مدیر آژانس بین‌المللی انرژی می‌گوید بحران انرژی آزمایشی برای همبستگی اروپاست

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

آیا اروپا انرژی کافی برای پشت سر گذاشتن زمستان خواهد داشت، زیرا روسیه شیرها را سفت می کند؟ فاتح بیرول، مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی، چنین فکر می کند. او به FRANCE 24 می گوید: “من معتقدم زمستان امسال یک آزمایش انرژی بزرگ برای اروپا خواهد بود، اما در عین حال آزمونی برای همبستگی بین کشورهای اروپایی است. اگر در این تست انرژی رد شویم، ممکن است پیامدهای آن فراتر از انرژی باشد.”

بیرول می‌گوید در کوتاه‌مدت محدود کردن قبض‌های انرژی و اعمال مالیات بادآورده بر غول‌های انرژی می‌تواند به محافظت از خانوارها و مشاغل کمک کند.

من بسیار امیدوارم که دولت‌های سراسر جهان مطمئن شوند که این مقادیر هنگفت سود برای شرکت‌های انرژی – با توجه به اعداد ما، در مقایسه با سال‌های عادی، این شرکت‌ها سود خود را ۲۵۰ درصد افزایش داده‌اند که یک رکورد باورنکردنی است. من مطمئن هستم که دولت ها باید اقداماتی را انجام دهند تا این سود را با بقیه مردم تقسیم کنند تا بار مصرف کنندگان کاهش یابد.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان