رکورد بیشترین عملکرد در هکتار محصول توسط کشاورزان «روژین تک» ثبت شد.

گوجه فرنگی پس از طی مراحل کاشت سالم و مرغوب بوده و نیاز به تحمل مناسب دارد.تا سحر» با دقت بالا و در زمان مناسب انجام می شود تا محصول نهایی که همان لرد است در بالاترین سطح کیفی تولید شود.

راستی فرار کنید، در تابستان که تقریباً به نیمه رسیده است، فصل برداشت گوجه فرنگی در کردستان و کرمانشاه آغاز می شود و اگر درست و دقیق انجام شود، در نهایت محصول باکیفیت به بازار مصرف عرضه می شود. این گزارش از زبان مدیران شرکت کشاورزی و صنعت دنبال خواهد شد.تا سحر» بهترین تولیدکنندگان گوجه فرنگی در جهان چه کسانی هستند؟

صادرات گوجه فرنگی به کشورهای انگلستان، کانادا، لهستان، ایتالیا، روسیه و 10 کشور دیگر که از نظر مصرف مواد غذایی از کشورهای نسبتاً سخت گیرانه ای هستند و کسب علائم استاندارد و بهداشتی گواهی بر تولید محصولات با کیفیت پایدار و سالم است. محصولی که حاصل کاشت، رشد و برداشت صحیح و در قالب کشاورزی قراردادی است در شرکت کشاورزی و صنعتی «روژین تک» انجام می شود.

تا سحر؛ حمایت از کشاورزان از کاشت تا برداشت

در قرارداد کشاورزی، شرکت پشتیبان به عنوان سرمایه گذار و حامی، در ابتدای کار به کشاورز اطمینان می دهد که در صورت کاشت، قطعاً محصول وجود خواهد داشت و در زمان برداشت، خریدار و خریدار وجود خواهد داشت. بازار برای محصول

سید مظفر عبدالله مدیرعامل شرکت روژین تک درباره سیاست این شرکت در زمان برداشت گوجه فرنگی می گوید: مراحل چیدن و جمع آوری گوجه فرنگی با مشارکت کشاورزان انجام می شود به طوری که روژین تاک با تهیه سبد و جعبه در اختیار کشاورزان، کار برای جمع آوری به کارخانه کمک می کند. با تحویل محصول و تحویل محصول.

رکورد بیشترین عملکرد در هکتار محصول توسط کشاورزان «روژین تک» ثبت شد.

عبدالله ادامه می دهد: شرکت تا زمانی که محصول از روی زمین بلند شود کار می کند کشاورزان اعلام می کند که قیمت پرداخت شده و قیمت پیشنهادی خرید محصول است. قیمت منصفانه و بالاتر از قیمت محصول در بازار است. حتی این شرکت به کشاورزان اصرار دارد که باید محصول را تا پایان روز بفروشند تا سحر جود درحت و می توادن را توجم فرنجی ر در بازر در بارز

محصول زمانبر

محصول سالم و با کیفیت است، پس از طی مراحل کاشت و رشد نیاز به تحمل صحیح و اصولی دارد. تا سحر با دقت و به موقع انجام می شود.

مهندس حمیدرضا جهانگیری مدیر کشاورزی این شرکت درباره نحوه و زمان برداشت محصول توضیح می دهد: در روژین از بذر هیبرید و اوپی استفاده می شود و بهترین زمان برداشت این نوع بذر بین 90 تا 110 روز پس از کاشت است. در استان های کرمانشاه و کردستان این برداشت ها از 24 اسفند تا 24 فروردین انجام می شود اما بسته به شرایط آب و هوایی ممکن است این تاریخ ها رفت و برگشت داشته باشند.

جهانگیری ادامه می دهد: امسال برداشت رویژین را تا 3 فروردین و یک هفته دیرتر از هر سال آغاز کرده ایم و برداشت تا 25 فروردین ادامه دارد.

کود گیاهی و محصول نهایی

یکی از دغدغه های اصلی مصرف کنندگان غذا، سلامت و کیفیت محصول و عدم وجود آلودگی اعم از سموم و مواد شیمیایی، مبارزه با آفات است. «کشاورزی و صنعت تا روژین » به عنوان یکی از شرکت های تولیدی که هر ساله نشان استاندارد را از سازمان استاندارد دریافت می کند، در این زمینه سعی کرده است کودهای شیمیایی خطرناک را جایگزین کودهای گیاهی کند.

رکورد بیشترین عملکرد در هکتار محصول توسط کشاورزان «روژین تک» ثبت شد.

حمیدرضا جهانگیری وی در خصوص سموم باقیمانده روی محصول می گوید: چون محصولات ما به صورت زراعت قراردادی کشت می شود، کشت و برداشت می شود، بنابراین هر گیاه قبل از اینکه برای کاشت به دست کشاورزان برسد در آزمایشگاه و زمینه های تحقیقاتی آزمایش می شود. و در نتیجه کل مبلغ در صورت وجود به موقع در فرم کنترل می شود. و باید اضافه کنم که قابلیت حذف محصول در کمتر از 72 ساعت را دارد که برای محصولی مانند گوجه فرنگی بسیار طبیعی است.

این مهندس کشاورزی توضیح می دهد که روژین از سم تولید شده روی گیاه بدون خطر استفاده می کند. اما اگر در مواردی مجبور به استفاده از سموم شیمیایی شود قطعاً بدون هیچ خطری برای انسان از آنها استفاده می کند، البته بیشتر سم پاشی یا مبارزه با آفات در مرحله درخت انجام می شود و در زمان برداشت به ندرت اتفاق می افتد. همچنین کنترل شده و بی ضرر است و محصول نهایی که وارد فرآیند تولید می شود عاری از هرگونه سموم و فلزات سنگین می باشد.

گوجه فرنگی با کیفیت کنترل شده

گوجه فرنگی مرغوب باید سفت، گوشتی و قرمز رنگ باشد اما در این بین گوجه هایی با رنگ های دیگر نیز تولید می شود. مهندس حمیدرضا جهانگیری به این نکته اشاره می کند و بیان می کند: گوجه فرنگی در روژین برداشت می شود تا سرانجام به گوجه فرنگی یا کنسرو شده تبدیل شود، بنابراین فقط گوجه فرنگی قرمز و رسیده به کارخانه روژین ارسال می شود و هر گوجه فرنگی با کشاورزان، غذای تازه با هر کیفیت و رنگی را در بازارهای محلی به فروش می رساند. .

باید گفت گوجه فرنگی در استان های کردستان و کرمانشاه برداشت می شد که آن را کشت و تولید می کردند. تا سحر» در آن کین شده در سه کین هردمی شود، هر برداشت بر اساس تشخیص کارشناسان و مهندسان کشاورزی، با کنترل کیفی دقیق و در زمان مناسب انجام می شود.

رکورد بالاترین عملکرد در هکتار

بر اساس آخرین آمار اعلام شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی، متوسط ​​عملکرد کشاورزان در مقیاس برداشت گوجه فرنگی 48 تن در هکتار است. به این ترتیب کشاورزان ایرانی به طور متوسط ​​از هر هکتار زمین 48 تن گوجه فرنگی کشت می کنند.

اما این عدد در بخش کشاورزی و صنعت است. تا سحر» بسیار بالاتر از میانگین کیشور است. به گفته مهندس جهانگیری، متوسط ​​عملکرد در مزارع استاندارد چاودار تا 80 تن در هکتار و در مزارع گیاهی حدود 102 تن در هکتار است. البته این ارقام متوسط ​​بازدهی هستند و همیشه اعداد کمی هستند.

О мы говид بیشترین عملکرد گوجه فرنگی در هکتار 254 تن به ثبت رسیده است و هیچ توضیحی وجود ندارد. مهندس جهانگیری این رکورد هر ساله در بین بسیاری از کشاورزان تا روژین تکرار می شود و تصادفی نیست.

از مهم ترین دلایل ثبت این گونه سوابق باید به آموزش کشاورزان، حمایت شرکت های حامی، نوع ساخت و ساز و مهندسی کشاورزی اشاره کرد.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان