مسئولیت ترامپ در قبال جمهوری خواهان

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در عرض 24 ساعت از روز انتخابات گفت: “برای اینکه از انتخابات بسیار مهم، حتی حساس فردا کم نکنم” و سپس افزود: “من در روز سه‌شنبه، نوامبر، اعلامیه بسیار بزرگی خواهم داد. 15 در Mar-a-Lago در پالم بیچ، فلوریدا.” خب، به نظر می رسد چیزی از انتخابات کم کرده است.

بیایید به تعقیب و گریز پایان دهیم: اگر آقای. ترامپ هفته آینده اعلام می کند که دوباره نامزد می شود، انتخابات ریاست جمهوری 2024 در آن روز به پایان می رسد. این امر نابودی جمهوری خواهان را تضمین می کند.

آقای. ترامپ می تواند جو بایدن را شکست دهد، اما آقای. بایدن نامزد دموکرات ها نخواهد بود. اگر آقای ترامپ نامزد می شود و دموکرات ها یک میانه رو شایسته مانند سناتور ویرجینیای غربی را نامزد می کنند. جو مانچین، مستقل ها و حومه شهرها با اکثریت قاطع – دوباره – به آقای رای خواهند داد. حریف ترامپ

نقاط سه شنبه را به هم وصل کنید. در میان همه مسائل در این انتخابات میان دوره ای – تورم، سقط جنین، جنایت، بیماری همه گیر، مدارس، آب و هوا- آقای. ترامپ دریافت تاییدیه خود در انتخابات مقدماتی جمهوری خواه را منوط به یک چیز کرد: موافقت با او مبنی بر دزدیده شدن انتخابات ریاست جمهوری 2020.

نامزدهای جمهوری خواه سنا که نقش آقای. کارت انتخاباتی تقلبی ترامپ برای پیروزی در انتخابات مقدماتی آنها شامل دان بولدوک در نیوهمپشایر، بلیک مسترز در آریزونا و مهمت اوز در پنسیلوانیا بود.

نامزدهای جمهوری خواه فرمانداری که از آقای. نسخه 2020 ترامپ شامل داگ ماستریانو از پنسیلوانیا، تودور دیکسون از میشیگان، دن کاکس از مریلند، تیم میشلز از ویسکانسین، دریاچه کاری آریزونا و لی زلدین از نیویورک بود.

شکی نیست که در آغوش گرفتن آقای. دیدگاه انتخاباتی ترامپ نامزدی را در این ایالت ها تضمین کرد. اما تقریباً در همه موارد، این نامزدها سپس بر انتخابات 2020 و آقای رئیس جمهور تأکید نکردند. ترامپ کمپین های سنتی تر و مبتنی بر موضوع را اجرا کرد. چرا؟ زیرا در انتخابات سراسری، یک کمپین فقط مبتنی بر ترامپ نمی تواند برنده شود.

این ستون و دیگران بارها در طول آقای. دوره ترامپ مبنی بر اینکه باید پایگاه خود را فراتر از برد باریک 2016 گسترش دهد. او هرگز انجام نداد. این باعث شد سال 2020 در برابر جو بایدن، از بین همه مردم، رقابتی نزدیک باشد. بسیاری از نامزدهای جمهوری خواه که به تازگی بر اساس مدل ترامپ شرکت کرده اند یا شکست خورده اند یا در رقابت های بلاتکلیف هستند.

نماینده دموکرات کارولینای جنوبی جیم کلیبرن نامزدی 2020 برای آقایان را تضمین کرد. زمانی که بایدن مشخص بود که حزب اگر برنی سندرز مترقی را انتخاب کند شکست خواهد خورد، همانطور که اکنون جمهوری خواهان اگر آقای ترامپ را نامزد کنند شکست خواهند خورد. ترامپ.

آقای. Clyburn در حال حاضر تعقیب را متوقف کرده است و عصر سه شنبه به CBS گفت: “ما باید برای سال 2024 متفاوت از آنچه در سال 2022 رخ داد برنامه ریزی کنیم.” گفت حالا یعنی آوردن افراد جدید؟ آیا این به معنای تغییر نقش است؟ من نمی دانم. فقط فکر می‌کنم مردم باید در ارزیابی‌های خود صادق باشند.»

با این اوصاف، نیمکت ریاست جمهوری جمهوریخواه را مقایسه کنید اگر آقای. ترامپ با نیمکت دموکرات ها کنار می رود.

برخی از بزرگترین حاشیه های پیروزی روز سه شنبه توسط فرمانداران جمهوری خواه به دست آمد – ران دسانتیس از فلوریدا، برایان کمپ از جورجیا، گرگ ابوت از تگزاس، مایک دی واین از اوهایو، کریس سونونو از نیوهمپشایر و بگذارید کیم رینولدز از آیووا را فراموش نکنیم، فرماندار دوره اول تاثیرگذار.

هر یک از این فرمانداران جمهوری خواه به موفقیت های سیاسی دست یافتند که باعث ارتقای اقتصاد، مدارس و در واقع آزادی شخصی ایالت آنها شد. سقط جنین آنها را شکست نداد.

همچنین سن ها در نیمکت ریاست جمهوری جمهوری خواهان با پیروزی های محکم روز سه شنبه حضور داشتند. تیم اسکات از کارولینای جنوبی و مارکو روبیو از فلوریدا. این لیست ادامه دارد: نیکی هیلی، مایک پمپئو، مایک پنس، گلن یانگکین، داگ دوسی. همه نامزدهای قوی خواهند بود.

در این میان، نیمکت دموکرات ها نازک تا خالی است. معاون رئیس جمهور کامالا هریس نامزدی را دریافت نخواهد کرد. هیچ یک از مدعیان 2020 برنده به نظر نمی رسند. اگر من اوراکل Clyburn را به درستی می خوانم، نامزد سال 2024 آنها علاوه بر آقای. مانچین، مانند سنس، میانه‌روی معتبرتری به نظر می‌رسد. کریس کونز از دلاور، مارک وارنر از ویرجینیا، کیرستن سینما آریزونا یا جینا ریموندو وزیر بازرگانی. هر کدام آقای را شکست خواهند داد. ترامپ.

آقایان هشت ساله یا هفت ساله را حذف کنید. بایدن و ترامپ از سال 2024، و نام‌های نسل بعدی که در اینجا فهرست شده‌اند، به رای‌دهندگان متفرقه و ناراضی آمریکایی کمپین ریاست‌جمهوری مبتنی بر مسائل را می‌دهند.

از این منظر، رای دهندگان آمریکا فقط با ایجاد موج قرمز به جمهوری خواهان لطف کردند. (گفتم اگر موج قرمز نباشد کلاغ می خورم. پرنده در حال غلتیدن است.)

تمام نتایج نزدیک به سنا و مجلس نمایندگان نشان می‌دهد که رای‌دهندگان جمهوری‌خواه و دموکرات ثبت‌نام کرده‌اند. هیچ کس بیش از جان فترمن در پنسیلوانیا این را ثابت نکرد. در سال 2024 هیچ حاشیه ای برای خطا وجود نخواهد داشت. اگر چیزی در مورد سیاست های اخیر ایالات متحده آموخته ایم، این است که اگر آقای. ترامپ در رای گیری حضور دارد، مشارکت دموکرات ها به شدت افزایش خواهد یافت. ائتلاف پشت سر افزایش موج ترامپ در سال 2016 – از مرکز محکم به سمت راست افراطی – از بین رفته است.

در مورد خود پایگاه ترامپ، هر یک از نگرانی های اقتصادی یا فرهنگی اساسی که بر آنها تأثیر می گذارد، نه آقای. ترامپ به تنهایی کمپین 2024 را متحرک خواهد کرد. آنها باید تصمیم بگیرند که آیا این مربوط به آنها است یا او.

برای کسانی که تحلیل سیاسی کاملاً ضد عفونی کننده را ترجیح می دهند، روز سه شنبه برای شما نیز چیزی تولید کرد. یکی از سایت‌های شرط‌بندی، ElectionBettingOdds.com، بعدازظهر چهارشنبه نشان داد که شانس ران دیسانتیس برای تضمین نامزدی سال 2024 با 13 امتیاز افزایش به 37.9 درصد و آقای. کاهش 19 امتیازی ترامپ به 37.5 درصد.

سه شنبه یک بررسی واقعیت بود، برای هر کسی که مایل به دیدن آن بود.

henninger@wsj.com را بنویسید.

حق چاپ ©2022 Dow Jones & Company, Inc. تمامی حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان