضاهای سخاوتمندانه‌تر، از جمله یک آشپزخانه بزرگ با یک اتاق خانوادگی متصل در یک طرف خانه، اضافه کرد. از طرف دیگر، معماران فضایی را برای ایجاد یک اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق آفتابگیر و یک دفتر کار برای آقای دکتر بازسازی کردند. تیبوریس با یک لانه متصل. در سرسرا، جایی که کمد وجود نداشت، قسمتی را دقیقاً در داخل در ورودی با یک دهانه قوسی جدید جدا کردند و کابینت داخلی را برای نگهداری کت و کفش اضافه کردند. در طبقه بالا، آنها دیوارهای بیشتری را جابجا کردند تا یک سوئیت اصلی جادار و شش اتاق خواب اضافی ایجاد کنند.

در تمام این مدت، سوزان و لورن مک گراث، شرکای مادر و دختر مک گراث دوم، روی طراحی دکوراسیون داخلی کار می کردند که برای یک خانه تقریباً 100 ساله طبیعی به نظر می رسید و در عین حال امکانات مورد نیاز تیبوریس ها را با رنگ و طرح کافی به آن اضافه می کردند. چیزها را جالب کنید

سوزان مک گرات گفت: “ما خانه های تاریخی را دوست داریم – این نقطه شیرین ماست.” “اولین باری که وارد شدم، فکر کردم، “اوه، ما باید این را برگردانیم.” اما ما روی جزئیاتی کار کردیم که نه تنها آن را بازگرداند، بلکه برای یک خانواده جوان زیبا و تازه باشد.»

این رویکرد بلافاصله در سرسرا آشکار می شود، جایی که یک کاغذ دیواری بازتولید از Brunschwig & Fils صحنه را با یک الگوی گرافیکی ارائه شده در رنگ های کم رنگ مانند آبی آبی و نارنجی سوخته تنظیم می کند – یک لمس بصری جذاب.

لورن مک گراث گفت: «این سکوی پرتاب داستان رنگ خانه بود. “بسیاری از منسوجات در سراسر خانه به رنگ های آن کاغذ دیواری اشاره دارند.”

در اتاق ناهار خوری جدید، آنها فراتر از کاغذ دیواری رفتند و پانل های چوبی سفارشی را به دیوارها اضافه کردند و به آن حس یک آلاچیق باغ را دادند. در اتاق آفتاب، آن‌ها با صندلی‌های حصیری از Palecek و فرشی از چمن دریایی، حال و هوای داخل و خارج از خانه را ادامه دادند.

در لانه بین اتاق آفتاب و آقای. دفتر تیبوریس، آنها دیوارها را با رنگ کبوتر خاکستری آبی فارو و بال نقاشی کردند تا فضایی ایجاد کنند که والدین بتوانند بعد از خواب بچه ها در کنار آتش راحت باشند.

البته، تعداد کمی از بازسازی‌ها دقیقاً طبق برنامه پیش می‌روند. علیرغم اینکه این زوج قصد داشتند تا سپتامبر 2021 به آنجا بروند، پروژه 400000 دلاری دو ماه دیگر طول کشید. او مصمم بود که دو فرزند بزرگ‌شان را با پای راست در مدرسه مونتکلر شروع کنند. تیبوریس برای اقامت طولانی مدت در جورج، هتلی در شهرستان مذاکره کرد. برای برآوردن شرایط اقامت، خانواده تا زمانی که بتوانند به خانه جدید خود نقل مکان کنند، در آنجا زندگی کردند.

زندگی در یک هتل با بچه ها بسیار ایده آل نبود، اما انتظار برای بدست آوردن خانه ای که دوست دارند در مکانی که می خواستند ارزشش را داشت. آقای “ما واقعاً خوش شانس هستیم که اینجا زندگی می کنیم.” تیبوریس گفت. “مثلاً 18 کودک زیر 10 سال در شعاع دو بلوکی وجود دارند.”

و اخیراً، این زوج فرزند دیگری را به این ترکیب اضافه کردند: آنها در دسامبر گذشته از سلن استقبال کردند.

مدیریت یک خانه شلوغ می تواند برای دو والدین شاغل چالش برانگیز باشد، اما این زوج متوجه شده اند که کمک همیشه در دسترس است. خانم “یک لیست بی پایان از همبازی ها در همه جا وجود دارد.” تیبوریس گفت. “این یک محله فوق العاده سرگرم کننده است و همه بچه ها با هم وحشی هستند.”

آقای آس تیبوریس می گوید: «مثل فرزندپروری توسط کمیته است».

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما