لباس های شنا عروس به فراتر از ساحل می روند

ام‌اس. توماس کار خود را با حدود 20 قطعه شروع کرد، از جمله مایو، روپوش و کت، که به صورت سفارشی با پارچه های مهره دار و پولک دار مانند ارگانزا و توالت ساخته شده بودند. سپس آنها را با لوازم دست دوز، کریستال، تافته و تزئینات تزئین می کنند. بسته به سبک و ساخت، تاپ ها می توانند 600 تا 800 دلار قیمت داشته باشند، زیره ها از 550 تا 800 دلار و یک تکه حدود 1300 تا 2000 دلار قیمت دارند. پوشش های تمام قد می تواند از 1800 دلار شروع شود و تا 7000 دلار برسد.

او درباره ژاکتی که 6000 دلار قیمت دارد، گفت: «ما یک کت گل رز با 200 رز ارگانزا و تویل داریم. من نمی خواستم یک برند بازار متوسط ​​باشم. او گفت که او همچنین به دنبال ارائه قطعات با اندازه بزرگ است.

ام‌اس. ساباگ که در Roslyn، نیویورک زندگی می کند، در سال 2008 کارن ساباگ عروس را با ارائه لباس های آتلیه ای دست ساز راه اندازی کرد. قیمت طرح های او از 10000 دلار تا 30000 دلار و بالاتر است. او گفت در چند سال گذشته، “عروس های بیشتری درخواست مایو می کردند.”

در نوامبر 2020، او Rêver (که در زبان فرانسوی به معنای رویا است) را ایجاد کرد که متخصص در مایوهای سفارشی، تزئین شده با دست و لباس زیر است. تابستان امسال، او اولین فروشگاه پرچمدار Rêver خود را در Gravesend، بروکلین افتتاح می کند که 18 مدل لباس شنا و 40 کالای قابل تعویض از جمله روکش، روکش و لباس زیر را ارائه می دهد. مثل خانم توماس، خانم Sabag از چنتیلی وارداتی و توری مهره‌ای، ابریشم‌های ظریف، مروارید، سنگ، گلدوزی و کرست استفاده می‌کند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما