قاضی به بحث در مورد پرداخت تسلا ماسک می شنود

شکایتی برای به چالش کشیدن بسته دستمزدی که ایلان ماسک را حداقل برای مدتی به ثروتمندترین انسان جهان تبدیل کرد، روز سه شنبه یک گام به پایان نهایی نزدیک شد، زیرا وکلای سهامداران آسیب دیده تسلا و هیئت مدیره خودروساز آخرین تلاش خود را برای تحت تأثیر قرار دادن قاضی انجام دادند. به نفع آنها

این شکایت در دلاور، جایی که تسلا در آن ثبت شده است، تشکیل شده است و بر این موضوع تمرکز دارد که آیا هیئت مدیره اطلاعات کافی در مورد آقای دکتر به سهامداران داده است یا خیر. غرامت ماسک قبل از تایید آن. اما این پرونده بسیاری از مسائل دیگر را نیز مطرح می کند که در اطراف آقای دکتر می چرخد. ماسک، از جمله مدیریت تسلا، خرید توییتر و اینکه آیا هیئت مدیره می تواند رفتار او را به طور موثر نظارت و کنترل کند.

گروهی از سهامداران بسته اختیاری را به چالش کشیدند که در نهایت به آقای. ماسک حق به دست آوردن سهام تسلا به ارزش بیش از 70 میلیارد دلار را قبل از شروع به از دست دادن ارزش سهام در سال گذشته داشت. برای آقای ماسک برای دریافت این جایزه، که یکی از بزرگ‌ترین جایزه‌ها در نوع خود بود و بعداً توسط سایر شرکت‌ها به طور گسترده تقلید شد، تسلا باید به اهداف معینی از درآمد، سود و قیمت سهام دست می‌یابد که در آن زمان دستیابی به آن‌ها دشوار بود.

سهامداران در شکایت خود اظهار داشتند که تسلا هنگامی که از سرمایه گذاران درخواست می کند تا بسته را تأیید کنند، اطلاعات «غیر مادی گمراه کننده» را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است. آنها از دادگاه دلاور خواسته اند که این معامله را باطل کند.

این دعوا پس از آن که آقای. خرید توییتر توسط ماسک در سال گذشته. او با انتقادات گسترده‌ای به خاطر صرف زمان برای بازنگری توییتر مواجه شد، در حالی که سهام تسلا کاهش یافت و رشد آن در بحبوحه افزایش رقابت کاهش یافت. آقای. ماسک میلیاردها دلار از سهام تسلا را فروخت تا پول نقد برای کمک به پرداخت هزینه توییتر جمع آوری کند. یک توجیه برای آقای دستمزد ماسک در تسلا این بود که این راهی بود که او را بر روی ساخت خودرو متمرکز نگه داشت.

این پرونده همچنین سوالاتی را در مورد حاکمیت شرکتی تسلا و اینکه آیا هیئت مدیره شامل آقای. برادر ماسک، کیمبال ماسک، و چند تن از دوستان نزدیک مدیر اجرایی، هر گونه کنترلی بر آقای ماسک اعمال می کنند. مشک. این دادخواست مدعی شد که آقای. ماسک نقش بزرگی در شکل دادن به غرامت او ایفا کرد و این که هیئت مدیره که قرار است نظارت مستقلی را انجام دهد، با افرادی که ثروت خود را مدیون او بودند، جمع کرده بود.

برای مثال، رابین دنهولم کمتر از یک میلیون دلار به عنوان مدیر اجرایی در یک شرکت مخابراتی استرالیایی قبل از آقای. گرگوری وارالو، وکیل سهامداران، روز سه‌شنبه به صدراعظم کاتلین مک کورمیک، قاضی پرونده، گفت: ماسک او را به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره تسلا انتخاب کرد.

طی چند سال پس از پیوستن به هیئت مدیره، خانم. آقای دنهولم “به طرز فجیعی و دودمانی ثروتمند شد” و بیش از 250 میلیون دلار از گزینه های سهام تسلا درآمد کسب کرد. وارالو با استناد به شهادت گفت.

صدراعظم مک کورمیک در ماه نوامبر بر یک محاکمه پنج روزه نظارت کرد که شامل شهادت آقای آقای بود. مشک. جلسه سه‌شنبه که نزدیک به سه ساعت و نیم به طول انجامید، یکی از آخرین فرصت‌های دو طرف برای ارائه تفسیرهای خود از شهادت بود.

در پایان جلسه، قاضی از وکلا خواست تا دلایل کتبی بیشتری برای روشن شدن مواضع خود ارائه دهند، نشانه ای از عدم صدور حکم برای چندین ماه. اگر او به نفع سهامداران تصمیم بگیرد، می تواند آقای آقای را بخواهد. ماسک برای بازپرداخت بخشی یا تمام پولی که به دست آورده است.

وکلای تسلا و مدیران مدعی شدند که بسته پرداختی محصول یک فرآیند تصمیم گیری دقیق است. پول انگیزه آقای. آنها گفتند که ماسک قصد دارد تسلا را به با ارزش ترین شرکت خودروسازی جهان تبدیل کند.

دانیل اسلیفکین، وکیل مدافع آقای. مدیران ماسک و تسلا خاطرنشان کردند که سرمایه گذاران تسلا نیز ثروتمند شدند زیرا ارزش شرکت در اوج خود به بیش از 1 تریلیون دلار افزایش یافت. (ارزش این شرکت در بازار سهام در روز سه شنبه حدود 620 میلیارد دلار بود.)

آقای. وارالو مدعی شد که هیئت مدیره اهداف عملکردی را برای آقای دکتر تعیین کرده است. مشکی که دستیابی به آن چندان دشوار نبود.

علیرغم دریافت “بزرگترین بسته غرامت تاریخ بشریت”، آقای. وارالو گفت، آقای ماسک یک “مدیر عامل پاره وقت” بود که اغلب توسط اسپیس ایکس، شرکت موشکی خود و توییتر حواسش پرت می شد.

«بزرگسال در اتاق هیئت کجا بود که جلو بیاید و به آقا بگوید. ماسک که تسلا محل بازی او نبود؟ آقای. وارالو گفت.

آقای. اسلیفکین گفت که چقدر زمان آقای. ماسکی که در تسلا خرج شده بود بی ربط بود.

آقای او گفت: «اگر او نتیجه را می گرفت، مستحق دریافت آن بود. اسلیفکین گفت.

زمانی که مدیران تسلا به آقای. ایوان چسلر، یکی دیگر از وکیل این شرکت، گفت که ماسک بسته پرداخت، هیچ کس باور نمی کرد که این شرکت باعث انتقال سراسری به وسایل نقلیه الکتریکی شود.

آقای دیترویت به او می خندید. چسلر گفت. “دیگر کسی نمی خندد.”

صدراعظم مک کورمیک در حین ارائه توسط وکلای تسلا سؤالات متعددی پرسید، در حالی که به آقای تسلا اجازه داد. وارالو بدون وقفه پرونده خود را ارائه کند. این نشانه احتمالی بود که او نسبت به استدلال های آقای بدبین تر بود. تیم حقوقی ماسک

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان