فرارو | بازی ساعت پرسپولیس

پنجمین بازی لیگ برتر فوتبال ایران روز دوشنبه در پایان هفته پیگیری می شود. شاید با توجه به قدرت و افتخاراتی که هر دو تیم در فوتبال ایران داشته اند و کسب کرده اند، خیلی ها پرسپولیس را برنده می دانند. اما هوادار جزو تیم هایی است که از بدو ورود به لیگ برتر ایران، پرسپولیس را آزار داده است.

این تیم که قبل از فصل طعم حضور در رقابت های لیگ برتر را چشید، هنوز به مصاف پرسپولیس نرسیده است. هر دو بازی رفت و برگشت داشتند و با تساوی به پایان رسیدند. بازی 2-2 به پایان رسید و بازی بدون گل برگشت. با توجه به این موضوع یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از این بازی از این هوادار به عنوان یکی از حریفان یاد کرد.

با این حال پرسپولیس در این فصل شباهت زیادی با تیم فصل قبل ندارد. این روزها پس از چهار بازی با هشت امتیاز در صدر جدول قرار دارند. יהיי ו טימש در بازی اول بدون تساوی دو گل به ثمر رساند. اما پس از آن دو دستاورد ارزشمند در صنعت آلومینیوم و صنعت نفت حاصل شد. اتفاقا این بردها در شرایطی به دست آمد که پرسپولیس یک فصل پیش به هر دو رقیب یعنی آلومینیوم و صنعت نفت باخت. این موضوع باعث شد که هوادار حاشیه ایمنی نداشته باشد. قرمزهای تهران همچنان تنها تیم بدون گل در این فصل هستند و به نظر می رسد اصرار برای نجات چنین موردی می تواند تعیین کننده باشد. یحیی گل محمدی می گوید با توجه به آمار تیم نخورده شانس قهرمانی را دارد و از این بابت خوشحال است.

البته شرایط برای حفظ صندلی ریاست پرسپولیس هم چندان راحت نخواهد بود. اگر قرار باشد نتیجه فصل قبل در جدال با هواداران تکرار شود، ممکن است ریاست پرسپولیس از دست برود. فاصله دو تیم در جدول رده بندی بسیار کم و تنگ است و کوچکترین لغزش جایگاه پرسپولیس را تهدید می کند. فولاد به غیر از پرسپولیس ویژگی خاصی دارد و منتظر فرصت است. شاگردان من امروز باید با خانم رفسنجان در خانه باشند. از دیگر حریفانی که ریاست پرسپولیس را تهدید می کنند، می توان به سپاهان، استقلال و پکان اشاره کرد. از امروز جمعه تیم اول یعنی سپاهان امروز در دربی اصفهان به میدان می رود و دو تیم دیگر فردا به مصاف هم می روند. این اختلاف باعث شده تا پرسپولیس در دیدار امروز چاره ای جز کسب سه امتیاز نداشته باشد. موضوعی که یحیی گل محمدی نیز به آن اشاره کرد: هفته پنجم لیگ بهتر است و نکات مهمی در پیش است. این امتیازات به تیم قهرمان کمک زیادی می کند. هدف ما کسب سه امتیاز این بازی است. هواداران ایده های خوبی در زمین دارند و بازیکنان جوان و با تجربه هستند. ما با بازی راحت نخواهیم بود و مشکلاتی پیش رو خواهیم داشت.”

بازی های برنامه امروز

Насажи – خانم کرمان ساعت 19:00

آلومینیوم اراک – تراکتور 19:00

هوادار – پرسپولیس 19:00

زوب‌آهان – سپاهان 20:00

گلگر – ملوان 20:30

صناعت نفت – نفت مسجد سليمان 21:00

فولاد – خانم رفسنجان 21:00

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان