نه راه‌ها ممکن است دریافت کنید بیشتر لینک سازی خارجی در حالی که خرج کردن کمتر

میگویند روزانه حداقل 1 میلیارد نفر از اینترنت استفاده میکنند: پیدا کردن جواب سوالات و راه حل مشکلات، دیدن موزیک ویدئو و فیلمها برای سرگرم شدن، دورکاری و پیدا کردن شغل، خرید آنلاین مواد غذایی، سفارش غذا، گرفتن تاکسی اینترنتی و کلا هرچیزی که به ذهنتان میرسد با اینترنت قابل انجام است. همانطور که در بخش مزایای سئو وب سایت عنوان شد؛ سفارش پروژه سئو از راه های مختلفی می تواند به کسب و کار شما کمک کند. یکی از راهکار های کسب رتبه از گوگل استفاده از لینک سازی خارجی است. یکی از مهمترین عناصر سئوی خارجی لینک سازی یا اصطلاحا بک لینکها ( https://xseo.ir/ ) هستند. بازاریابی محتوا یکی از رایج ترین انواع تکنیکهای سئو خارجی است و میتواند به وبسایت شما در رسیدن به اهداف زیادی کمک کند. مثلا سایت A، یک سایت گردشگری است که مطلبی درباره برنامه سفر یزد نوشته و در آن به یکی از مطالب سایت B که راجع به یزد است، لینک داده است. براساس چک لیست رتبه بندی سایتها در گوگل برای سال 2022، گوگل اعلام کرده که بک لینک ها همچنان یکی از 3 عامل اصلی رتبه بندی هستند.

بنابراین بک لینک ها تاثیر زیادی برای رتبه بندی سایتها دارند. بنابراین در انتخاب سایتها برای گرفتن بک لینک باید دقت کرد. سایتهای مرتبط با موضوعتان را برای کامنت گذاشتن و دریافت بک لینک کامنتی، انتخاب کنید. علاوه بر این به هر روشی که افرادی که دارای سایت هستند به خواست خود از طریق دیگر سایت رتبه و امتیاز خود را در گوگل افزایش دهند میتوانند و از سایتهای دیگران لینک دریافت نمایند. از دیگر نکاتی که علاقه مندان به سئو و بهینه سازی وب سایت بهدنبال خرید بک لینک دائمی یا خرید رپورتاژ بوده و این مورد نیز جزء مواردی است که توسط «سون بک لینک» ارائه می گردد. بدون بک لینک، شانس زیادی برای رشد سئوی سایت نخواهید داشت و بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو اتفاق نمیافتد. خرید بک لینک برای بهبود سئو و جذب بازدیدکنندگان به سایت ها بسیار حائز اهمیت هستند. در خصوص روال حذف رپورتاژ آگهی ها از سایت های خبری و یا قرار گرفتن رپورتاژ ها در کتگوری یا ساب دومین اختصاصی رپورتاژ از سوی سایت های خبری و همچنین بحث امکان تاثیر منفی در صورت حذف شدن بک لینک های رپورتاژی به سایت ما و چگونگی در نظر گرفتن این موضوع و بحث تمدید رپورتاژ ها و چگونگی انجام تمدید از طریق تریبون یا تسمینو هم توضیحاتی میفرمایید؟

از این گذشته حتی اگر لینک دهی قطع نشود با توجه به الگوریتم های گوگل باز هم گوگل سایت شما را مشمول جریمه می کند. چرا که گوگل نسبت به چند سال پیش، پیشرفت فوق العاده چشمگیری در الگوریتم های خود داده است تا نتایج جستجو به بهترین شکل برای کاربران به نمایش در آید. بک لینک (Backlink) که به لینکهای ورودی (Inbound links, incoming links) و لینکهای یک طرفه (One way links) هم معروفند، آن دسته از لینکهایی هستند که کاربران را از سایت A به صفحهای از سایت B (یعنی سایت شما) میرسانند. شما می توانید از کنسول جستجوی گوگل برای کمک به رشد سایت خود استفاده کنید، اما ممکن است زمان زیادی طول بکشد و در کارهایی که می تواند انجام دهد محدود است. زمانی که سفارش خرید بک لینک می دهیم شاید این سوال پیش بیاید که چگونه مطمئن شویم لینک خریداری شده لینکی سالم و دارای صحت است و یا چگونه مطمئن شویم اصلا لینکی برای سایت ما خریداری شده و یا صرفا یک گزارش فقط ارسال شده است. اکنون زمانی است که باید از ابزارهایی که در گام اول نصب کردید استفاده کنید و لینکهای شکسته در این سایت را بررسی کنید. C on​te nt was created  with the he᠎lp of GSA C᠎onte nt G​enerator  DE MO​.

2- ایجاد ترافیک در سایت که باعث بالا رفتن رتبه شما در موتور جست و جوگر و در نتیجه مشتری بیشتر می شود. اما باید توجه داشت که استفاده از لینکهای خارجی به دانش و تجربه کارشناسان تمامی حوزههای مربوطه و از بهترین روشهای بهینهسازی وبسایتیست که به دغدغه داشتن رتبهبندی در صفحات نتایج جستجوی گوگل و افزایش بازدید کنندهها به نتیجه خوبی رسید. همین موضوع باعث ماندگاری بیشتر کاربران در سایت و مشاهده صفحات بیشتر خواهد شد که نتیجه نهایی آن بهبود سئو را رقم خواهد زد. امروزه اکثر کاربران اینترنتی، صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل پیدا می کنند. این ها از جمله مطالب ویروسی هستند که اخیراً بسیار در بین کاربران شبکه های مجازی، باب شده اند. متاسفانه اخیرا برخی افراد بدون توجه به الگوریتم های گوگل، شروع به برنامه نویسی تحت وب کرده و پلن های بک لینک شما را به صورت اتوماتیک محاسبه می کنند. لینک ورودی یکی از موضوعات مهم در سئو میباشد و نظرات فراوانی در مورد تأثیر بک لینک در سئو و نحوه اجرای آن وجود دارد، این لینک های ورودی با توجه به تعداد و کیفیت آنها میتواند در رتبهبندی نتایج جستجوی گوگل تأثیر فراوان و مستقیم بگذارد درواقع گوگل با بررسی لینکهای موجود در سایت اعتبار و ارزش آن سایت یا صفحه را تشخیص میدهد.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما