شریعتمداری: در کجای دنیا نیروهای غیر مسلح با تروریست های مسلح می جنگند؟

سردبیر روزنامه کیهان گفت: دشمن از سلبریتی ها و برخی رسانه های داخلی به عنوان ابزار سنجش حساسیت نظام در برابر اغتشاشگران استفاده می کند. به عبارت دیگر جداول حساسیت هستند.

حسین شریعتمداری سردبیر روزنامه کیهان گفت: حمله تروریستی به مردم در بازارهای شهرهای ایزه و اصفهان نشان از استیصال دشمنان خارجی از اغتشاشات و اغتشاشاتی است که در کشور به راه افتاده است. در پنجاه و چند روز گذشته، اما این اقدامات تروریستی و چند اقدام مشابه دیگر که در دو سه روز گذشته اتفاق افتاد و منجر به شهادت عزیزان، ماموران امنیتی، مردان غیور، زنان و کودکان مظلوم شد، بار دیگر و برای بار دوم در صورت لزوم نظام با تروریست های داخلی و داعش با قاطعیت و تأسف برخورد خواهد کرد.

وی افزود: نیروهای امنیتی بدون استفاده از سلاح نه تنها در ایفای نقش خود در مقابله با تروریست ها و دفاع از جان و مال و ناموس مردم با مشکلات جدی روبرو هستند، بلکه همانطور که شاهد بودیم در برخی موارد قربانی عملیات تروریستی نیز می شوند.

مدیر مسئول کیهان گفت: ای کاش مسئولان و سیاسیون نظامی و امنیتی کیشورمان به این دو سوال پاسخ می دادند. اولاً در برابر هرج و مرج از چه الگو و مدلی پیروی می کنند؟! و اگر الگوی خود را داشته باشند، از کدام باورهای دینی و ارزشهای ملی و تجربی این الگو اتخاذ و استخراج شده است؟!

شریعتمداری افزود: در کجای دنیا نیروهای غیرمسلح با تروریست های مسلح مبارزه می کنند؟! و به مشتی رائل آزارای که می خواهم فلان فلان هه

وی با تاکید بر اینکه یکی از بزرگترین اشتباهات این است که فکر کنیم اغتشاشگران با تشویق سلبریتی ها و فلان ورزشکار یا اصلاح طلب به صحنه می آیند، تصریح کرد: سلبریتی ها نسبت به اغتشاشگرها پست ترند، تروریست ها دستورات خود را از سرویس های اطلاعاتی بیگانه می گیرند. .

مدیرمسئول روزنامه کیهان تاکید کرد: دشمن از سلبریتی ها و برخی رسانه های داخلی به عنوان ابزار سنجش میزان حساسیت نظام در مقابل اغتشاشگران استفاده می کند. به عبارت دیگر، آنها نشانه های حساسیت هستند و وقتی با آنها به عنوان خائن، مامور مخفی و دشمن برخورد نمی شود، آشوبگران از این فعالیت پیام امنیتی دریافت می کنند و حضور خود را در صحنه امن می دانند.

وی افزود: بنابراین سوال دوم این است که چرا تصمیم گیران و سیاستمداران به این نکته توجه نمی کنند؟! آیا شما توانایی تحلیل این پدیده را ندارید؟! اگر اینطور نیست چرا این تصاویر وطن پرستانه را به دست دشمن می سپارند و از همکاری و همکاری سلبریتی ها در قتل و جنایت چشم پوشی می کنند؟! چرا فرق سلبریتی های وطن پرست و آشوبگران وحشی با داعش را توضیح نمی دهند؟!

شریعتمداری ادامه داد: همانطور که اعلام شده دلیل اصلی جدایی صفوف هیجان زده ها و فریب خوردگان علت واقعی اغتشاشات بوده و این اقدام هوشمندانه در خور تقدیر است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان به نکته دیگری نیز اشاره کرد و گفت: این نکته نیز مطرح است که اقدامات اولیه برای حضور عوامل واقعی در میدان و شناسایی و دستگیری آنها انجام شد که این حرکت نیز هوشمندانه و هوشمندانه است. پاسخ قابل قبولی نیز دنبال شد. چرا باید اجازه دهد که یک مشت بیگانه کارگر تروریست آرامش و امنیت را از مردم غارت کنند و برخی از آنها را مجبور به ترک تجارت کنند؟!

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان