صلاح 100 درصد به من حسادت می کند

کد خبر: 1854485 |
29 فروردین 1401 ساعت 16:28 |
38 هزار بازدید |

3
نقطه نظر

من در دنیا هستم، او نیست

دژان لوورن مدافع تیم ملی کرواسی و زنیت که دوستی صمیمی با محمد دارد گفت ستاره مصری از حضور نداشتن در جام جهانی ناراحت است و به او حسادت می کند.

صلاح 100 درصد به من حسادت می کند

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی کرواسی در جام جهانی با مراکش، کانادا و بلژیک همگروه است و از چهارشنبه کار خود را مقابل مراکش آغاز می کند. یان لوورن بار دیگر کرواسی را در فهرست نهایی قرار داد و جام جهانی دیگری را نیز تجربه خواهد کرد.

لوورن در مصاحبه اخیر خود و در پاسخ به سوالی مبنی بر مشورت با محمد صلاح درباره تیم ملی مراکش گفت:خير، با صلاح در آن مدر حرف نزده ام. البته بارها او را با مراکش مقایسه کرده اند اما در مورد مراکش از او نپرسیده ام. افسوس که صلاح در جام جهانی حضور ندارد زیرا لیاقت حضور در این رقابت ها را دارد. متأسفانه سادیو مانه و سنگال بهتر از مصر در پلی آف ظاهر شدند.

لورن ادامه داد:صلاح 100 درصد به من حسادت می کند زیرا من در جام جهانی هستم و او نه. اخیرا با هم صحبت کردیم و گفتیم که این هوادار اهل کرواسی است و شاید به قطر بیاید و از نزدیک ما را حمایت کند.

در جام جهانی 2018 روسیه با کرواسی به فینال رفت اما مغلوب فرانسه شد و نایب قهرمان شد:الان وضعیت روحی ام بهتر شده است.» 4 سال پیش در جام جهانی روسیه به دلیل شکست با لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا (مقابل رئال) روحیه خوبی نداشتم، اما اکنون سرشار از انگیزه و انرژی هستم. हिला बा भाषा तर निश श्द्धा अम. در این 4 سال اتفاقات زیادی افتاده و می خواهم بهترین بازی ها را برای فرزندم انجام دهم. امیدوارم بتوانیم دوباره به فینال برسیم.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان