سناتور جان فترمن پس از درمان افسردگی از بیمارستان خارج می شود

واشنگتن – سناتور جان فترمن، دموکرات پنسیلوانیا، روز جمعه اعلام کرد که شش هفته پس از پذیرش خود برای درمان افسردگی بالینی، از مرکز پزشکی نظامی والتر رید خارج شده است و از این مناسبت برای ترغیب افرادی که از مشکلات سلامت روان رنج می‌برند استفاده می‌کند. کمک.

آقای. به گفته سخنگوی فترمن، پس از تعطیلات دو هفته ای، فترمن قرار است در 17 آوریل به مجلس سنا بازگردد، او گفت که سناتور قصد داشت تا آن زمان در پنسیلوانیا با خانواده و رای دهندگانش وقت بگذراند. دفتر او گفت که دکتر. دیوید ویلیامسون، رئیس عصب روانپزشکی و مدیر پزشکی والتر رید، تشخیص داده بود که آقای. افسردگی فترمن اکنون در حال بهبودی بود.

آقای “من خیلی خوشحالم که در خانه هستم.” فترمن در بیانیه ای گفت. “من هیجان زده هستم که پدر و شوهری باشم که می خواهم باشم و سناتور پنسیلوانیا شایسته آن است.”

آقای. فترمن، 53 ساله، که تصمیمش برای افشای افسردگی خود بازتاب گشودگی جدیدی در میان برخی از چهره‌های عمومی برای صحبت در مورد چالش‌های سلامت روانشان بود، خود را نمونه‌ای از تغییری دانست که با درمان ممکن شد. او از تیم پزشکی والتر رید تشکر کرد و گفت که این مراقبت “زندگی من را تغییر داد” و قول داد که به زودی در مورد آن بیشتر بگوید.

او گفت: “در حال حاضر، من می خواهم همه بدانند که افسردگی قابل درمان است و درمان موثر است.” «این در مورد سیاست نیست. در حال حاضر افرادی هستند که از افسردگی در شهرستان های قرمز و شهرستان های آبی رنج می برند. اگر به کمک نیاز دارید، لطفا کمک بگیرید.”

در مصاحبه ای با CBS “Sunday Morning” که قرار است این آخر هفته پخش شود، آقای. فترمن برای اولین بار در مورد بی حالی و ناامیدی که قبل از مراجعه به بیمارستان تجربه کرده بود صحبت کرد.

او گفت: «من دیگر تختم را ترک نکرده بودم. “من از خوردن دست کشیده بودم. وزنم کم میشد من از درگیر شدن با برخی از مهمترین چیزها – چیزهایی که در زندگی ام دوست دارم – دست کشیده بودم. او گفت که علیرغم پیروزی در یکی از رقابتی ترین رقابت های سنا در انتخابات میان دوره ای سال گذشته، “افسردگی می تواند شما را کاملا متقاعد کند که واقعا شکست خورده اید.” بنابراین آنچه او به عنوان “مارپیچ رو به پایین” توصیف کرد آغاز شد.


آنچه ما قبل از استفاده از منابع ناشناس در نظر می گیریم. آیا منابع اطلاعات را می دانند؟ انگیزه آنها برای گفتن به ما چیست؟ آیا آنها در گذشته قابل اعتماد بودن را ثابت کرده اند؟ آیا می توانیم اطلاعات را تایید کنیم؟ حتی با برآورده شدن این سوالات، تایمز از منابع ناشناس به عنوان آخرین راه حل استفاده می کند. گزارشگر و حداقل یک سردبیر هویت منبع را می دانند.

دکتر در جلسه توجیهی ترخیص خود که توسط دفتر سناتور ارائه شد. ویلیامسون نوشت که آقای. فترمن هرگز افکار خودکشی نداشت، اما از “علائم شدید افسردگی با انرژی و انگیزه کم، حداقل گفتار، خواب ضعیف، کند شدن تفکر، کند شدن حرکت، احساس گناه و بی ارزشی” رنج می برد.

طی شش هفته گذشته، آقای فترمن در گفتگو درمانی شرکت کرد، داروهای خود را تحت نظر پزشکان قرار داد و در باغ شفای مرکز به پیاده روی درمانی رفت. او یک نسخه از دکتر را خواند و گوش سگ گرفت. “درک افسردگی” اثر ریموند دی پائولو. پزشک وی خاطرنشان کرد که با ادامه درمان، “خواب دوباره برقرار شد، او خوب غذا می خورد و هیدراته می شد، و او خلق و خوی بهتر، تأثیر روشن تر و انگیزه، نگرش به خود و تعامل با دیگران را بهبود می بخشد.”

آقای. فترمن و دستیاران ارشدش تصمیم گرفتند برای بهبودی او عجله نکنند. این در حالی بود که مخالفان سیاسی وی با توجه به مدت زمان بستری شدن در بیمارستان و اثرات طولانی مدت سکته مغزی شدیدی که در سال گذشته متحمل شد، سؤالاتی را در مورد سلامتی و توانایی او برای خدمت در مجلس سنا مطرح کردند. به شغل جدیدش چالش برانگیزتر است.

وقتی آقای فترمن در فوریه به بیمارستان مراجعه کرد، لاله‌های باغ جوانه نزده بودند. تا زمانی که او پس از اقامت طولانی مدت خود را ترک کرد، آنها شکوفا شده بودند.

به عنوان هدیه فراق به کارکنان، آقای. به گفته یکی از دستیارانی که خواست نامش فاش نشود، فترمن یک دسته گل لاله به او پیشنهاد داد تا جزئیات خصوصی خروجش را شرح دهد.

آقای. دفتر فترمن بدون او کار می کند و رئیس دفتر او، آدام جنتلسون، هر روز صبح به بیمارستان می رود تا با سناتور ملاقات کند و او را در مورد کار روزانه توضیح دهد.

روز پنجشنبه، آقای فترمن اولین لایحه خود را، قانون پاسخگویی راه آهن، ارائه کرد که به دنبال گسترش الزامات ایمنی ریلی پس از خروج قطار از ریل در فلسطین شرقی، اوهایو، در ماه فوریه است.

با این حال، دفتر او و همکاران دموکراتش مشتاق بازگشت او بودند.

“هیچ کس در سنا ندیده که او خودش باشد.” جنتلسون در مصاحبه ای در اوایل این ماه گفت. “آن شخص به عنوان یک سناتور نیروی طبیعت خواهد بود.”

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما