شراب های زیر 20 دلار یافتن مقرون به صرفه در میان تورم

Chateau Puech Redon Vin de France Apparente Rouge 2019، 12 درصد، 19.96 دلار

سیریل کوچه، مالک Château Puech Redon در لانگودوک، در این ملک بزرگ، ترکیبی از غلات، انگورهای ارگانیک، جنگل‌ها و مزارع، چندفرهنگی دارد. آقای. Cuche، با کمک اریک تکسیر، تولید کننده عالی رون، این رنگ قرمز، عمدتاً سینسو، را بدون هیچ گونه دی اکسید گوگرد افزوده، تثبیت کننده و آنتی اکسیدانی می سازد که تنها توسط مبارز ترین تولیدکنندگان طبیعی حذف شده است. خوشمزه است، کمی تانیک با طعم تازه از میوه ها و گیاهان قرمز رنگ. (Louis/Dressner Selections، نیویورک)

اعتبار…تونی سنیکولا/نیویورک تایمز

نیتناوس Burgenland Anita Red Blend 2018، 12.5 درصد، 19.96 دلار

هانس و آنیتا نیتناوس شراب‌های زیبایی را در منطقه بورگنلند در شرق اتریش می‌سازند، از جمله این ترکیب آبدار و عمیق میوه‌ای، عمدتاً zweigelt با blaufränkisch، St. لوران و مرلو طرفداران شراب طبیعی ممکن است آن را “glou glou” بنامند، یک عبارت فرانسوی برای انتقال صدای شراب که به سرعت در گلوی شما می ریزد. من به تشنگی و به طور مستقیم خوشمزه بسنده می کنم. (تاجر شراب روزنتال)

اعتبار…تونی سنیکولا/نیویورک تایمز

ماینکلانگ Burgenland White 2020، 11 درصد، 19.96 دلار

این سفید چشمگیر، از شرق اتریش در نزدیکی مرز مجارستان، هیچ شباهتی به شراب سفید معمولی ندارد که ممکن است با لیوان در یک رستوران سرو شود. این شخصیت و شخصیت دارد و برای همه جذاب نخواهد بود. این محصول از 50 درصد گرانر تل لاینر، 40 درصد گراسوینا (که در بورگنلند به نام ولشریلینگ نیز شناخته می شود) و 10 درصد مسقط ساخته شده است که ممکن است عطر میوه ای قدرتمند و طعم های ذرت را به خود اختصاص دهد. این خالص و زنده است، نمونه ای از مزرعه Meinklang، مزرعه ای با کاربری مختلط که همه چیز را به صورت بیودینامیک رشد می دهد. (Zev Rovine Selections/Fruit of the Vines، شهر لانگ آیلند، نیویورک)

اعتبار…تونی سنیکولا/نیویورک تایمز

تاکستان های کوهستانی اولیه شراب جوان ویرجینیا چمبورسین 2021، 11.5 درصد، 19.99 دلار

من شانس زیادی با شراب های ویرجینیا یا Chambourcin، یک انگور قرمز ترکیبی نداشته ام. اما این یک مثال عالی از هر دو است، شرابی که از آنچه هست بیشترین استفاده را می‌کند نه اینکه بخواهد چیزی باشد که نیست. منظورم این است که تازه، میوه ای و ملایم است، شراب سازی مزاحم مانعی ندارد، لذتی با طراوت و کم الکل که برای دوستانی که بازی را تماشا می کنند مناسب است. من چند شراب بسیار خوب از Early Mountain خورده ام که متعلق به ژان کیس است که شوهرش استیو قبلا مدیر اجرایی چیزی به نام AOL بود.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما