زمان را از دست ندهید

از ویژگی های مهم دیگر ریپورتاژ آگهی این است که همه کسب و کارهای نوپا و قدیمی یا بزرگ میتوانند با اهداف متفاوتی از آن بهره ببرند. استفاده از کلمات باید به این صورت باشد: از هر ۱۰ لینکی که میگذارید، ۷ تا از آن ها باید مانند نوشته بالا باشد، ۲ تا از آن ها باید مربوط به کلمه مترادف شما باشد، ۱ عدد از محتوا ها هم باید از کلمه کلیدی های اصلی شما باشد. ۱٫ اثرگذاری بسیار بالا برروی مخاطبان. اتوریتی در بهبودی سئو نسبت به دیگر ویژگیها بسیار نقش موثر تری دارد و هر چقدر اتوریتی سایت انتشار دهنده بیشتر باشد هزینه انتشار آگهی هم بالاتر خواهد بود. در اصل میتوان گفت هر ریپورتاژی که یک سایت برای شما انجام میدهد، یک بک لینک برای سایت شما محسوب میشود. مخصوصا بک لینک یک کار زیر ساختی برای سایت شما محسوب میشود و سایت شما را سریع تر از آنچه فکر کنید به صفحات اول گوگل میاورد. فکر میکند فرد دیگری برای شما اینکار را انجام داده است که این یک امتیاز مثبت برای شما محسوب میشود. وقتی سایت دیگری لینک سایت شما را درون سایتش قرار دهد، در اصل یک بک لینک برای سایت شما محسوب میشود.

از هر لحاظ استفاده از این روش امتیاز بزرگی برای رونق گرفتن کسب و کار شما محسوب میشود. اگر گوگل متوجه شود که شما بک لینک غیر طبیعی استفاده کردهاید قطعا شما را جریمه میکند. مورد مهمی که در لینک باید مد نظر باشد، لینک فالو میباشد، چرا که در صورتی که ما دارای لینک فالو در سایت مورد نظر برای رپوتاژ باشیم یعنی سایت منتشرکننده ما را تایید کرده و گوگل نیز زود اعتماد میکند. این موضوع کمک میکند که بتوانید محصولات خود را به مخاطبان جذب شده ارائه دهید و فروش بیشتری نیز داشته باشید. مهم ترین بخش این مقاله همین مطلب است که بدانید متن رپورتاژ آگهی را چگونه بنویسید و لینک ها را چگونه در آن قرار دهید. پس حتماً در انتخاب و درج آنها در رپورتاژ آگهی نهایت دقت و وسواس را داشته باشید. در حالت عادی یک سایت تازه پس از گذشت مدت زمانی شاید نتواند بدون تبلیغ و تنها با تولید محتوا به آمار بازدید بالا و هدفهای خود برسد.

با اینکار بازدید شما تا ده ها برابر بالا میرود. اگر کلمه کلیدی را استفاده کنید احتمال اینکه سایت شما پنالتی شود خیلی بالا میرود. یکی لینک سایت شما باشد که به روش بالا انجام شود. خب بک لینک سازی انواع مختلفی داره و اگر با روش های اشتباهی انجام بشه میتونه به سایت شما آسیب خیلی جدی وارد کنه. اگر شما در محتوا اشاره مستقیم به کار خودتان بکنید امکان پنالتی شدن توسط گوگل وجود دارد. اینکار باعث بالا رفتن ریپورتاژ شما میشود و ممکن است بازدید شما تا ۱۰ برابر بیشتر بشود. همچنین هر چقدر دامین آتوریتی چه به صورت فیک بالا باشد و چه به صورت نرمال، معمولا قیمت بالایی دارد که باید به این مورد هم توجه کنید. ضمن اینکه انتشارمتعدد ریپورتاژ میتواند به بالا تر رفتن اعتبار برند شما کمک کند. حالا شما باید به گونه ای سایت خودتان را بک لینک سازی کنید که گوگل احساسی کند فرد دیگری اینکار را انجام داده است. آفتاب نیوز: از سایت های دولتی و دانشگاهی زیادی لینک دارد و می تواند عصاره لینک خود را به کسب و کار شما منتقل کند. ریپورتاژ آگهی به نوعی معرفی محصول به شیوه ای غیر مستقیم در رسانه های معتبر و وب سایت ها به شمار می رود.

سعی کنید در متن ریپورتاژ بدون منبع معتبر یک مطلب تخصصی را بیان نکنید و بدانید که آوردن اسم از یک شخص معروف میتواند تاثیر بسیاری بر موثر واقع شدن نوشته شما بگذارد. با دانستن نحوۀ نگارش ریپورتاژ آگهی حال شما میتوانید، با این نوع تبلیغات، کسب و کار و سایت خود را در دیگر سایت های معتبر معرفی کنید. البته قبل از آن باید بلد باشید تا سایت خودتان را به صورت کامل سئو کنید. در تمامی مقالات رپورتاژ آگهی به عنوان یکی از زیرمجموعه های تبلیغات ذکر شده است اما در این مقاله این تصور غلط را کاملا رد می کنم و رپورتاژ آگهی را جزئی از بازاریابی محتوا می دانم. رسانه های دیجیتال این پتانسیل را دارند که برند ما را بسازند و به عنوان یک کانال ارتباطی بین ما و تقاضای مشتری عمل کنند . با توجه به غیرمستقیم بودن این روش تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی بسیار موثر است.در نتیجه عموم مردم به این نوع ارتباط اعتماد بیشتری دارند و کل محتوای گزارش را تا انتها مطالعه می کنند. هرچه زودتر از این نوع تبلیغات غیر مستقیم استفاده کنید زودتر به هدف خود خواهید رسید.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما