سیگار کشیدن علف هرز در روز شکرگزاری – نیویورک تایمز

تا همین اواخر، Danksgiving چیزی بیشتر از یک کلمه خنده دار نبود که طرفداران شاهدانه برای کشیدن علف هرز در روز شکرگزاری استفاده می کردند. به راحتی می توان فهمید که پورمانتو چگونه به وجود آمد: «دانک»، یک اصطلاح عامیانه برای علف های هرز با کیفیت بالا، در نام تعطیلاتی که اشتها را به خود جذب می کند – خواه زیاد باشد یا نه.

استیو بلوم، که از سال 1988 تا 2007 سردبیر مجله High Times بود، خاطرنشان کرد که کتاب سال 2008 او، “Pot Culture: The AZ Guide to Stoner Language Life” به این اصطلاح اشاره ای نکرده است – نشان دهنده این است که چقدر اخیرا تبدیل شده است. محبوب، اگرچه او اشاره کرد که در همان سال یک تعریف در وب سایت Urban Dictionary ظاهر شد. (جستجوهای گوگل برای این عبارت معمولاً در حوالی روز شکرگزاری افزایش می یابد.)

“این کلمه به تازگی تکامل یافته است، مانند بسیاری از افراد در فرهنگ لغت شاهدانه.” بلوم گفت. وی خاطرنشان کرد که مسابقات High Times Cannabis Cup، یک مسابقه داوری، هر سال در آمستردام در هفته شکرگزاری برگزار می‌شد. او گفت: «مطمئنم که در آن زمان کسی از این اصطلاح استفاده کرده است.

مشخص نیست چه تعداد از آمریکایی ها شام روز شکرگزاری را برگزار می کنند. انگی که هنوز در بسیاری از خانواده‌ها و مکان‌ها پیرامون استفاده از حشیش وجود دارد، ممکن است عیاشی‌کنندگان را از اشتراک‌گذاری جشن‌های خود در رسانه‌های اجتماعی منصرف کند. اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد مصرف حشیش در حوالی روز شکرگزاری در حال افزایش است. در سال 2018، اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها یک #حد شکرگزاری کمپین رسانه های اجتماعی، به کسانی که شرکت کردند هشدار می دهد که تحت تأثیر رانندگی نکنند.

فقط یک روز قبل از تعطیلات، رویداد دیگری است که مصرف حشیش را ترویج می کند: چهارشنبه سبز، معادل جمعه سیاه برای خریداران علف های هرز. بر اساس داده های ارائه شده توسط Jane Technologies، شرکتی که فناوری فروش را به بیش از 2800 داروخانه در 38 ایالت عرضه می کند، فروش آنلاین ماری جوانا در چهارشنبه سبز سال گذشته 78 درصد بالاتر از میانگین سه چهارشنبه گذشته بود.

شرکت چند ایالتی شاهدانه Ayr Wellness شرکت تحقیقات بازار سوزی را برای انجام یک “نظرسنجی خرید در روز شکرگزاری 2022” استخدام کرد که در آن از 1600 آمریکایی در مورد عادات علف های هرز روز شکرگزاری سؤال شد. حدود 90 درصد از مصرف کنندگان حشیش که خود شناسایی شده بودند، گفتند که قصد دارند برای تعطیلات ذخیره کنند.

استیون اوسونا، هنرمندی در سن دیگو، گفت که اکثر اعضای خانواده‌اش در روز شکرگزاری حشیش مصرف می‌کنند. او گفت: «برای من، این ترکیب یک داروی عمومی است که به یک غذای جانبی خانوادگی تبدیل می‌شود که دوستش دارم،» و افزود: «از مدت‌ها قبل کلمه شکرگزاری را شنیده‌ام که این کلمه شیرین است.»

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان