سئو سایت چند زبانه نکات طلایی هنگام سئو سایت چند زبانه نبض بلاگ

ازاین‌رو تگ Alt است که به موتورهای جستجو کمک کنید تا موضوع و مفهوم تصویر را بفهمد. لینک دهی داخلی باعث می‌شود کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و گوگل می‌فهمد که کاربران سایت شمارا دوست دارند. ازاین‌رو خودبه‌خود بازدید و ترافیک سایت شما افزایش میابد و جایگاه شما در گوگل بهتر می‌شود.

مسئولیت اجتماعی آکادمی وبسیما این است که به جای نقد کردن دیگران، خودمان وارد عمل شویم و با تالیف منابع با کیفیت آموزش سئو با هدف انتقال دانش، کیفیت محتوای وب فارسی را چند قدم به جلو پرتاب کنیم. شرکت در دوره لینک سازی خارجی آکادمی وبسیما به شما کمک می‌کند که تجربه وبسیما با بیش از 12 سال فعالیت حرفه‌ای در حوزه سئو بهره برده و از آزمون و خطا پرهیز کنید. اثرگذاری سوشال سیگنال فراتر از آگاهی بوده و در صورتیکه ما فعالیتی مستمر در جامعه‌ای از مخاطبین دست‌چین شده داشته باشیم می‌تواند به بهبود رتبه نیز کمک کند. یکی از معیارهای گوگل برای تشخیص لینک سازی غیرطبیعی و جریمه سایت‌ها، توجه به تنوع انکرتکست و تعادل میان لینک‌های فالو و نوفالو است.

سئو کلاه سفید به مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و دستورالعمل‌های مختلف می‌گویند که دقیقا در راستای قوانین گوگل انجام می‌شود. در این نوع از خدمات سئو وبسایت هیچ کدام از سایت‌هایی که از این نوع تکنیک‌ها استفاده می‌کنند از سمت گوگل جریمه نخواهند شد. به طور معمول گوگل برای سایتی که از استراتژی مشخص و برنامه ریزی دقیق برخوردار است و از کلمات کلیدی هدفمند در محتواها استفاده می‌کند، امتیاز بیش‌تری در نظر می‌گیرد. مطالعه مقاله جامع آموزش سئو و سپس شرکت در یک دوره جامع سئو و صفر تا صد که حتما نیز باید به صورت پروژه محور باشد، می‌تواند کمک شایانی به شما در یادگیری و پیاده سازی اصول صحیح سئو روی سایت کند.

 • انتظار دارم تا همین جا متوجه شده‌ باشید که سئو خارجی مساوی با بک لینک نیست.
 • قیمت سئو بسته به گستردگی کار، نوع خدمات و بیزینس‌تان، نوع سایت‌تان و پیچیدگی کار متفاوت است.
 • گوگل و سایر موتورهای جستجو از سیگنال های مختلفی برای تعیین کیفیت یک پست استفاده می کنند.
 • در ادامه این مقاله برخی از تکنیک‌ها و نکات سئو خارجی را بررسی می‌کنیم.

این سایت‌ها به واسطه بازدید زیاد و اعتبار دامنه بالا شانس زیادی برای کسب جایگاه دارند. البته هدف تنها دیده شدن محتوا نیست بلکه به ما اجازه می‌دهند که 1 تا 3 لینک ارجاعی به سایت خود هم داشته باشیم. از دید گوگل همین دو دسته بندی یعنی سفید و سیاه وجود دارد ولی از نظر متخصصین سئو گروه سومی هم داریم به نام سئو کلاه خاکستری. در شرایطی که اقدامات ما در سئو خارجی برخلاف دستورالعمل‌های گوگل باشد ولی آنقدر طبیعی به نظر برسد که همچنان اثربخش بوده و موجب جریمه سایت نشود به آن سئو کلاه خاکستری می‌گوییم.

با توجه به همین موضوع، صفحات محصول وب سایت شما هم باید سرعت بهینه ای داشته باشند. البته قرار نیست به سراغ صفحات محصول رفته و تک تک آنها را بهینه کنید؛ زمانی که سرعت صفحه اصلی سایت را افزایش بدهید بخش اعظمی از سرعت بقیه صفحات هم افزایش پیدا میکند. اما بعد از آن پیشنهاد میکنم به سراغ ساختار صفحات محصول رفته و جزئیات اضافی آنها را حذف کنید. یک استراتژی صحیح و اصولی نیازمند تحقیق کلمات کلیدی در راستای اهداف کسب و کارها و انجام سئو سایت می‌باشد.

خدمات بهینه سازی سئو سایت رایگان

سئو داخلی یا درون صفحه در واقع به کنترل مستقیم کدها و یا محتویات یک وبسایت می گویند که شامل همه متن ها، تصاویر، پیوند و غیره می شود. به طور کلی باید بگوییم که هرچیزی را که در سایت خود قرار می دهید و آن ها را بارگذاری می کنید به آن سئو درون صفحه می گوییم. شما با کوچک ترین تغییرات در صفحه سایت می توانید روی سئو تاثیر بگذارید و نتایج جستجو گوگل را تغییر دهید.

 • یکی از تاثیر گذار ترین روش های سئو که کمتر راجبش صحبت میشه، مدیریت کردن بازدید کنندگان سایت و ارسال اون ها به صفحات اولویت بالای ماست.
 • هنگام نوشتن محتوا برای وب‌سایت و وبلاگ خود سعی کنید عبارت عنوان را در تگ H1، تیترهای اصلی را در تگ H2 و زیرشاخه‌های دیگر را در تگ‌های H3 و H4 و..
 • لینک دهی داخلی باعث می‌شود کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و گوگل می‌فهمد که کاربران سایت شمارا دوست دارند.
 • در این روش، شما محتوایی را به صورت رایگان در یک سایت منتشر می‌کنید و در عوض، صاحب سایت اجازه قرار دادن یک یا چند لینک را به شما می‌دهد بنابراین یکی از راه‌های رایگان برای دریافت بک لینک، نوشتن پست مهمان است.
 • ابزارهای مختلفی برای بررسی سرعت سایت وجود دارد که ابزار Google PageSpeed Insights یکی از معروف‌ترین آن‌ها است.

شما به راحتی می‌توانید با بررسی نمونه کار سئو شرکت‌های مختلف سطح کیفیت عملکرد بهینه سازی سایت را دریابید. پس در هر موقعیت شغلی افراد مختلف می‌توانند در موتورهای جستجوگر از رتبه بالایی برخوردار شوند و در مقایسه با رقبا درآمدی چند برابر بالاتر را تجربه کنند. خدمات سئو حرفه ‌ای سایت باعث افزایش بازدید صفحات مختلف و اعتبار سایت می‌شود. به طور معمول بهینه سازی و سئو سایت‌ها از اقدامات و دستورالعمل‌های مختلفی تشکیل شده‌اند که هر کدام از اهمیت بالایی برخوردارند. همچنین مهارت، تجربه و دانش از عوامل مهم و تاثیرگذار در انجام خدمات سئو سایت حرفه ای می‌باشد.

پس سعی کنید در هر مطلب و پست از سایتتان، 2 تا 5 لینک داخلی با سایر مطالب و پست‌ها داشته باشید. هنگام نوشتن محتوا برای وب‌سایت و وبلاگ خود سعی کنید عبارت عنوان را در تگ H1، تیترهای اصلی را در تگ H2 و زیرشاخه‌های دیگر را در تگ‌های H3 و H4 و.. با این کار هم به گوگل و هم به کاربران در مطالعه متن کمک کرده‌اید. طبق تحقیقات و تجربه‌های انجام‌شده هرچه آدرس URL سایت شما کوتاه‌تر،خواناتر و با موضوع شما مرتبط باشد، تأثیر بهتری در رتبه و سئو سایت شما دارد. این آدرس صفحات یکی از بخش‌هایی است که گوگل توجه بسیاری روی آن‌ها دارد. حال درست است که خیلی زود به نتیجه می‌رسید اما خیلی زود هم از نتایج محو می‌شوید.

اساسا بررسی‌ و کنترل وضعیت سایت باعث تثبیت رتبه و بهبود جایگاه سایت می‌شود. تعرفه خدمات سئو ارتباط مستقیم با زمینه عملکرد کسب و کارهای مختلف دارد. عواملی مانند مدت زمان بازدهی سئو، میزان تجربه شرکت و نحوه عملکرد، در تعرفه و قیمت خدمات سئو حرفه‌ای سایت موثر است.

هدف از کیوورد ریسرچ استفاده از کلمات کلیدی در متن و محتوای صفحات مختلف وب سایت می‌باشد. امروزه بسیاری از شرکت‌ها به دنبال اجرا سئو و بهینه سازی سایت جهت گسترش فروش یا ارائه انواع خدمات می‌باشند. بدیهی است که دریافت امتیاز در گوگل و رتبه بالا در نتایج جستجو به عنوان امن‌ترین پل ارتباطی جهت تعامل با کاربران معرفی می‌شود. انجام خدمات سئو فرآیندی است که اجرای اصولی آن سبب افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو خواهد شد. ارتقای رتبه صفحات سایت در نتایج جستجوی کاربران، جلب اعتماد سریع‌تر کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش فروش از نتایج خدمات سئو سایت است.

بهتر است برای نام‌گذاری این بخش جداگانه از حروف اختصاری همان زبان دوم استفاده کنید. در این بخش می‌خواهیم شما را با مراحل سئو کردن سایت چند زبانه آشنا کنیم. تشکر از شما که همیشه پرتلاش در جهت بالابردن جایگاه ما اقدامات لازم را انجام دادید و به چشم شاهد بودم که در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردید. قدم به قدم همراهتان هستیم تا خودتان، سئو سایت را به طور اصولی و درست انجام دهید. برای سفارش آنلاین سئوی پایه کافیست در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین سئوی پایه ثبت نمائید تا بلافاصله فاکتور دریافت نمائید و سپس تصمیم گیری فرمائید. فعالیت‌های جانبی و پیدا کردن روش‌هایی برای فریب گوگل موجب می‌شود که تمرکز و زمان کافی برای سایت خود نداشته باشیم.

بعد از انتشار الگوریتم پاندا، درست در سال بعدی یعنی سال 2012 گوگل الگوریتم جدیدی بانام پنگوئن معرفی و منتشر کرد. با روی کار آمدن این الگوریتم بسیاری از سایت‌ها که از لینک‌های بی‌کیفیت و اسپم استفاده کرده بودند از نتایج گوگل حذف شدند. بااین‌وجود پیشنهاد می‌کنیم همیشه با سایت‌های معتبر و مرتبط با موضوع سایت خودتان، لینک سازی کنید. اما اگر مورد جریمه این الگوریتم قرارگرفته‌اید، با پاک کردن تمامی لینک‌های اسپم خود یک‌راه بازگشت دارید. بااینکه بارها می گوییم از روش‌های سئو کلاه‌سیاه استفاده نکنید، اما بازهم برخی از افراد این موضوع را جدی نمی‌گیرند.

آیا به سئو سایت چند زبانه نیاز داریم؟

لینک سازی رایگان و استفاده از سایت‌های دست و دلباز به ما کمک می‌کند تا پروفایل لینک طبیعی‌تری بسازیم. به این لیست می‌توان سایت‌های اشتراک گذاری محتوا (مثلا ویرگول و آپارات) یا شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و لینکدین) را هم اضافه کرد. توجه کنیم که ممکن است اقدامات دیگری نیز خارج از سایت خود یا حتی فضای وب انجام دهیم ولی به طور مستقیم بر سئو سایت ما تاثیرگذار نباشد. به عنوان مثال ارسال پیامک انبوه می‌تواند بازدید سایت ما را در مقطع کوتاهی بالا ببرد ولی این افزایش بازدید مستقیما به جایگاه ما در نتایج جستجو کمکی نخواهد کرد.

 • سایت‌های زیادی در اینترنت پیدا می‌شود که به ما اجازه درج لینک در پروفایل کاربری، بخش نظرات مقاله یا حتی فروم‌های تخصصی می‌دهند.
 • ما صفحه ای داریم که محتوای داخلی خیلی خوبی براش تنظیم شده اما از اونجایی که رقابت اون خیلی بالاس، نیومده تا صفحه اول و کاربر ها اونو ندیدن که بخوان فیک بک خوب یا بد از نوع محتواش به گوگل بدن.
 • با توجه به اینکه خیلی از مخاطبان این مقاله؛ دوستانی هستند که هنوز اطلاعات کمی در مورد سئو دارند؛ نکات از صفر (مبتدی) شروع شده و به سمت نکات حرفه ای پیش میرود.
 • اگر قصد سفارش سایت به این شرکت را دارید می توانید به صورت حضوری به دفتر شرکت واقع در خیابان ستارخان تهران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین از طریق سایت نونگار پردازش اقدام به سفارش سایت خود کنید.

تمام کلماتی که در متن یک محتوا به کار می برید تا لینک های ورودی که از سایت های دیگر بارگذاری می کنید، همچنین استاندارد بودن ساختار متن و محتوا و کدنویسی سایت همگی تاثیر زیادی روی موتورهای جستجو و بهبود سئو دارند. مرحله‌ای که در آن مشتریان در مورد محصولات و خدمات کنجکاو هستند و مایل‌اند به اطلاعات کلی در مورد آن برسند. با کمک لینک‌سازی داخلی می‌توانید معماری وب‌سایت را به‌شکلی بسازید که گوگل و کاربران خیلی راحت به صفحات دیگر وب‌سایت هدایت شوند. روش دیگر ایجاد لینک داخلی از صفحه اصلی وب‌سایت به پست‌های مهم وبلاگ است. سئو خارجی شامل موارد بسیار دیگری مانند لینک سازی یا لینک بیلدینگ (link building)، شبکه های اجتماعی و سئو محلی یا local SEO میباشد. موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی را به عنوان یک عامل قوی رتبه بندی در نظر نمی گیرند اما با این وجود آنها می توانند به طور چشمگیری بر سئو سایت ها تأثیر بگذارند.

از این سئو به عنوان یکی از صفحات با ارزش که در نتایج جستجو وجود دارد نام می برند. خب شاید تصورش سخت باشد که یک بیلبورد تبلیغاتی مستقیما بر سئو سایت ما تاثیرگذار باشد و به عنوان یکی از روش‌های سئو خارجی شناخته شود! بله، خدمات سئو خارجی به طور معمول جداگانه محاسبه می شود و بر اساس نیازهای پروژه و شرایط کارفرما تعریف می شود.

الکوریتم‌های گوگل به قدری هوشمند و پیچیده شده‌اند که هر اشتباهی حتی در آغاز فعالیت وب‌سایت نیز، ممکن است سایت را با مشکلات جبران ناپذیری مواجه کنند. پس پیشنهاد می‌کنیم فرصت را از دست ندهید و آرامش و شادی که حاصل تحول در کسب و کار شماست را با سئو بمب تجربه کنید. یک شرکت سئوی خوب از همان اول صد درصد قول نمی‌دهد که می‌تواند در مدت کوتاهی وبسایت‌تان را در صفحه اول گوگل قرار دهد و سبب افزایش مشتری‌ها شود. به طور کلی خدمات سئو نیاز به زمان و صبر دارند و اگر کسی وعده یک شبه موفق شدن را به شما داد بدانید که یک جای کار می‌لنگد. بسیاری از افرادی که از وبسایت‌تان بازدید می‌کنند برای این که بتوانند کاملا به شما اعتماد کنند، به تحقیق در خصوص معتبر بودن برندتان می‌پردازند.

اگر سایت کوچکی دارید، شما نیازی به بازار جهانی ندارید و بازار داخلی برای شما کفایت می‌کند؛ پس بهتر است بجای سایت چند زبانه، وقت و سرمایۀ خود را جای دیگری هزینه کنید. اگر محتوای سایت شما به چند زبان مختلف منتشر می‌شود، لازم است که با قوانین سئو سایت چند زبانه نیز به خوبی آشنا باشید. پاراگراف بالا می گوید که درحالیکه لینک به “سایت های خارجی” در پاورقی ممکن است بی ارزش باشد، اما لینک به سفارش بک لینک “صفحات داخلی” مطمئنا با ارزش است (چقدر این موضوع جای بحث دارد و از سایتی به سایتی دیگر متفاوت است). از پاورقی های متحرک در سایتتان استفاده کنید تا این منطقه را برای موتورهای جستجو جذابتر کنید. در ادامه این محتوا 9 نکته ارزشمند و تجربی برای لینک سازی داخلی را برای شما بررسی می کنیم. بردکرامب ها، لینک هایی هستند که به کاربر در صفحه محصول نشان میدهند دقیقا در چه بخشی از سایت قرار گرفته.

حال اگر استانداردهای لازم را رعایت کرده باشید، سایت شما به‌عنوان یک سایت مفید در نتایج گوگل نمایش می دهد. سئو و بهینه سازی سایت جزئی جدا نشدنی از یک کسب و کار موفق می‌باشند که بودجه بندی برای برنامه ریزی و استراتژی استاندارد و اصولی یک سایت، سرعت پیشرفت سئو را چند برابر می‌کند. سرمایه گذاری در زمینه بهینه سازی سایت با سودآوری بسیار زیادی همراه است که در صورت نبود برنامه ریزی تنها مدت زمان کمی در رتبه‌های بالای گوگل قرار خواهید گرفت. مهم‌ترین هدف از سئو و بهینه سازی سایت جذب کاربران، ایجاد ترافیک و افزایش نرخ کلیک صفحات است که تنها متخصصان سئو با به کارگیری دانش، مهارت و خلاقیت می‌توانند به بهترین نحو فروش و ارائه خدمات شرکت‌ها را افزایش دهند. موتور جستجو به وسیله ارتباط لینک ها و سئو سازی می تواند به کیفیت محتوای هر یک از وب‌ سایت ‌ها پی ببرد. لینک هایی که با ارزش هستند را انتخاب می‌ کند و رتبه بهتری به آنها می دهد.

همچنین استفاده از ویدئو تاثیر بسیار زیادی در ماندن کاربر در سایت شما ایجاد می کند. همچنین هرچیزی که از صفحه اول به صفحات داخل سایت لینک می شود، تضمینی قوی و مطمئن برای موتورهای جستجو می فرستد که سایت شما ارزش زیادی برای آن صفحات قائل است. همانطور که پیداست دیجی کالا برای سئو محصولات مختلف، توضیحات متنی باکیفیتی در هر صفحه قرار داده. البته دقت کنید که هدف از نوشتن این توضیحات متنی در درجه اول کمک به کاربر و سپس سئو کردن محصولات در سایت است. بنابراین توضیحاتی بنویسید که بتواند برای کاربر هم راضی کننده باشد.

یکی از روش‌های زنده نگه داشتن یک پست قدیمی این است که در پست‌های تازه‌تر به طور مرتب به آن لینک داده شود و مخاطبان را به سوی بازدید مرتب از آن صفحه دعوت کنیم. حتی رصد جامعه و گاها استفاده از موجهایی که در سطح جامعه ایجاد میشود نیز کمک کننده است. پشتیبانی در مجموعه نوین وردپرس یک مسئولیت مهم و ضروری در قبال کاربران است ، هیچ محصولی بدون پشتیبانی و همراهی سازنده ارزشی ندارد واحد پشتیبانی کاربران نوین وردپرس همیشه و همه جا همراه شما میباشد. ریسپانسیو یا همان واکنش گرا بودن یعنی زمانی که صفحه را کوچک یا بزرگ می‌کنیم، مثل زمانی که یک صفحه در کامپیوتر یا در موبایل و تبلت باز شود؛ ساختار ظاهری آن به هم نریزد و مرتب باشد. در سال 2015 بود که گوگل طبق اعلام رسمی بیان کرد سایت‌هایی که ریسپانسیو نیستد کاهش رتبه میابد و این‌گونه هم شد.

پس هرچه تعداد Back Link هایی که در وب‌سایت‌های دیگر از سایت شما ایجاد می‌شود. ارزش یا لینک جویس سایت شما بیشتر خواهد شد و به دنبال آن رتبه وب‌سایت در گوگل ارتقا خواهد یافت. البته نکته مهم این است که سئو صرفا به Back Link مربوط نمی‌شود و توضیحی که دادیم تنها یک مثال برای فهمیدن بهتر معنای لینک جویس (Link Juice) یا همان ارزش لینک بود.

 • وبلاگ نویسی، کامنت گذاری در وب سایت ها و رپورتاژ خبری کمک می‌ کند که شما بک لینک های متفاوتی را برای سئو سایت دریافت نمایید.
 • این روش در بهینه سازی سایت تا زمانی که گوگل متوجه تکنیک‌ها و دستورالعمل‌های کلاه سیاه نشود کارایی دارد و به محض اینکه گوگل دریابد سئو کلاه سیاه در وب سایتی پیاده سازی شود، سایت جریمه خواهد شد و پنالتی می‌شود.
 • در دنیای مدرن امروز، عدم نمایش کسب و کار در صفحه اول گوگل برابر خواهد بود با شانس کمتر برای بازدهی بیشتر سرمایه.
 • البته توجه داشته باشید که هریک از ابزارهای کاربردی در حوزه سئو، اطلاعات خاص و منحصربفردی را در اختیار ما قرار می‌دهد.
 • این آدرس صفحات یکی از بخش‌هایی است که گوگل توجه بسیاری روی آن‌ها دارد.

همچنین این موضوع نیز مهم است که لینک های شما دو طرفه و به صورت تبادلی نباشند. برای مثال اگر از صفحه A به صفحه B لینک داده اید، دیگر نباید از صفحه B به صفحه A لینک برگشتی بدهید. اگر سایتی را برای پیشرفت و معرفی کسب و کارتان طراحی کرده‌اید، قدم بعدی این است که ترافیک سایت‌تان را بالا ببرید و یکی از روش‌های موثر برای رسیدن به این هدف، انجام خدمات سئو است‌. دلیل اینکه سایر صاحبان وب سایت در وهله اول به آن لینک می دهند این است که بتوانند پست های خود را غنی کنند. بسته به نوع مقاله، حتی ممکن است آن را در پایین صفحه به عنوان یک منبع اضافی اضافه کنند. این الگوریتم محتوای نامناسب و کپی شده از سایت‌های دیگر را شناسایی می‌کند و باعث جریمه شدن سایت‌ها می‌شود.

لینک طعمه به محتواهای با کیفیتی گفته می‌شود که با هدف جذب بک لینک از سایر سایت‌ها به وجود می‌آید. این محتوا می‌تواند به صورت پست وبلاگ، اینفوگرافیک، ویدیو، محتوای چالشی، راهنماها، دستورالعمل‌ها و آزمون‌ها باشد. یکی دیگر از تکنیک‌های لینک سازی خارجی 2023، انتشار پست مهمان است. در این روش، شما محتوایی را به صورت رایگان در یک سایت منتشر می‌کنید و در عوض، صاحب سایت اجازه قرار دادن یک یا چند لینک را به شما می‌دهد بنابراین یکی از راه‌های رایگان برای دریافت بک لینک، نوشتن پست مهمان است. چرا که احتمال دارد کاربران بر روی لینک کلیک کرده و وارد سایتتان شوند. پلتفرم های شخصی لینک سازی ما و شبکه های خبری و ربات های اتوماتیک بک لینک ، سئو را با کمک هوش مصنوعی از همیشه آسان تر کرده اند .

به همین دلیل به درستی انجام دادن سئو درون صفحه قبل از این که سئو بیرون صفحه انجام شود، اهمیت زیادی دارد. در حقیقت خدمات سئو سایت برای طیف گسترده‌ای از مشاغل و کسب و کارها مناسبند و بهترین نتایج را برای آن‌ها فراهم می‌کنند. حتی اگر یک کسب و کار کوچک و تازه تاسیس دارید، انجام درست سئو می‌تواند به شما کمک کند که در زمان کوتاهی به یک برند شناخته شده تبدیل شوید.

این ممکن است آنها را تشویق به تبدیل شدن به یک مشتری ثابت یا دنبال کننده کند. سئو فنی در واقع بهینه سازی هایی است که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می گیرد. سئو تکنیکال یا همان فنی به تمامی جوانب فنی یک وب سایت می پردازد و مواردی همچون هاست، سرعت وب سایت، نقشه ایکس ام ال، ربات و همچنین ده ها استراتژی دیگر که می توان در این سئو پیاده سازی شود. سئو فنی این امکان را به موتورهای جستجو خواهد داد تا کیفیت وب سایت شما را در زمانی که به سایتتان قرار است هدایت شوند، ارزیابی کنند.

سئو خارجی یا همان درون صفحه یک فرایند نا محدود است که به واسطه مهندسان برای به دست آوردن لینک کنندگان کنترل می شود. یکی از چیزهای مهمی که به دیجیتال مارکتینگ مربوط است و اگر بخواهید در فضای اینترنت فعالیت داشته باشید، باید آن را آموزش دیده باشید، سئو است. سئو به معنای بهینه سازی سایت شما است و اگر بخواهید در گوگل دیده شوید و در سطر اول قرار گیرید، باید یا سئو را بلد باشید یا یک سئوکار استخدام کنید. سئو برای این به وجود آمده که به بهبود رویت و ارتباط سایت ها در زمان جستجوی موردی کمک کند.

بنابراین توصیه میکنم هیچوقت صرفا روی چند صفحه محصول محدود تمرکز نکنید. پیشنهاد میکنم تا جای ممکن url صفحه محصول را کوتاه و جذاب کنید. با کمک از یک برنامه و استراتژی درست می‌توانید به تمامی اهداف کوتاه مدت و بلندمدت خود دست پیدا کنید.

مثلا تصور کنید 4 صفحه محصول در سایت شما وجود دارد که کلمه کلیدی همه آنها آیفون 7 بوده و تنها تفاوتشان در رنگ محصول است. در ادامه توضیحات بالا؛ به هیچ عنوان در سایت های فروشگاهی و حتی غیر فروشگاهی، صفحات یتیم نسازید. منظورم از صفحه یتیم چیست؟ منظور همان صفحاتی است که آنها را ساخته اما هیچ لینک داخلی برایشان ایجاد نکرده اید. چنین صفحاتی در سایت شما نه تنها سئو نمیشوند؛ بلکه قدرت میانگین کل سایت را هم کاهش میدهند.

وجود این لینک ها علاوه بر بهبود تجربه کاربری؛ باعث ایجاد یک ساختار لینک سازی داخلی قدرتمند در صفحات میشود. همچنین خدمات بهینه سازی سایت با توجه به میزان بودجه کارفرما متغییر است. به طور معمول هزینه صفر تا صد یک سایت بهینه شده با توجه به پایدار بودن نوع تبلیغات از مقرون به صرفه‌ترین راه‌های ارتباطی با کاربران است. بدین معنا که هر فردی با توجه به لوکیشن و موقعیت‌های مختلف می‌تواند تنها با جستجو در گوگل به سایت شما در کسری از ثانیه دسترسی داشته باشد و از محصولات یا ارائه خدمات سایت بهره‌مند شود. اساسا خدمات حرفه ای سئو از چند مرحله مختلف کیوورد ریسرچ، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال و سئو محلی تشکیل می‌شود که انجام هر کدام از این مراحل نیاز به تخصص و برنامه ریزی مشخص دارد.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما