لینک سازی خارجی & آیا اندازه گیری مهم است؟

سایت هایی که دارای لینک سازی داخلی ضعیف هستن، به احتمال زیاد نرخ پرش بالا و کم بودن میانگین زمانی که بازدیدکننده ها در سایت می گذرونن دارن. به یاد داشته باشید که خرید بک لینک ارزان بهمعنای بیارزش بودن سایت است؛ زیرا سایتهایی که لینکهای خارجی متعددی دارند، ممکن است بهعنوان فروشنده بک لینک یا اسپمر شناخته شوند و عواقب ناگواری برای سایت داشته باشند. در این مقاله درباره یک چالش مهم وبمسترها یعنی خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن صحبت میکنیم که میتواند راه نجات آنها باشد. پیدا کردن مشکلات اساسی سایت دقیقا راه نجات کسبوکار شما و دریافت ترافیک طبیعی از موتور جستوجو است. XSEO پکیج لینک سازی خارجی راهها برای کسب نتیجه در گوگل را تست کردهاید، اما همچنان سایت شما جایی در این موتور جستجو ندارد؟ زیرا تجربه نشان داده که بک لینک ها نسبتا سریع تر عمل کرده و ظرف 2 ماه تغییرات محسوسی در وب سایت شما مشاهده خواهد شد. جواب این سوال را خیلی سریع بگویم، بله میشود.میشود که لینک سازی خارجی که خودمان در حال انجامش بودیم را قطع کنیم.اما باید شرایطی که بیان میکنم را در نظر بگیرید. لینک های خارجی از عواملی هستند که به شدت روی سئو سایت تاثیر گذار بوده و هستند، البته باید توجه داشت استفاده از این لینک ها تغییراتی داشته، و ادامه دادن شیوه های قدیمی می تواند نتیجه عکس روی سئو سایت شما داشته باشد.

فرض کنید که بیماری برای درمان به یک پزشک قلب مراجعه کرده و پزشک او را به یک پزشک متخصصتر ارجاع میدهد. در چنین شرایطی بیمار بهخاطر اعتباری که از پزشک اول دریافت کرده است، به پزشک دوم اعتماد میکند. پس برای دریافت خدمات خرید رپورتاژ آگهی تنها از وب سایت هایی درخواست نمایید که با سابقه بوده و در نوشتن متن های رپورتاژ تبحر خاصی داشته باشد. رپورتاژ آگهی یا همان رپورتاژ خبری می تواند یک سرمایه گذاری عالی برای صاحبان وب سایت های مختلف باشد؛ زیرا داشتن یک رپورتاژ آگهی راهی مطمئن و ایمن برای تبلیغ و رونق یافتن کسب و کار می باشد، رپورتاژهای آگهی به راحتی توانسته بک لینک های قدرتمند و همچنین موثر در نتایج گوگل را جذب کند و جدا از یک متن تبلیغاتی برند و یا خدمات شما را معرفی کرده و به طرز غیر مستقیمی مخاطبین را به سمت وب سایت شما علاقمند سازد. مطالب باید به گونه ای باشد که همیشه حرفی برای آموزش داشته باشند و کاربران بتوانند از متن محتوا چیزی یاد بگیرند. پس در انتخاب وبلاگ نویس خود دقت کنید که مطالبی مفید و جذاب تولید کرده و باعث شود تا مخاطبان وب سایت شما مشتاقانه از به سمت خدمات شما کشیده شوند.

تعداد لینک های فالو که در سایت وجود دارد با توجه به اعتبار سایت لینک دهنده باعث افزایش اعتبار سایت شما می شود و تنها در صورتی که در دام اسپم بی افتید با کاهش رتبه مواجه می شوید. این باعث افزایش رتبه مجله آنلاین میشود، و مقاله شما نیز از یک سایت معتبر بک لینک با ارزش دریافت میکند. ابتدا مطمئن شوید که سایت شما در بهترین شرایط ممکن است و سپس به سراغ خرید بک لینک بروید. برای این که بتوانید تشخیص دهید کدام سایت ها اسپم هستند؛ می توانید از ابزار Mozbar استفاده کنید. با رعایت فاکتورهای مهم لینکسازی خارجی میتوانید سایت خود را به نتایج برتر گوگل برسانید و بازدید سایت خود را افزایش دهید. همیشه برای تولید محتواهای وب سایت خود به دنبال محتواهایی باشید که در گوگل جستجو دارند و می توانند با طرز کار آمدی در افزایش ورودی سایت شما تاثیرگذار باشند. پس در این میان کارشناسان وب سایت تسمینو با سال ها سابقه کاری در بهینه سازی سایت این اطمینان را به شما داده که می توانند با ترفندهای ماهرانه در کمترین زمان با ارزان ترین قیمت، رتبه سایت شما را افزایش دهند و بک لینک هایی را برای شما قرار دهند که هیچگاه پنالتی نشده و با تولید محتواهای جذاب همراه با عکس و ویدیو بازدید زیادی را برای وبگاه شما رقم بزنند.

بهاینترتیب گوگل توانست جایگاه سایتهایی را که لینک طبیعی دریافت میکنند، ارتقا داده و سایتهایی با بک لینک اسپم و ساختگی را به قعر نتایج جستوجو بکشاند. خرید بک لینک برای ارتقای جایگاه سایت ریسک بالایی دارد و برای همه سایتها توصیه نمیشود. تمام مواردی که در خارج از یک سایت بررسی می شود و بر جایگاه آن در موتورهای جستجو مانند بینگ، گوگل، یاهو و … از اواسط دهه ۱۹۹۰ میلادی که نخستین موتورهای جستجو اقدام به فهرست کردن وب نخستین کردند. موتورهای جستوجو هم از لینکها برای پیمودن صفحههای وب استفاده میکنند. مشکل دقیقا همان جایی است که کاربران تصور میکنند با خرید رای میتوان گوگل را فریب داد، اما سیستم نظارت گوگل بر خرید بک لینک بسیار پیچیده و قدرتمندتر از تصور کاربران است. سهام بازار موتورهای جستجو از بازاری به بازاری دیگر و مانند وجود یک رقابت، تغییر میکنند. ربات های موتورهای جستجو لینک ها را برای گشتن صفحات اینترنت دنبال می کنند، که به خزنده ها معروف هستند. ​Data was gen᠎erat ed by GSA C​on​tent Gener ator DEMO!

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما