نظر مسابقه Fetterman Oz بدون کیک است

باشه مردم زمان برای یک درام سیاسی واقعی است. پنسیلوانیا! پنسیلوانیا! پنسیلوانیا!

شما را شگفت زده کردم، نه؟ اما واقعاً، رقابت سنا همه چیز را دارد. ایالت سوئینگ که به خوبی می تواند تصمیم بگیرد که چه کسی اکثریت را در سنا دارد و اینکه آیا بقیه برنامه های رئیس جمهور بایدن شانس واقعی برای تصویب دارد یا خیر.

و نامزدهای اصلی – جمهوری خواه، مهمت اوز، و دموکرات، جان فترمن – یک انحراف شگفت انگیز هستند. شما طبیعتاً مشکلات بزرگ و سنگینی دارید، اما آنها همچنین در مورد مواردی مانند محل زندگی اوز و کلمه مناسب برای سبزیجات در سوپرمارکت دعوا کرده‌اند.

اون آخری رو یادته؟ اوز در تلاشی مداوم برای اثبات اینکه او فقط یک مرد معمولی است و نه یک شخصیت تلویزیونی فوق‌العاده ثروتمند با خانه‌های گران‌قیمت متعدد، منتشر کرد. ویدیویی از خودش خرید مواد غذایی و سرزنش بایدن به خاطر هزینه های بالای «کرودیته».

سرخوشی در اردوگاه فترمن را پس از آن تصور کنید. نامزد “در PA، ما به این سینی سبزیجات می گوییم.” توییت کرد با خوشحالی.

فترمن نیز آزاد شد یک ویدیو سه زن با لباس های کلم بروکلی. می دانم که این به شما اطلاعات زیادی در مورد آنچه که نامزدها مثلاً با هزینه های نظامی انجام می دهند، نمی دهد. اما باید اعتراف کنید که این یک مکالمه ساز است.

اوز یک جراح قلب ماهر و یک شخصیت تلویزیونی است که با ارائه نکات بهداشتی در برنامه اپرا وینفری به شهرت رسید. بیشتر توصیه های او کاملاً منطقی است. در واقع، آن زمان او به زنان هشدار داد که حمل تلفن همراه در سوتین ممکن است باعث سرطان سینه شود، مدتها پیش بود.

فترمن معاون فرماندار پنسیلوانیا است و به عنوان یک مرد معمولی که تقریباً برای هر چیزی از یک پیک نیک گرفته تا کنفرانس مطبوعاتی و راهنمایی رئیس جمهور در تور فروریختن پل، ژاکت و شلوارک می پوشد. یکی از وظایف او ریاست هیئت عفو ایالتی است و اگر بشنوید که اوز مدام به رای دهندگان یادآوری می کند که عفو افرادی را که اوم، محکوم شده اند، توصیه کرده است، تعجب نخواهید کرد.

یکی از نکات مهم در رقابت سنا، اقامت است. مطمئناً این مشکلی است که برای Fetterman که خالکوبی روی بازوی خود دارد، کد پستی شهری را که زمانی شهردار آن بود، تبلیغ می‌کند. اوز در دوران پیش از مبارزات انتخاباتی خود، خانه خود را در یک عمارت افسانه ای در نیوجرسی ساخت. اکنون، البته، او در پنسیلوانیا جایگاهی را به دست آورده است. اما فترمن نمی تواند اغلب به دولت یادآوری کند که این یک تحول نسبتاً اخیر است. (دموکرات ها یک بیلبورد بزرگراه در نزدیکی مرز ایالتی به رانندگان می گوید که “اکنون” نیوجرسی را به مقصد پنسیلوانیا ترک می کنند، “درست مانند دکتر. OZ.”)

از نظر مسئله، اوز و فترمن مطمئناً از هم جدا می شوند، اگرچه اندکی در اطراف آن چرخیده است. مخصوصاً از طرف اوز که قبلاً برای کنترل اسلحه فعالیت می کرد اما در جریان مبارزات انتخاباتی جمهوری خواهان در سنا به یک شیطان متمم دوم تبدیل شد. موقعیت سقط جنین او در حال تکامل است. او از آن دوره مقدماتی به عنوان “به شدت طرفدار زندگی” بیرون آمد، اما اکنون به رای دهندگان یادآوری می کند که تمایلی به مجازات هر کسی که در خاتمه بارداری دخیل است را ندارد.

اخیراً وضعیت سلامتی فترمن افزایش یافته است. او در ماه مه دچار سکته مغزی شد، و در حالی که مطمئناً رو به بهبودی است، شکی نیست که او هنوز از اثرات آن رنج می برد، از جمله مسائلی که او آن را «پردازش شنیداری» می نامد.

اوز، در یکی از او توئیت هایی با کمترین جذابیت، عکسی از فترمن را با چیزی شبیه شورت بوکس ارسال کرد و شکم نسبتاً پهنش را برهنه کرد و او را “بزرگ زیرزمین” خطاب کرد. مشاور ارتباطات اوز مدعی شد که اگر فترمن “تا به حال در زندگی خود یک سبزی می خورد، شاید سکته بزرگی نمی کرد.”

با توجه به اینکه نتیجه مسابقه پنسیلوانیا چه بسیار بسیار بزرگ می تواند باشد، طبیعی است که همه چیز کمی دیوانه کننده شود. ما واقعاً می‌توانیم این واقعیت را خوشحال کنیم که واقعاً بدتر نیست – تمرکز کمی روی این واقعیت وجود دارد که اوز، که خود را یک «مسلمان سکولار» توصیف می‌کند، تابعیت دوگانه در ترکیه را حفظ کرده است.

(خب، تمرکز کمی از سوی قوم فترمن صورت گرفته است. در انتخابات مقدماتی، برخی دیگر از نامزدهای جمهوری خواه سعی کردند آن را به یک موضوع بزرگ تبدیل کنند.)

از آنجایی که سکته مغزی فترمن مبارزات انتخاباتی او را محدود کرد، رقابت بیشتر و بیشتر بر روی بحث نامزدها متمرکز شد. به نظر می رسد که تنها یک مورد در اکتبر وجود خواهد داشت. 25.

مردم، آیا این به نظر شما نگران کننده است؟ فترمن در نظرسنجی‌ها بیشتر و بیشتر جلوتر رفته است، و این احساس قطعی وجود دارد که بحث تمام چیزی است که بین او و کرسی سنا وجود دارد.

در شرایط عادی، این نگران کننده است. تاریخ سیاسی مملو از داستان هایی است در مورد نامزدهایی که وقتی یک چیز احمقانه را به زبان آوردند، پیشتازی خود را از دست دادند. و اجازه دهید اعتراف کنم که وقتی دولت ریک پری نام یکی از آژانس‌های فدرال را که در صورت انتخاب به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب می‌شد، فراموش کرده بود، من دائماً لحظه “اوپس” او را به شما یادآوری می‌کردم تا زمانی که نامزدی او به پایان رسید.

اما این ریک پری بود، کاندیدای وحشتناکی که برای رهبری جهان آزاد شرکت می کرد. یه جورایی یه موقعیت متفاوت و فترمن باید خوب باشد، درست است؟ درست؟

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما