نمایشگاهی که در آن هنر می درخشد (شرایط بزرگ لازم نیست)

من به سمت تاریکی رفته ام: اکنون نمایشگاه های هنری را بیشتر از دوسالانه ها و نمایشگاه های بزرگ نظرسنجی معاصر دوست دارم. از نظر فنی، همپوشانی‌های زیادی وجود دارد، زیرا دوسالانه‌ها اغلب شامل حمایت مالی از گالری‌های مخفی و چرخ‌ها و معاملات در اتاق‌های پشتی می‌شوند. با این حال، سروصدای سیاست های باشکوه، در بسیاری از نمایشگاه های نظرسنجی اخیر، همه هنر را فراگرفته است. یک نمایشگاه درجه یک مانند نمایشگاه هنر در پارک آونیو اسلحه‌خانه که توسط انجمن فروشندگان هنر آمریکا (ADAA) به نفع Henry Street Settlement سازماندهی شده است، به این هنر اجازه می‌دهد تا بدرخشد.

سی و چهارمین دوره این نمایشگاه، که شصتمین سالگرد ADAA را جشن می گیرد، دارای 78 گالری و چندین هنرمند نادیده گرفته شده است – به ویژه زنان و هنرمندان سیاه پوست و لاتینکس. همزمان با این اتفاق، چیچ مارین کمدین و بازیگر، که به تازگی مرکز هنری و فرهنگ چیکانو چیکانو را در ریورساید، کالیفرنیا افتتاح کرده است، مجموعه گفتگوهای نمایشگاه را عصر پنجشنبه آغاز می کند. در اینجا برخی دیگر از گونه های مهم در حال اجرا در نمایشگاه است.

سنگ حکاکی شده و برنز برای حکومت بر قلمرو مجسمه سازی استفاده می شود. اکنون سرامیک که زمانی به جای هنر صرفاً «صنایع دستی» تلقی می شد، همه چیز را فرا گرفته است. در ورودی نمایشگاه، فرم‌های منحنی توشیکو تاکائزو، بیشتر مربوط به دهه 1990، در جیمز کوهان (غرفه A1). لعاب‌های تاکائزو که روی چرخ انداخته شده یا به شکل گوی‌هایی به شکل ماه در آمده‌اند، هم رویکرد نقاشی معاصرانش، هم اکسپرسیونیست‌های انتزاعی (او از 1922 تا 2011 زندگی می‌کرد) و هم پالت زادگاهش هاوایی را منعکس می‌کند. مجسمه وحشی ویولا فری “بی عنوان (بریکولاژ با سر روی پایه و اسم حیوان دست اموز)” از اواسط دهه 1980 در گالری لس آنجلس گاولاک (غرفه B15)، نشان دهنده یک رویکرد کاملاً متفاوت، پاپ آرت به سرامیک، با رنگ های شیرین و ارجاع به فرهنگ انبوه و اشیاء مصرفی است. گالری دیگر لس آنجلس، شوشانا وین (غرفه A14)، مجسمه های آنینا میجر که با بافتن نوارهای ظروف سنگی ساخته شده اند، و لوسی اسکایر در پیتر فریمن (غرفه C5) رول‌های خنده‌داری از خاک رس را ارائه می‌دهد که او آن را “Kiln Sleepers” می‌نامد.

کاغذ به طور کلی در پایین سلسله مراتب هنری دو بعدی قرار دارد، اما نمایشگاه هنر شامل برخی از آثار ستاره ای در این سطح است. هنرمند لس آنجلسی سارا کین در آنتونی مایر (غرفه D2) می تواند در مقیاس بزرگ کار کند – او یک سری پنجره های رنگی به طول 150 فوت در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو ایجاد کرد – اما در اینجا او با گواش، آبرنگ و اکریلیک روی موسیقی قدیمی نقاشی کرده است. اینها از دلپذیرترین آثار این نمایشگاه هستند. به طور مشابه، AR Penck – نام مستعار هنرمند آلمان شرقی الاصل رالف وینکلر – در دهه 1970 گواش های پرشور می ساخت که در نشانی مایکل ورنر (غرفه D9). خلق و خوی بد خلق جی دی فیو از دهه 1980 روی کاغذ کار می کند پائولا کوپر (غرفه D10) کنتراست واضحی با “رز” (1958-1966) ارائه می دهد، غول معروف او با رنگ بسیار زیادی که وزن آن تقریباً یک تن است. نقاشی‌های رنگارنگ شرلی جافه با مدیای ترکیبی روی کاغذ در تیبور دی ناگی (غرفه A8) یکی دیگر از ارائه های برجسته است.

نیویورک یک شهر نقاشی است: مدرسه تاریخی نقاشی نیویورک در اواسط قرن بیستم و آپارتمان‌هایی که امکانات وسیعی را در خود جای نمی‌دهند. اما رسانه اشکال مختلفی دارد. رابرت کوشنر “Blue Flounce” (1975) در دی سی مور (غرفه D4) یک نقاشی بازیگوش روی پارچه پلی استر است که با حرکات “قهرمانانه”، ماچو یا زمینه های رنگی عالی مدرسه نیویورک – سخت – به عقب می راند. گلدیس نیلسون در گارث گریبیا دیگه (غرفه C6) با Hairy Who، گروهی متشکل از هنرمندان شیکاگوی دهه 1960 و 1970 که از طنز و کارتون الهام گرفته اند، به نمایش گذاشته شد، و آثار پرجمعیت او در اینجا نشان دهنده این موضوع است. در جفری هولدر جیمز فوئنتهs (غرفه D7)، سرپرستی هیلتون آلس، نگاهی به یک رقصنده، بازیگر و طراح آمریکایی ترینیدادایی-آمریکایی (از جمله چیزهای دیگر) ارائه می دهد که پرتره های مهیبی نیز کشیده است. فروشنده نیویورک مری آن مارتین (غرفه A25) گردآوری شگفت انگیزی از نقاشی مکزیکی قرن بیستم، از جمله یک طبیعت بی جان کوچولوی فریدا کالو، که روی قلع انجام شده و دارای میوه گلابی خاردار است، در کنار آثار خوزه کلمنته اوروزکو، دیگو ریورا و آلفردو راموس مارتینز آویزان شده است.

نقاشی های جدیدتر در غرفه های دیگر در معرض دید هستند. Joanna Pousette-Dart بوم‌هایی با شکل زیبا با نشانه‌های برجسته و شکوفا در فیلادلفیا ارائه می‌کند. قفل گالری (غرفه C8)، در حالی که جو شکل کریستین تیرنی (غرفه D14) پرتره‌های جواهری از افرادی که در موزه‌ها به هنر معاصر نگاه می‌کنند ارائه می‌دهد. تابلوهای جدید مارکوس جمال در آنتون کرن (غرفه D12) مانند به‌روزرسانی‌های حیله‌گر فیلیپ گاستون هستند که تفسیر اجتماعی مشابه و حیله‌گر و بوم‌های جدید راس بلکنر را ارائه می‌کنند. پتزل (غرفه A6)، با گل‌های بی‌سال که روی پس‌زمینه‌های سیاه و سفید معلق هستند، تعلیق زمان در نقاشی را نشان می‌دهد.

در نهایت، یکی از برجسته‌های آخرین نسخه نیویورک بزرگ در MoMA PS1، پائولینا پیوی (1901-1999) بود، یک روحانی معنوی که پس از مواجهه با یک روح بشقاب پرنده به نام، نقاشی را فقط ابزار دیگری در تمرین خود در جستجوی شفا و روشنگری می‌دانست. لاکامو در یک جلسه در سال 1932. اسب اندرو ادلین (غرفه C15)، می‌توانید برخی از انتزاع‌های با شکوه و وجهی او و همچنین سه ماسکی را که او ساخته و هنگام نقاشی می‌پوشید، در تلاش برای هدایت آموزه‌های لاکامو ببینید.

میتونستم ادامه بدم نقاشی در حال حاضر حاکم است، اما گالری لس آنجلس فون لینتل (غرفه C11) ارتباط و محدوده عکاسی را به ما یادآوری می کند. سه هنرمند زن در اینجا نشان داده شده اند، Floris Neusüss و Christiane Feser، که کار آنها انتزاعی تر است، و Joni Sternbach، که از موج سواران در سراسر جهان با استفاده از روش tintype قدیمی عکاسی کرده است. کاستلی (غرفه A4) نمایشی زیبا و از نظر هنری مهم از سه اثر نمدی در سال 1967 از رابرت موریس را ارائه می دهد که از مینیمالیسم فاصله گرفته و به بدن انسان اشاره دارد. و یوکو اونو سرکوب ناپذیر ظاهر می شود گالری للونگ (غرفه A27) در یک نمایشگاه انفرادی به نام «عصر برنز». اونو هنرمندی مناسب برای پایان دادن به اوست، زیرا او دوره ها و جهان های هنری متفاوتی را در بر می گیرد و به ما یادآوری می کند که هنر می تواند در هر کجا و به هر شکلی وجود داشته باشد. از اعتراض تا اجرا، همه هنرها در نهایت به یک نمایشگاه هنری ختم خواهند شد.

نمایش هنر

پنج‌شنبه تا یکشنبه در Park Avenue Armory، 643 Park Avenue، منهتن. ورودی: 30 دلار اطلاعات: theartshow.org.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان