فرانسه دفاع از عنوان را آغاز می کند، توجه به مسی

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

لیونل مسی روز سه شنبه آخرین شانس او ​​برای قهرمانی در جام جهانی را آغاز خواهد کرد و آرژانتین و فرانسه هر دو در قطر حضور خواهند داشت.

پس از اینکه انگلیس با نتیجه 6-2 ایران را شکست داد تا اعتبار قهرمانی خود را به نمایش بگذارد، روز سوم یکی از بحث برانگیزترین جام های جهانی تاریخ چهار مسابقه خواهد داشت.

مسی و تیم آرژانتینی که به شدت مورد علاقه‌اش است، زمانی که در گروه C با عربستان سعودی روبرو می‌شوند، اول هستند و پس از آن دانمارک مقابل تونس در گروه D قرار دارند.

بازی‌های عصر، لهستان به رهبری رابرت لواندوفسکی مقابل مکزیک در گروه C و آخرین بازی روز فرانسه، قهرمان کنونی فرانسه، به رهبری کیلیان امباپه، در مقابل استرالیا در گروه D است.

با این حال، بیشتر توجه به مسی مهاجم خواهد بود.

این بازیکن 35 ساله تقریباً همه آن را برده است و یکی از بهترین فوتبالیست های تمام دوران است، اما افتخارات جام جهانی از او دور شده است و مطمئناً این آخرین باری است که او این غفلت آشکار را جبران می کند.

مسی روز دوشنبه به خبرنگاران در دوحه گفت: “این احتمالا آخرین جام جهانی من است، آخرین شانس من برای رسیدن به این رویای بزرگ که همه ما داریم.”

نمی دانم این شادترین لحظه من است یا نه، اما احساس خوبی دارم.

“من پیرتر، بالغ تر هستم، می خواهم از همه چیز نهایت استفاده را ببرم، آن را با حداکثر شدت زندگی کنم و از هر لحظه ای که دارم لذت ببرم.”

در روزهای اخیر، مسی دو بار جدا از سایر اعضای تیم تمرین کرده است، اما او برای رفع نگرانی آرژانتینی ها مبنی بر اینکه ممکن است برای عربستان سعودی مناسب نباشد، حرکت کرد.

او گفت: “من جدا از هم تمرین کردم زیرا ضربه ای داشتم، احتیاط بود، اما چیز غیرعادی نبود.”

آرژانتین به عنوان دارنده کوپا آمریکا و بدون شکست در 36 مسابقه که به سال 2019 بازمی گردد، وارد مسابقات می شود.


امباپه تفاوت

اگر مسی به پایان یکی از بهترین دوران حرفه ای فوتبال نزدیک می شود، امباپه، هم تیمی او در پاریسن ژرمن، هنوز او را شروع کرده است.

و این بازیکن 23 ساله می تواند در یک روز میدانی مقابل تیم استرالیایی قرار بگیرد که فاقد ستاره های سال گذشته است و برای رسیدن به قطر به یک بازی مقدماتی اضافی نیاز دارد.

مانند زمانی که آرژانتین به مصاف عربستان سعودی رفت، هر چیزی غیر از پیروزی برای فرانسه، شوک بزرگی خواهد بود.

دیدیه دشان پل پوگبا و کریم بنزما برنده توپ طلا را که هر دو به دلیل مصدومیت از تورنمنت خارج شده اند را از دست داده است، و سرمربی فرانسوی گفت که این امر مسئولیت بیشتری را بر دوش امباپه می گذارد.

دشان گفت: او همیشه توانایی ایجاد تفاوت را داشته و ما به آن نیاز خواهیم داشت.

او برخلاف بسیاری از بازیکنان دیگر این توانایی را دارد که در هر لحظه تعیین کننده باشد.

امباپه که ماه آینده 24 ساله می شود، هدایت خط حمله فرانسه را بر عهده خواهد داشت که اکنون انتظار می رود اولیویه ژیرو در غیاب بنزما در آن بازی کند.

لواندوفسکی سومین مهاجم از سه مهاجم کلاس جهانی است که در روز سه‌شنبه به نمایش گذاشته شد، اما با وجود تمام گلزنی‌هایش در این سال‌ها، این بازیکن 34 ساله هنوز در جام جهانی گلزنی نکرده است.

شکارچی بارسلونا در دو دوره اخیر مقدماتی جام جهانی 25 ضربه زده است، اما هنوز حساب خود را در فینال باز نکرده است.

وویچک شزنی، دروازه بان این تیم معتقد است که لواندوفسکی در قطر اردک خود را خواهد شکست زیرا لهستان قصد دارد برای اولین بار از سال 1986 به مرحله حذفی برسد.

شزنی در آستانه بازی افتتاحیه لهستان مقابل مکزیک به خبرنگاران گفت: “فکر می کنم قطعا برای او (گلزنی) مهم است.

او قبل از جام جهانی بسیار با انگیزه است. هیچکس شک ندارد که رابرت یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر جهان است.”

(AFP)

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان