صورت‌حساب‌های دو حزبی مانند مد سریع به تجارت الکترونیک می‌رسند

اما شین به دلیل برخی از شیوه های تجاری خود، مانند ادعاهایی که از طرح های کپی برداری کرده و از پنبه در لباس های خود از سین کیانگ، منطقه ای در چین، استفاده کرده است، مورد بررسی قرار گرفته است، جایی که به گفته مقامات آمریکایی، دولت از اویغورها سوء استفاده کرده است. سرمایه‌گذاران پیش‌بینی می‌کنند که عرضه عمومی اولیه از شین در سال جاری انجام شود، که تنها سؤالات مربوط به شرکت را افزایش داده است.

در لایحه‌ای که روز پنجشنبه ارائه شد نامی از شرکت ذکر نشده است، اما «شین احتمالاً بارزترین نمونه از شرکتی است که بیشترین بهره‌برداری را از حفره‌های حداقلی داشته است». بلومناور گفت.

“شاید صرفه جویی مالی مختصری برای مصرف کنندگان وجود داشته باشد، اما به چه قیمتی؟” او در مورد خط تولید مقرون به صرفه شین گفت. من فقط فکر می کنم که ما تصمیم گرفته ایم که به محیط زیست، حقوق بشر و ایمنی محصول احترام بگذاریم، حتی اگر این هزینه چند پنی بیشتر باشد.”

شین در بیانیه‌ای گفت که «تحمل برای کار اجباری صفر» دارد و سیستمی را برای پیروی از قانون پیشگیری از کار اجباری اویغور ایجاد کرده است. سخنگوی شین گفت: این سیستم شامل یک “کد رفتار، ممیزی های مستقل، فناوری ردیابی قوی و آزمایش شخص ثالث” است. ما هیچ تولیدکننده ای در منطقه سین کیانگ نداریم.»

وی افزود: “شین از زمان ورود به بازار ایالات متحده در سال 2012، با قوانین مالیاتی و گمرکی ایالات متحده مطابقت داشته است.”

لایحه دوم که چهارشنبه ارائه شد، آخرین نشانه دولت ایالات متحده است که به دنبال اعمال نظارت بیشتر بر شرکت هایی است که با چین ارتباط دارند.

این قانون که توسط سناتورهای بیل کسیدی، جمهوری‌خواه لوئیزیانا، و تامی بالدوین، دموکرات ویسکانسین حمایت می‌شد، خواستار ممنوعیت شرکت‌های چینی از استفاده از قانون حداقلی و نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد بسته‌هایی بود که وارد ایالات متحده می‌شوند.

در ماه مارس، قانونگذاران آمریکایی از مدیر اجرایی TikTok به مدت پنج ساعت در مورد ارتباط این پلتفرم با چین سؤال کردند. شرکت‌های دیگر، مانند خرده‌فروش تجارت الکترونیک Temu، نیز در مورد روابط خود با کشور مورد بررسی قرار گرفته‌اند. در این ماه، آقای روبیو نامه ای به سایر قانونگذاران ارسال کرد و به آنها در مورد اقدامات تجاری و تلاش های لابی شین هشدار داد.

ویلیام راینش، مشاور ارشد کلی، درای و وارن و رئیس سابق شورای ملی تجارت خارجی گفت: در سال 2016، زمانی که این قانون آخرین بار تعدیل شد، “مردم در آن زمان نسبت به اکنون کمتر نگران چین بودند.”

این دو لایحه باید به طور جداگانه در مجلس نمایندگان و سنا مورد بررسی قرار گیرند و احتمالاً راه طولانی برای تصویب خواهند داشت.

در ماه‌های اخیر، شین در مورد شیوه‌های پایداری خود و کارش با طراحان مستقل پر سر و صداتر شده است – دو حوزه‌ای که او با سؤالات زیادی مواجه است.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما