لورن آمبروز فقط می خواهد به مدرسه دلقک فرانسوی برود

4

ما فقط در پاریس بودیم و به سیرک فرانسه رفتیم و این بهترین کاری بود که انجام دادیم. گروه باور نکردنی بود، عملکردها باورنکردنی بود. دلقک‌سازی، بزرگ‌ترین دلقکی بود که تا به حال در زندگی‌ام دیده‌ام. من آنقدر دیوانه هستم، من تنها کسی بودم که آنجا گریه می کردم زیرا دلقک هایی که در داستان سرایی بی صدا نابغه هستند بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم. من باید به مدرسه دلقک فرانسوی بروم. در اصل، این تنها کاری است که می خواهم انجام دهم، این است که یک دلقک در سیرک فرانسه باشم.

5

این بخش بزرگی از زندگی من و سال من است. سال گذشته زمانی که مشغول کار بر روی “خدمتکار” بودم، در خانه مسابقه می دادم و شب ها با چراغ جلو بذر می کاشتم. من می خواستم، من باید این چیزها را وارد کنم! این یک اقدام متواضعانه بوده است، شاید تواضع‌کننده‌ترین کار موجود. فقط تماشای تغییر باغ در طول فصل چیز شگفت انگیزی است. اولین روزی که سالاد می خورید به نوعی روز مقدس است زیرا واقعاً هیچ چیز شبیه آن نیست. این مانند یک غذای دیگر است، سالاد از باغ.

6

من اساساً نمی توانم زندگی خود را بدون “On Being” تصور کنم. او برای من الهام بخش است، و من دوست دارم که مارک روزنامه نگاری او، مارک مصاحبه او، یک گفتگو است. کریستا فضا را نگه می دارد و اجازه می دهد سکوت شود. برای من، سفر برای کار، واقعاً مهم بوده است. من واقعاً بیمار می شوم، و گاهی اوقات همان قسمت را بارها و بارها بازی می کنم و اجازه می دهم از هوشیاری من خارج شود.

7

بچه های ما الان کمی بزرگتر شده اند – 10 و 16 – اما کتاب هایی هستند که هزاران بار در خانه مان خوانده ایم. برخی از آنها آنقدر عمیق در DNA ما هستند که گاهی اوقات در کتاب های کودکان صحبت می کنیم، تا جایی که بازی می کنیم که چه کسی می تواند حدس بزند از چه کتابی است؟ «جوراب بلند پیپی» نوشته آسترید لیندگرن، «قورباغه و وزغ» اثر آرنولد لوبل، «در آشپزخانه شبانه» نوشته موریس سنداک – اینها نه تنها کلمات، بلکه تصاویر نیز در خانواده ما ضروری هستند.

8

افراد پشت سر این سازمان خوش‌بین هستند که ما می‌توانیم به عنوان یک جامعه ارتباط سالم‌تری با فناوری داشته باشیم، که می‌تواند برای زندگی مردم و دموکراسی‌ها ناسالم و مخرب باشد. من فقط به خاطر کاری که آنها انجام می دهند بسیار سپاسگزارم، به خصوص به عنوان یک مادر یک نوجوان و یک نوجوان آینده.

9

به همان اندازه که من از فناوری اجتناب می کنم، چیزهای بسیار خوبی وجود دارد. بالا grateful.org است که توسط یک راهب اتریشی راه اندازی شد که مدعی است قدردانی و توجه به تمام لحظات کوچک و کوچک کلید زندگی است. انواع و اقسام اعمال و ویدئوها و برکت ها و واسطه ها وجود دارد. یک مراسم صبحگاهی برای من، یا به همان اندازه که وجود دارد، نگاه کردن به کلمه برای روز است. این یکی از تجربیات عالی اینترنت است.

10

ما همیشه گربه داشته ایم. آنها به من و فرزندانم مهربانی را آموخته اند. من عاشق این هستم که یک گربه کوچک خانگی دقیقاً همان رفتارهای یک شیر یا ببر را دارد. من عاشق ایده زندگی با یک شکارچی هستم. و آنها خیلی خنده دار هستند. هر گربه ای چنین شخصیت متمایزی دارد. من بسیار سپاسگزارم که زندگی روی زمین شامل توانایی زندگی در جهان با گربه‌های جلف است.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما