مایک کاوانا، رهبر جدید NBCUniversal، رتبه های برتر را اصلاح می کند

مایک کاوانا شروع به گذاشتن مهر خود روی NBCUniversal کرده است.

آقای. کاوانا که در ماه آوریل مدیریت شرکت را بر عهده گرفت، پنجشنبه اعلام کرد که به دونا لنگلی، مدیر فیلم این شرکت، نظارت گسترده ای بر تصمیمات خلاقانه برای محتوای سرگرمی شرکت، از جمله فیلم ها و برنامه های تلویزیونی برای سرویس پخش طاووس آن، می دهد. مارک لازاروس، رئیس شبکه تلویزیونی و استریم NBCUniversal نیز در حال ارتقاء است، با توجه به اختیارات گسترده تری در مورد تصمیمات تجاری برای برخی از محتوای خلاقانه شرکت.

سایر مدیرانی که در آقایان باقی خواهند ماند. تیم رهبری کاوانا شامل سزار کوند، رئیس گروه خبری NBCUniversal است که نظارت بر ایستگاه های محلی Telemundo و NBC را به دست خواهد آورد، و مارک وودبری، رئیس پارک های شرکت.

آقای. کاوانا اساساً تعداد مدیرانی را که مستقیماً به او گزارش می دهند کاهش می دهد و رده های رهبری شرکت را ساده می کند. او همچنین مستقیماً با آدام میلر، معاون اجرایی ناظر بر عملیات و فناوری و همچنین ارتباطات، منابع انسانی و مسئولیت اجتماعی شرکت، به کار خود ادامه خواهد داد. کیم هریس، مشاور عمومی شرکت؛ آناند کینی، مدیر مالی NBCUniversal؛ و کریگ رابینسون، معاون اجرایی و مدیر ارشد تنوع.

ترفیعات اولین گام بزرگی بود که توسط آقای دکتر برداشته شد. کاوانا از زمانی که رهبری شرکت را بر عهده گرفت. مدیر اجرایی قبلی آن، جف شل، پس از تحقیقات در مورد آزار جنسی از سمت خود کناره گیری کرد.

در یک یادداشت داخلی، آقای کاوانا گفت که این تغییرات به NBCUniversal این امکان را می‌دهد تا در محیط تجاری مملو از قطع سیم – کنار گذاشتن تلویزیون سنتی سنتی – و رقبای جدید، بهتر رقابت کند.

او نوشت: «من بسیار هیجان‌زده هستم که با این تیم کار کنم تا بر روی شتاب بزرگمان کار کنم و NBCU را به جلو ببرم.

سوزان روونر، رئیس محتوای سرگرمی تلویزیون و جریان NBCUniversal، به عنوان بخشی از سازماندهی مجدد، شرکت را ترک می کند. کاوانا نوشت. فرانسیس برویک به ریاست NBCUniversal Entertainment ارتقا خواهد یافت و به آقای. لازاروس و خانم لنگلی.

از زمانی که مسئولیت آقای. شل، آقای کاوانا از دفاتر این شرکت در لس آنجلس، نیویورک و لندن بازدید کرده و با ستاره هایی مانند جیمی فالون، مجری برنامه «Tonight Show» آشنا شده است. او عمدتاً به دنبال ادامه تجارت طبق معمول بوده است، و به افرادی که با آنها کار می کند گفته است که تا زمانی که شرکت آقای آقای را جذب کند، چیزها بدون تغییر باقی می مانند. خروج شل

آقای. کاوانا در مدت کوتاهی که در این نقش حضور داشت، مجبور شد با آشفتگی های غیرمنتظره ای دست و پنجه نرم کند، از جمله جدایی غافلگیرکننده مدیر فروش تبلیغات شرکت، لیندا یاکارینو، که NBCUniversal را ترک کرد و مدیر اجرایی توییتر شد. ام‌اس. Yaccarino درست زمانی که شرکت در حال آماده کردن عرضه سالانه خود به تبلیغ‌کنندگان بود، خارج شد، که به عنوان upfronts شناخته می‌شود، که بخش قابل توجهی از درآمد سال را تشکیل می‌دهد.

در تبلیغ خانم لنگلی، NBCUniversal روی یک مدیر خلاق با تجربه با مجموعه‌ای از موفقیت‌های اخیر باکس آفیس شرط‌بندی کرده است. به همراه کریس ملداندری، مدیر اجرایی استودیوی انیمیشن Illumination، خانم. لنگلی آثاری مانند «برادران سوپر ماریو. فیلم، که بیش از 1 میلیارد دلار فروخت، و «مینیون ها: ظهور گرو» که سال گذشته اکران شد و بیش از 900 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد.

آقای. لازاروس که بر شبکه های تلویزیونی NBCUniversal و تجارت پخش جریانی این شرکت نظارت دارد، بیش از یک دهه در این شرکت بوده است. در طول سال های حضور در شرکت، آقای. لازاروس مسئول قراردادهای مهم با المپیک، لیگ ملی فوتبال و لیگ برتر بوده است، و او نیروی محرکه ای در رشد “فوتبال یکشنبه شب”، برنامه خیمه شب بازی NFL این شرکت بوده است.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان