نظر مایک پنس بدون ستون فقرات است

شاید پنس معتقد است که به اندازه کافی جمهوری‌خواه قدیمی و اصلی وجود دارد که بی‌صدا در بال‌های خود غرق می‌شوند و منتظرند تا جمهوری‌خواه سنتی‌تری مانند او پا به میدان بگذارد، کسی که لبه لباس را لمس کرده اما جلیقه را نپوشیده است، کسی که ترامپ نیست اما در مجاورت ترامپ بود.

البته این یک خیال پردازی است که در اثر جاه طلبی کور به وجود آمده است.

تقریبا هیچ کس رئیس جمهور پنس نمی خواهد. او نه خط دارد و نه شانس زیادی. او یک سیاستمدار وحشتناک است. حتی جمهوری‌خواهان در ایندیانا، جایی که او فرماندار بود، خوشحال بودند که ترامپ او را برای معاونت رئیس‌جمهور انتخاب کرد و او را از ایالت خارج کرد، زیرا دوره ریاست‌جمهوری پنس بسیار پرتنش شده بود.

در حالی که ترامپ در سال 2016 پنس را برای پست معاونت ریاست جمهوری در نظر می گرفت، سی ان ان گزارش داد: «برکناری پنس از رقابت فرمانداری، چندین مقام ارشد جمهوری خواه ایندیانا، دستیاران و عوامل عملیاتی گفتند، به جمهوری خواهان ایالت اجازه می دهد تا از آشفتگی سال ها اجتماعی فرار کند. جنگ بر سر ازدواج همجنس گرایان و آزادی مذهبی».

ترامپ که سه بار ازدواج کرده و هیچ هویت مذهبی واقعی ندارد، در سال 2016 به پنس نیاز داشت تا به جمهوری خواهان اطمینان دهد. به هر حال، ترامپ مردی بود که می‌گفت کتاب مقدس کتاب مورد علاقه‌اش است، اما تلاش می‌کرد تا آیه مورد علاقه‌اش را نام ببرد. هنگامی که در سال 2015 از او خواسته شد این کار را انجام دهد، او با این پاسخ باورنکردنی طفره رفت: “وقتی در مورد کتاب مقدس صحبت می کنم، بسیار شخصی است، بنابراین نمی خواهم وارد آن شوم.” کتاب مقدس برای من معنای زیادی دارد، اما نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم.»

مسخره است. پرسنل؟ اشتراک گذاری آیه کتاب مقدس مورد علاقه خود مانند به اشتراک گذاشتن سابقه پزشکی شما نیست. کتاب مقدس مکرراً به مسیحیان توصیه می‌کند که انجیل را به اشتراک بگذارند، نه اینکه مانند دستان شما در بازی با ورق از آن محافظت کنند.

در دوم تیموتائوس 4: 2 می‌گوید: «کلام را موعظه کنید. همیشه حاضر باش؛ با صبر و تعلیم کامل سرزنش، سرزنش و نصیحت کن.»

وقتی ترامپ پنس را به عنوان معاون خود انتخاب کرد، نقشی را به او می‌داد که بتواند از عهده آن برآید. پنس سپر مذهبی ترامپ خواهد بود: راست قامت، ساده و متین. پنس فقط نیاز داشت که مانند یک نوجوان عاشق در انظار عمومی به ترامپ بپرد. کار انجام شد.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما