& زمان در حال تغییر است& اشلی بوهای پس از ثبت اولین پیروزی مهم در مسابقات آزاد زنان بریتانیا برای زندگی جدید آماده شد.

از آنجایی که میرفیلد – خانه یک باشگاه گلف که در سال 1744 تأسیس شد – برای اولین بار میزبان مسابقات زنان بود، اشلی بوهای اولین عنوان مهم خود را در 221 امین تور حرفه ای خود در LPGA به دست آورد.
در یک روز پایانی جذاب که مناسب آن موقعیت بود، آفریقای جنوبی پیروزی را از آرواره های شکست ربود، و از لبه سقوط دیرهنگام خروشان برگشت تا قهرمان سه بار چون این-گی را در پلی آف چهار سوراخه میخکوب کننده به دست آورد.

با انجام این کار، بوهای نام خود را به فهرست برجسته گلف بازان آفریقای جنوبی اضافه کرد که در Muirfield برنده شده اند.

با این حال، در حالی که این دو افسانه ای 13 عنوان اصلی را بین خود دارند، بوهای برای همیشه افتخار منحصر به فرد را حفظ خواهد کرد که اولین برنده اوپن زنان در دوره افسانه ای پیوندهای اسکاتلندی است. با لغو سیاست عضویت مردانه خود در سال 2017، مویرفیلد، اهمیت بیشتری از پیروزی برای بوهای از بین نمی رود.

او به دان ریدل از سی‌ان‌ان گفت: «افزودن نامم به آن فهرست با گری و ارنی، افتخار بزرگی است.

اما همچنین به عنوان اولین زنی که در مویرفیلد پیروز شد، این هفته گذشته تاریخ را ساختیم… زمان در حال تغییر است.

“هفته گذشته همه آنجا فوق العاده بودند، جمعیت فوق العاده بودند — آنها با آغوش باز از ما استقبال کردند.”

بوهای پس از پیروزی جام را در دست دارد.بوهای پس از پیروزی جام را در دست دارد.

خونسردی

به نظر می رسید که چنگ زن 33 ساله بر یک برد مهم در زمان مرگ از بین می رود، زمانی که سوراخ پانزدهم را سه برابر کرد، برتری پنج شوتی که در شروع راند پایانی داشت، با به تساوی رسیدن چون که به تساوی رسید، از بین رفت.

بوهای که فقط یک بار در روز پیش از این بازی می‌کرد — کار کردن با یک زیر 70، 65 و 64 — اکنون به سه پارس مستقیم نیاز داشت تا به 4 بالای 75 برسد. سر.

بوهای به یاد می آورد: “فقط به خودم گفتم، “باشه، ما برای برتری به تساوی بازگشتیم”… هنوز آن را از دست نداده بودم.

من هنوز سه سوراخ داشتم. و این تنها کاری بود که می توانستم انجام دهم، تنها چیزی که کنترل می کردم شلیک بعدی بود.

من در آن هفته خیلی خوب کار کرده بودم، بنابراین سعی کردم اجازه ندهم که یک سوراخ کل هفته ام را مختل کند.»

بوهای در روز آخر ضربه ای را در سوراخ چهاردهم به صف می کند.بوهای در روز آخر ضربه ای را در سوراخ چهاردهم به صف می کند.

به اندازه کافی مطمئنا، بوهای اعصاب خود را حفظ کرد تا با سه پارس بازی را ببندد و با چون یک بازی مرگ ناگهانی میخکوب کننده ترتیب دهد.

تنش برای بوهای تنها با شجره مخالفان تشدید شد، زیرا چون به دنبال پیروزی در مسابقات قهرمانی PGA در ژوئن، دومین رشته اصلی خود را در این فصل دنبال کرد.

بوهای گفت: “من فقط سعی می کردم در لحظه بمانم و روی هر ضربه تمرکز کنم.”

“من می دانستم که In-Gee یک رقیب سرسخت خواهد بود، او در حال حاضر یک برنده اصلی است.”

بوهای در طول بازی پلی آف توپ می زند.بوهای در طول بازی پلی آف توپ می زند.

‘تغییر زندگی’

پس از سه دور سوراخ هجدهم که نمی‌توان آن را جدا کرد، بن بست زمانی شکسته شد که چون – پناهگاهی از سه راهی پیدا کرده بود – فقط می‌توانست غوغا کند. علیرغم پیوستن حریف خود به شن، یک ضربه رویکرد باورنکردنی از بوهای او را با یک ضربت کوتاه برای اولین عنوان بزرگ باقی گذاشت.

بدون اشتباه، آفریقای جنوبی توپ را به خانه فرستاد. پس از نگاه به آسمان، قهرمان جدید توسط همسرش دیوید در آغوش گرفته شد، تصویری از اضطراب و استرس در طول مرحله پلی آف.

بوهای با همسرش دیوید در سبز هجدهم پیروزی را جشن می گیرد.بوهای با همسرش دیوید در سبز هجدهم پیروزی را جشن می گیرد.

بوهای گریان در یک مصاحبه احساسی پس از پیروزی به شوهرش – که قبلاً هشت سال برای او کادید کرده بود – ادای احترام کرد. پس از حرفه ای شدن در سال 2007، پیروزی در Muirfield اوج بی سابقه ای جدید را در یک “سفر طولانی” رقم زد.

علیرغم سه برد در تور اروپای بانوان، بوهای – که هرگز بالاتر از رتبه پنجم در یک رشته بزرگ به پایان نرسیده بود – وقتی پنجشنبه در اسکاتلند فرود آمد، همچنان برای اولین پیروزی در تور LPGA تلاش می کرد.

لذت پایان دادن به آن خشکسالی تنها با دریافت یک کیف جایزه 1,095,000 دلاری، افزایش درآمد حرفه ای او به 3,503,926 دلار و ادامه یک سال تاریخی برای جایزه در گلف زنان شیرین شد.

برنده شدن 1.8 میلیون دلاری مینجی لی در یک پات بی سابقه 10 میلیون دلاری در US Open در ماه ژوئن با یک رکورد دیگر در مسابقات قهرمانی PGA همراه شد، جایی که چون 1.35 میلیون دلار از یک کیف 9 میلیون دلاری را که نسبت به رویداد سال قبل دو برابر شده بود، به خانه برد.

کیم جو هیونگ 20 ساله کره جنوبی به اولین پیروزی تاریخی در تور PGA رسید.کیم جو هیونگ 20 ساله کره جنوبی به اولین پیروزی تاریخی در تور PGA رسید.

در کنار افزایش توجه رسانه‌ها که با قهرمانی بزرگ همراه است، آن‌ها چهره‌هایی هستند که قرار است دنیای بوهای را زیر و رو کنند.

او گفت: «پولی که ما در حال حاضر بازی کرده‌ایم… زندگی ما را تغییر می‌دهد. ما هرگز برای این مقدار پول بازی نکرده‌ایم، بنابراین کیف‌ها عالی هستند.

فکر می‌کنم فقط چند ماه دیگر متوجه می‌شوم که اوضاع واقعاً شروع به کار کند.»

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما