هشت مسائل شما داریدمی‌توانید داشته باشیدداشتید شما ممکن است داشته باشیدشاید داشته باشید خواهید داشتداریدداریددر معمولمتداولگسترده با پارکت آرتا

در فرمولاسیون تمیز کننده پارکت و لمینت مکس نیت، از ترکیبات بسیار ملایم شویندههای تخصصی پوست استفاده شده و در نتیجه هیچگونه آسیبی به سطوح پارکت و لمینت و پوست انسان نمیرساند. فاقد هرگونه ترکیب کلردار یا سفید کننده است و هیچگونه بو و بخارات حساسیت زا ندارد و از نظر اسیدی خنثی است و خورندگی ایجاد نمینماید. کاردک وسیلهای است که با استفاده از آن باید بندکشیهای دور تا دور سرامیک لق شده را خارج کرد تا بتوان سرامیک را از محل مورد نظر جدا کرد. این کفپوش چوبی به دلیل زیبایی خاصی که دارد توانسته به سرعت در بین مشتریان جای خود را باز کند. استفاده از پارکت کنتال کلیک کد702 علاوه بر زیبایی و دیگر فوایدش یک امتیاز ساختمان به حساب می آید و بر ارزش ملک می افزاید. تفاوت دیگر آن در روش نصب پارکت است که توسط سیستم کلیکی صورت می پذیرد به طور کلی لمینت ها دارای کلیک هایی هستند که به صورت نر ومادگی در هم چفت می شود یعنی در زمان نصب برجستگی یک لمینت در فرورفتگی لمینت دیگر قفل می شود ولی در نصب پارک تنها از چسب استفاده می شود.

  1. تغییر رنگ در معرض آفتاب مستقیم؛
  2. مقاوم در برابر اسیدهای خانگی همچون سفید کننده ها
  3. ایجاد سروصدا در هنگام راه رفتن در صورت نصب غیر اصولی
  4. احتمال تولید گاز خاموش؛
  5. تفاوت پارکت و لمینت در نحوه نصب آن
  6. مشاوره تخصصی رایگان
  7. شیوه سیلندر آب
  8. دوام و استحکام بالا

بیشتر مشکلات ناشی از خراش، فرورفتگی را می توان با سمباده زدن و لاک زدن اتاق ها برطرف کرد. این بدان معناست که باید تمام اندازهگیریها و برشها را درست انجام دهید که مستلزم دقت کافی در این خصوص میباشد. در دو دهه نخست این نوع پارکتها محبوبیت زیادی کسب نکردند. پاركت به دليل محبوبیت کمتر نسبت به سایر موارد کمتر مورد توجه قرار گرفته است، اما شركت هايي مانند ابو دیزاین، پارکت فلورپان، پارکت دابا و پارکت آلدر ارائه دهنه بهترین پارکت ایرانی و خارجی هستند و قيمت حدودی آن از متری 30.000 تا 120.000 هزار تومان متغير است. لمینت ایرانی کلیکهای استاندارد برای عدم نفوذ آب به زیر کفپوش، مقاوت بالا در برابر الکتریسته ساکن، گارانتی و خدمات پس از فروش را نیز دارا هست. ولی نصب لمینت را با کمی دقت توسط خودمان انجام می شود. قیمت نصب قرنیز سال ۱۴۰۲ بر حسب متراژ خانه بین 10,000 تا 20,000 تومان با توجه به ضخامت قرنیز اعلام شده است. شرکت آرتا با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در ایران، کارنامه ای درخشان از خود به جای گذشته است و به عنوان اولین برند با کیفیت پارکت لمینت در ایران از آن یاد می شود.

پارکت آرتا: تکنیک Google

همچنین لازم به ذکر است که پارکت آرتا در فضای مسکونی 10 سال و در فضای تجاری و اداری دارای 5 سال ضمانت کارخانه میباشد. لازم است بدانید بگوییم یکی از مدرن ترین و زیباترین کفپوش ها به حساب می آیند. در روش نصب پارکت باید بگوییم که حتما زیر سازی را باید به خوبی انجام دهیم را در نصب بسیار حائز اهمیت می باشد حتما باید سطحی پارکت بر روی آن نصب شود صاف و یکدست باشد. در روش نصب پارکت و نصب پارکت لمینت باید بگوییم که مراحل نصب آنها با یکدیگر متفاوت می باشد اگر دیگر تفاوت ها می توانیم به استفاده از فوم سایلنت در پارکت لمینت اشاره کنیم زیرا این فوم ها دارای ویژگی های محنصری هستند که شامل عایق در برابر صدا و گرما هستند ولیکن در نصب پارکت از این گونه فوم ها استفاده نمی شود. هزینه تعمیر پارکت در مقایسه با نصب اولیه آن بالاتر است و برای متراژهای پایین به صورت کلی یا روزمزد اعلام میشود. نکته قابل توجه به دلیل ممنوعیت واردات پارکت لمینت به ایران، کلیه محصولات تولیدی ساخت کشور ایران میباشد و فقط در تولید برخی از محصولات مواد اولیه وارادتی استفاده میشود.

پیشنهاد میکنیم برای دریافت قیمت دقیق نصب پارکت، تصویر محل موردنظر، متراژ دقیق و نوع مواد اولیه خریداریشده را به متخصص نصب اعلام کنید. تا نصب به درستی و به خوبی انجام شود. چوب ها هر کدام می توانند ویژگی های مقاومتی متفاوتی را برای پارکت به وجود آورند. چوب گرد که در برخی از منازل به عنوان پارکت استفاده میشود ظاهر بسیار زیبایی را به منزل میبخشد. البته کفپوش های پارکت چوب مزایای متعددی نسبت به بسیاری از کفپوش های دیگر دارند از جمله محیط زیست دوست بودن آنها و همچنین زیبایی طبیعی آنها که از لایه های بریده شده چوب درختان تولید می شوند. پارکت آرتا کد 770 یکی از محصولاتی است که دارای مغزی HDF با دانسیته (چگالی) بالا و لایه روکش با مقاومت AC4 است که مناسب برای مصارف مسکونی و اداری با تردد متوسط است. عمدتا جنس اصلی این محصول را HDF مخفف عبارت (Hard Density Fiberhood) تشکیل می دهد. این به شما امکان می دهد آن را با هر دکوراسیون یا تمی مطابقت داده و ظاهری جدید و تازه به اتاق خود ببخشید. زمانی که سطح را تمیز کردید حال به یک دست بودن کفپوش ها دقت کنید گاها ممکن است برای صاف بودن سطح از سنباده یا درزها استفاده کنیم در گام آخر بعد از خشک شدن چسب ها می توانید برای براق تر شدن سطح از پولیش های مخصوص استفاده کنید.

البته این همان پارکت سابق بود ولی با تغییراتی اساسی که در ماندگاری این صنعت نقش اساسی را ایفا کرد من جمله درسهولت نصب،رنگبندها ی متنوع لمینت پارکت ، طول عمر بالا لمینت ، نگه داری آسان و از آن مهم تر بدون هزینه نگه داری ، جابجای و تعویض آسان لمینت و مزیتهای دیگر، در حال حاضر یکی از پر مصرف ترین متریالها برای کف فضاهای مختلف که توسط معماران، طراحان داخلی و قشرهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد . با این حال، یک چیز عالی در مورد این نوع کفپوش این است که خراشها و لکها معمولاً با سنباده نرمِ سطح و استفاده از مواد شوینده مخصوص، نسبتاً آسان ترمیم و تمیز میشوند. همانطور که میدانید هر بسته از این محصول وزنی حدود 19 کیلوگرم دارد. شما محدود نیستید و تقریباً می توانید از لمینت در هر اتاقی استفاده کنید. حتما شما هم این دو کفپوش فوق العاده را می شناسید، اما آیا درباره آن ها اطلاعات کافی دارید؟

یکی دیگر از معایب پارکت آرتا و البته سایر پارکتها این است که استفاده از وسایل و لوازم سنگین بر روی پارکتها در صورتی که ناصافی کف زیر پارکت وجود داشته باشد باعث میشود تا قفل میان پارکتها شکسته شود و اتصالات آن از یکدیگر جدا شود. بنابراین اگر قصد خرید لمینت آرتا را دارید باید بدانید که نمی توان روی آن لوازم سنگین قرار داد. ابعاد و متراژی که در اختیار دارید را به طور کامل و با دقت اندازه گیری کنید. از آنجایی که انتخاب نوع چوب و متریال در هزینه خرید پارکت، تاثیرگذار است، دستمزد نصب پارکت به صورت جداگانه اعلام میشود. نحوه اجرا و نصب کفپوش منزل به نوع متریال کفپوش و شرایط فضا بستگی دارد. بعد از نصب پارکت چوبی به نصب قرنیز نیاز دارید. پارکتها ممکن است در اثر عواملی مثل شرایط آبوهوایی، رفتوآمد و گذر زمان نیاز به تعمیر داشته باشند. البته این مبالغ تقریبی هستند و ممکن است با توجه به شرایط خاص هر پروژه، مبالغ بیشتر یا کمتری در نظر گرفته شود. همچنین، مشخصات فضا و شرایط نصب نیز میتواند هزینه نصب را تحت تاثیر قرار دهد.

با توجه به عواملی متغییر است.

ویدئوی زیر خلاصهای از حدو قیمت نصب پارکت به همراه جزئیات هزینهای آن است. قیمت خرید پارکت چوبی با توجه به نوع چوب، کارخانه سازنده و برند و رنگ آن ثابت نیست. چرا قیمت نهایی نصب پارکت ثابت نیست؟ همچنین، برخی از کفپوش ها نیازمند نصب گونه ها (محل های اتصال کفپوش ها) هستند که در آخرین مرحله اجرای کفپوش انجام می شود. همچنین هنگام نصب افقی که لبه به پایین فشار داده می شود ، به اتصال صدمه وارد نمی کند . همچنین دستمزد نصب برای هر سطح پارکت با توجه به عواملی متغییر است. با افزایش ضخامت، دستمزد نصب پارکت تا 20 درصد بیشتر میشود. چسب استفاده شده: در واقع اگر پارکتی با چسب تکجزئی نصب شود، در اثر نفوذ آب بلند میشود، درصورتیکه چسب دوجزئی مقاومت بیشتری نسبت به آب دارد و همین موضوع باعث اختلاف قیمت دوبرابری بین این دو چسب شده است. ضخامت پارکت: افزایش ضخامت پارکت نیاز به زحمت، انرژی و زمان بیشتری از سمت متخصصان نصب دارد. استفاده از این محصول این امکان را می دهد که بتوانید کفپوش کف ساختمان و دیوار را مانند هم انتخاب کنید که باعث جلوه بیشتری به محل مورد نظر می شود.

پارکت لمینت آرتا

اگر بودجه زیادی ندارید یا نمیخواهید پول زیادی را برای این نوع کفپوش چوبی خرج کنید، این کفپوشها احتمالاً بهترین گزینه نباشند. با این حال باید توجه داشت که این نوع پارکت ها خطرات زیادی به خاطر شیمیایی بودن آنها برای سلامتی شما دارند. در مقایسه با انواع دیگر پوششها مانند کاشی و سرامیک، سنگ یا فرش، پارکت دارای قیمتهای متفاوتی بوده و به همین دلیل میتوان نمونههای نسبتاً ارزان را هم مد نظر داشت که آن را به گزینه خوبی برای صاحبان خانههایی تبدیل میکند که از بودجه خود آگاه هستند. اگر این نوع کفپوش را برای پروژه بازسازی خود در نظر می گیرید، این نکات را برای تصمیم گیری بهتر مد نظر داشته باشید. با این حال بهتر است قبل از هر اقدامی با ویژگیهای محصولات به طور کلی آشنا شده تا بتوانید بهترین نوع آن را برای دکوراسیون داخلی انتخاب نمایید. وقتی مزایای آن را در نظر میگیرید، به راحتی میتوانید متوجه شوید که چرا این کفپوش طرفداران خاص خودش را دارد.

در میان دیوارپوشها، کاغذ دیواریهای سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی طرفداران زیادی دارد. این نوع کفپوش ها مزایای زیادی دارند ولی در مقابل این ویژگی های مثبت معایبی نیز دارند که در این قسمت به بررسی تمامی آن ها می پردازیم. علاوه بر آن، این نوع پارکت مقاومت بالایی دارد و میتواند در مقابل سایش، خراش و ضربههای روزمره مقاومت نشان دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پارکتهای دستدوم در بازار فروخته میشوند؛ یعنی شما میتوانید پارکت فعلی را بفروشید و با خرید مجدد پارکت نو و نصب مجدد آن، نمای زیبایی به خانه و ساختمانتان بدهید. 10 – زیبایی و گرمای خاصی به محیط زندگی می بخشد . در زمان انتخاب متخصص نصب پارکت صرفا به دستمزد توجه نکنید زیرا نصب پارکت ریزهکاریهایی دارد که رعایت نکردن آن منجر به آسیبدیدن پارکت میشود. تفاوت دیگر در نصب آن است که نصب پارک کمی دشوار به نظر می رسد و برای نصب بهتر است از نیروی نصاب های حرفه ای کمک بگیریم. در هزینه ایاب و ذهاب نصاب باید هزینه حمل و نقل دستگاه سابزنی را هم در نظر بگیرید. چوب قابلیت خراشیدگی را دارد و در اثر تماس با اشیا سخت و نوک تیز آسیب می بیند.

آنچه باید درباره پارکت آرتا و چرا بدانید

در گذشته کف پارکت را با دست می ساختند و معمولاً از چوب های سخت و بادوام مانند بلوط، صندل، درختان میوه و چوب های قیمتی استفاده می شد. در مقابل رطوبت حساس هستن اما قیمتی ارزانتر از پارکت دارن. این چسبها هزینه نصب و خرید کمتری دارند، اما عمر آنها و مقاومتشان نسبت به آب، کمتر است. بعد از انجام عملیات نصب گرد و خاک های موجود را به آرامی از سطح کفپوش پارکت تمیز کنید. اگر برای خرید این پوشش و یا پروژه بازسازی بعدی خود به کفپوش خاصی فکر میکنید، در اینجا جوانب مثبت و منفی وجود دارد که به شما کمک میکند بهترین تصمیم را اخذ نمایید. به عنوان مثال، اگر شخصی حیوانی همراه خود داشته باشد یا مواد غذایی روی آن ریخته شود، این احتمال وجود دارد که به سطح نفوذ کرده و آثاری از خود به جای بگذارد که به راحتی پاک نشوند. اگر این موضوع را نمیدانستید و یا اینکه به این موضوع واقف بودید اما جوابی در پی این سوال دریافت نکرده اید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما