منظور کارملو آنتونی برای شهر نیویورک چیست؟

زمانی که نیکس در بازی دوم نیمه نهایی کنفرانس شرق در این ماه با میامی هیت روبرو شد، لحظات زیادی را در مدیسون اسکوئر گاردن برانگیخت: زمانی که جالن برانسون در اواخر کوارتر چهارم یک پرتاب 3 امتیازی زد که باعث تایم اوت هیت یا هر چیز دیگری شد. از پنج باری که RJ Barrett یک 3 را غرق کرد و طرفداران Nicks با بند سفید گاردن را به دیوانگی وارد کرد.

اما بلندترین غرش در آن شب هنگام توقف در بازی شنیده شد، زمانی که یک صفحه ویدئویی بزرگ کارملو آنتونی را در کنار دادگاه نشان داد. آنتونی در حالی که اکثر هواداران او را تشویق می کردند با یک دست بالا ایستاده بود و او را با کف زدن و تشویق می کردند که گویی او به تازگی یک شوت برنده بازی زده است.

آنتونی در شش فصل و نیم حضورش در این تیم هرگز عنوانی را برای نیکس به دست نیاورد یا حتی در یک کنفرانس فینال حضور نداشت، اما آن لحظه یادآوری بود که او هنوز چقدر برای نیویورک ارزش دارد. این شهر پس از سال‌ها بی‌اعتمادی آرزوی ستاره‌ای را داشت و در آنتونی، یکی از بومیان بروکلین، که آماده بود بازی‌های نیکز را دوباره هیجان‌انگیز کند، یک ستاره به دست آورد.

هنگامی که آنتونی روز دوشنبه بازنشستگی خود را اعلام کرد، بسیاری از طرفداران شروع به تعجب کردند که نیکس چه زمانی شماره شماره را بازنشسته خواهد کرد. 7 او هنگام بازی برای این تیم پوشید.

چاک دی خواننده رپ که در لانگ آیلند بزرگ شده و گروه رپ Public Enemy را بنیان‌گذار کرده است، می‌گوید: «نیویورک جایی است که اگر برای آن آماده نباشید، شما را ذوب می‌کند. اما ملو با فشار نیویورک وارد شد و رقصید.

وی افزود: اکثر بازیکنان توپ در نیویورک، از نیویورک نمی آیند. بنابراین او وضعیت ذهنی نیویورک را به جایی آورد که واقعاً بازیکنان توپی که می دانستند چگونه با آن سازگار شوند را نداشت. بنابراین ما همیشه ملو را به خاطر آن دوست خواهیم داشت.”

دنور ناگتس در سال 2003 آنتونی را پس از اینکه او مدرسه را به قهرمانی ملی NCAA Division I هدایت کرد، برای سومین بار از سیراکیوز خارج کرد. در دنور، آنتونی به سرعت خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان لیگ معرفی کرد.

آنتونی با 6 فوت-7 و حدود 240 پوند، به خاطر قدرت 3 امتیازی و حرکات پاهای خوبش مشهور بود. در حمله، او در پست های بالا و پایین حرکاتی انجام داد و از گاردهای کوچکتر و مهاجمان جلو زد و در عین حال سرعت ضربه زدن توسط مدافعان را داشت.

اما تمام موفقیت‌های تهاجمی آنتونی در فصل بعد برای ناگتز به معنای زیادی نبود. در هفت فصل و نیم، تیم های آنتونی فقط یک بار به فینال کنفرانس راه یافتند و او ناگتس را تحت فشار قرار داد تا او را به نیویورک در سال 2011 در قراردادی که فهرست نیکز را به هم ریخت. طرفداران ناگتس هرگز خروج آنتونی را فراموش نکردند و هر بار که او به دنور می رفت او را هو می کردند.

آنتونی در یک کنفرانس خبری پس از هو شدنش در سال 2021 گفت: “من تمام توانم را اینجا گذاشتم. من هرگز در مورد دنور چیز بدی نگفته ام – در مورد هواداران، سازمان، بازیکنان – هرگز شکایت نکرده ام.” وی افزود: بنابراین بدون در نظر گرفتن هویداها، همیشه جایگاه ویژه ای برای من خواهد بود.

همچنین به نظر می رسید که دفتر جلو رفتن آنتونی را فراموش نکرده بود. آنتونی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ناگتس بود و شماره 15 که به نظر می رسید او برای بازنشستگی مقدر شده بود. اما در سال 2014، ناگتس شماره آنتونی را به یک انتخاب دور دوم که کمتر شناخته شده بود، داد که انتخاب او در حین پخش آگهی تبلیغاتی تاکو بل در حین پخش پیش‌نویس توسط ESPN فاش شد.

آن بازیکن، نیکولا جوکیچ، به یکی از بهترین بازیکنان NBA تبدیل شده است و در حال حاضر بیشتر از آنتونی در لباس ناگتس انجام داده است و دو جایزه ارزشمندترین بازیکن را برده است. روز دوشنبه، جوکیچ ناگتس را به اولین فینال NBA هدایت کرد.

جف گرین مهاجم ناگتس به ESPN گفت: “امیدوارم آنها بتوانند هر دو پیراهن خود را بازنشسته کنند.” نیکولا و کارملو، من می‌دانم که می‌توان این کار را انجام داد، و این شایسته کاری است که او برای فرانچایز انجام داده است.»

بهترین شانس آنتونی برای بازنشستگی پیراهن به احتمال زیاد در نیویورک است.

برای بسیاری از هواداران در شهر، به ویژه آنهایی که سیاه‌پوست یا لاتین تبار هستند، آنتونی انعکاسی از آنها در زمین بود. طرفداران آنتونی، که آفریقایی آمریکایی و پورتوریکویی است، به دلیل استایل او جذب می‌شوند: قیطان‌های قیطانی امضا شده‌اش – اگرچه در نیویورک آن‌ها را نداشت – خالکوبی‌هایی که بازوهایش را پوشانده بود، عشقش به موسیقی هیپ‌هاپ.

آنتونی در شهر خارج از بسکتبال نیز همه جا حضور داشت. او در همه چیز از بازی های بسکتبال دبیرستان گرفته تا مسابقات هیپ هاپ شرکت می کرد و هنوز هم حضور دارد. یک سال پیش، او در حین نبرد موسیقی بین گروه‌های رپ The Lox و Dipset در باغ حضور داشت و متن آهنگ را کلمه به کلمه رپ می‌کرد.

در نوامبر 2005، آنتونی به برنامه رادیویی آنجی مارتینز در Hot 97 دعوت کرد، جایی که The Lox در مورد اختلاف قراردادی که با دیدی داشتند، صحبت می‌کردند، چیزی که به نظر می‌رسید تلاشی برای کمک به برقراری صلح باشد.

“او چه کمکی می تواند بکند؟” مارتینز در مورد آنتونی پرسید.

قراردادش را می بینی؟ رپر Jadakiss پاسخ داد.

آنتونی گفت: «من در اوکلاهاما سیتی هستم. “ما در حال رفتن به بازی هستیم. آنها به من گفتند که همه شما در رادیو هستید، بنابراین من مجبور شدم زنگ بزنم.

تماس آنتونی در فولکلور رادیویی شهر نیویورک نادیده گرفته شد، اما همچنین لحظه ای بود که بازتابی از آن چیزی بود که او همیشه بوده است.

Charlamagne Tha God، مجری برنامه رادیویی “باشگاه صبحانه” که به یاد می آورد آنتونی به برنامه مارتینز زنگ زد و یکی از در دسترس ترین ستاره ها بود، گفت: “از نظر فرهنگی، او همه چیز را معنا می کند.”

او گفت: «وقتی در مورد فرهنگ صحبت می‌کنیم، برخی از چنین لحظاتی برای من برجسته می‌شود، زیرا آن لحظاتی است که شما تلاقی بین هیپ‌هاپ و بسکتبال را دیدید، و فکر می‌کنم افراد زیادی وجود ندارند که این تقاطع را نشان دهند. بهتر از کارملو آنتونی.

یکی از بخش های عجیب و غریب در مورد عاشقانه بین هواداران نیویورک و آنتونی این بود که رویکرد او به بسکتبال بسیار متفاوت از آنچه که بزرگترین تیم های نیکز به آن شناخته شده بودند بود.

نیکس در برخی از بهترین سال‌های خود، تیمی فیزیکی با مدافعانی بود که بازیکنان حریف را با گاردهای تهاجمی و خطاهای سخت در هنگام حمله به سبد، از پا در می‌آوردند. بازیکنانی مانند چارلز اوکلی و جان استارکس به دلیل استقبال از سبک بازی قلدر و شرور مورد علاقه طرفداران قرار گرفتند.

اما آنتونی در آن قالب نبود. او بدنام بود که اغلب اوقات به نگهبانی از بازیکنان بی علاقه به نظر می رسید. در هنگام حمله، او اغلب گل می زد، اما چیزی شبیه سیاهچاله بود: وقتی توپ به سمت او رفت، او قصد نداشت آن را پاس کند.

آنتونی با 62 امتیاز در برابر شارلوت بابکتز در سال 2014، رکورد نیکس برای بیشترین امتیاز در یک بازی را دارد. همچنین سومین بازیکنی است که در تاریخ NBA بدون پاس گل زده است.

«بله، او گاهی خودخواه بود. کیسی پاول که با نام CP The Fanchise و بنیانگذار Knicks Fan TV شناخته می شود، گفت: و می دانید که او یک توپ بازدارنده بود. “اما او یک سطل بود، مرد.”

او گفت که آنتونی گزینه‌های زیادی برای پاس دادن بازیکنان به آن تیم‌های نیکز نداشت و بازیکنانی مانند استارکس و اوکلی محبوب بودند زیرا آنها سخت بازی می‌کردند، “اما کارملو، این استعداد واقعی او بود که هواداران را به سمت خود جذب کرد.” او گفت که از زمانی که پاتریک اوینگ در سال 1994 تیم را به فینال رساند، هواداران نیکس بازیکنی در حد آنتونی نداشتند.

پاول می‌گوید: «اگرچه زمانی که او اینجا بود، آن‌ها برنده نشدند، اما او الهام بخش بسیاری از بچه‌ها، بسیاری از بچه‌های آفریقایی آمریکایی، بسیاری از بچه‌های لاتین‌تبار بود، و او فقط به ما امید داد.» “بنابراین گاهی اوقات صحبت در مورد ملو این است که چگونه او برنده نشد و او بازیکنی خودخواه است، اما چیزهای بیشتری برای او وجود دارد تا در زمین. خارج از دادگاه، او تحویل داد.”

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما