رونمایی از کفپوش پشمی تماما طبیعی در نمایشگاه بین المللی تهران

در حاشیه نمایشگاه کفپوش ماشینی، فرش و اقلام وابسته که از 21 تا 25 شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، از محصول جدید شرکت فرهیس رونمایی شد. این محصول که توسط برند فرش سرمایه عرضه می شود کاملا شبیه کف دست ساز بوده و از پشم طبیعی بافته شده است.

فرش دستبافت ایرانی ایزهای از هنر و سنادت است که درینی بانام کیشورزیمان ایران است. در سال های اخیر افزایش قیمت این محصول، خرید این محصول زیبا و باکیفیت را برای بسیاری از اقشار جامعه غیرممکن کرده است. از سوی دیگر نگهداری و نگهداری از این محصولات گران قیمت یکی از معضلات زندگی روزمره است که خانواده ها را به جایگزینی استفاده از محصولات صنعتی ترغیب می کند. شرکت فرش کامی زیرمجموعه کروہ نصاجی فرش فرهی یکی از مبتکران صنعت فرش ماشینی در نمایشگاه امسال از محصولی رونمایی کرد که می تواند جای خالی فرش های اصیل ایرانی را در منازل پر کند و پس از سال ها استفاده ارزش خود را حفظ کند. این محصول از پشم طبیعی ساخته شده و در آن بافته می شود و کاملاً شبیه فرش دستباف است و در مقایسه با سایر الیاف طبیعی، پشم طبیعی از ماندگاری و کیفیت بالاتری برخوردار بوده و قرن هاست که در فرش ایرانی استفاده می شود. پشم به کار رفته در این محصول به صورت خلاقانه در تماس با مایعات بوی نامطبوع متصاعد نمی کند و علاوه بر سهولت در شستشو و حفظ رنگ، ایمن تر از الیاف مصنوعی است.

رونمایی از کفپوش پشمی تماما طبیعی در نمایشگاه بین المللی تهران

در تولید شرکت کفپوش پایتخت کلیه مراحل تکمیل اعم از سمباده زنی، ریشه زایی، شیراز و برش کاملاً با دست و مشابه کف سازی دست ساز انجام می شود. قیمت این محصول حدود یک سوم کیفیت کف دست ساز است و در طرح های اصیل ایرانی و مدرن در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

رونمایی از کفپوش پشمی تماما طبیعی در نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت فرش فرهی از سال 1369 به صنعت کف سازی در کیشور مشغول است و محصولات آن در بیش از 50 شعبه فرش فرهی و 9 فروشگاه بزرگ موجود می باشد. این شرکت در طول فعالیت خود موفق به ثبت 10 اختراع دانش بنیان و 11 استاندارد بین المللی شد و کیشور یکی از صادرکنندگان موفق صنعت نساجی محسوب می شود.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما