فرارو (ویدئو) کلید 0

تیم های استقلال و سپاهان در اولین دیدار خود در بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال از ساعت 19:05 امروز (جمعه 31 اسفندماه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سپاهان 2 به پایان رسید. -0. یاسین سلمانی در دقیقه 53 و رامین رضاییان در دقیقه 57 برای اصفهانی ها گلزنی کردند تا موریس در دیدار هفته اول لیگ برابر پرتغالی ها پیروز شود.

استقلال که با هدایت فرهاد مجیدی در 30 مسابقه قبل از فصل، رکورد شکست ناپذیری در یک فصل را به نام خود ثبت کرده بود، در اولین دیدار فصل بیست و دوم شکست خورد. آخرین شکست استقلال 379 روز پیش و در دیدار هفته آخر لیگ بیستم مقابل همین سپاهان و در تهران بود.

نیمه اول

دقیقه 6: بی‌احتیاطی رامین رزییان و کتای کـــای ​​این روی استکلی‌ها بری ی بی بی کارت رای بی بی بیه کے.

دقیقه 28 : ارسال ارسالی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه، سپاهان به مدافع اصفهانی برخورد کرد و در این صحنه ساپینتو و بازیکنان استقلال پنالتی را باور کردند.

35 دقیقه: ارسال یمگای سریع و خطرناک از دروازه مقابل، سپاهان پاس داد و مدافعان نیز از ضربه جلالی دوری کردند.

45 دقیقه: نورافکین ضربه محکمی به سمت دروازه زد که سید حسین حسین با یک واکنش توپ را برگشت داد. توپ در موقعیتی خوب به فرشاد احمدزاده برگشت اما حسینی از روی خط شش پایی یک ضربه کرنر زد.

نیمه خانگی

دقیقه 45: Мохамм Али́нижад اخطار دیگر این بازی از سوی تیم سپاهان بود.

دقیقه 53: حمله تند سپاهانی ها از جناح مستقیم توسط علی نژاد زردپوشان اصفهانی را به گل اول رساند. آلینژاد با فرار وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس ضربه زننده توپ را در اطراف نقطه پنالتی به یاسین سلمانی داد که ضربه ای به پای او زد و این بازیکن وارد دروازه سید حسین حسین شد.

54 دقیقه: پس از گل باز هم سربازان روی یک ضد حمله خطرناک ظاهر شدند اما این بار روزبه چشمی با یک ضربه توپ را از حریف مغانلو دور کرد.

دقیقه 57: بازیکنان سپاهان تسلیم نشدند و بار دیگر با یک ضد حمله سریع توسط رامین رضاییان به گل دوم خود رسیدند. ضربه رضاییان از داخل محوطه جریمه پس از برخورد به پایان روز، چشمانش تغییر کرد و تبدیل به گل دوم زردپوشان اصفهانی شد.

دقیقه 64: پرتاب قرار بود موقعیت خطرناکی را برای بازیکنان استقلال ایجاد کند.

72 دقیقه: ضربه فنی از پشت محوطه جریمه به طرز بسیار خطرناکی از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

85 دقیقه: صحنه در شاهنه به پنالتی در حسینی کینیلی ساهین ساید ایستړلی‌ها راورد. در این صحنه مدافع سپاهان آرمان رمضانی را جریمه کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 90: ضد حمله سربازان این تیم خطرناک را به هدر داد و ضربه فنی حسین نیز در این صحنه از دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: محمد کریمی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

استقلال ترکیب: سید حسین حسینی، رزبه چشمی، رافائل سلوا (62-امیرعلی صادقی)، جعفر سلمانی، عارف غلامی، رضا میرزایی (62-پیمان بابایی)، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، سجادالرضا(62) و کوین یامگا.

دستور سپاهان: رشید مظاهری، رناتو داسیلویرا، محمد دانشگر، امید نورافکین (84-میلاد زکی پور)، رامین رضاییان، مسعود ریقی، محمد کریمی، یاسین سلمانی (84-نیلسون جونیور)، فرشاد احمدزاده (73-محمدرضا حسینی)، محمدعلی- نژاد و شهریار مغانلو.

داور: بیژن حیدری

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما