ردّی مرد جوان در مرج فجیع دختر اهوازی

مرد جوانی در ارتباط با مرگ دختر اهوازی که در تهران به قتل رسیده بود دستگیر شد.

شنبه 19 شهریور گزارش ارسال خواهیم کرد. واحد بازپرسی ویژه قتل به عنوان دادسرای امور جنایی دهم منصوب شد.

بازپرس پرونده در تحقیقات اولیه از انتقال دختر 25 ساله به بیمارستان ابن سینا خبر داد و به دلیل ضرب و جرح و شکنجه های شیطانی جان باخت. همچنین مشخص شد مقتول از طریق انظار عمومی به مرکز درمانی منتقل شده است.

بدین‌ترتیب عموی آن دکتر جوان مورد بررسی قرار گرفت. وی به کارآگاه پلیس گفت: برادرم قبل از مرگ بر روی تخت بیمارستان ادعا کرده بود که توسط فرد یا افرادی ناشناس از محل کارش در اهواز به خانه ای در شمال ایران ربوده شده و مورد ضرب و شتم وحشتناکی قرار گرفته است. و شکنجه.” .

عموی مقتول ادامه داد: برادرم مدعی شد که پس از مدتی توانسته از دست این افراد فرار کند و به تهران برود که پس از رسیدن به این شهر بزرگ به خوابگاهی پناه برد و در آنجا با من تماس گرفت. در همین حین زمانی که به تهران رسیدم او را به سرعت به بیمارستان ابن سینا رساندم که متأسفانه به دلیل شدت جراحات وارده بر روی تخت بیمارستان فوت کرد.

بازرس شعبانی با اطلاع از این مهم به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا مسیر متوفی را ردیابی و جسد دختر جوان را برای بررسی و انجام آزمایشات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل کنند.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مرد جوان دست اندرکار این جنایت را شناسایی و در عملیاتی موفق به دستگیری وی شدند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تحت بازجویی فنی قرار گرفت و علیرغم اینکه شواهد حاکی از دست داشتن وی در مرگ دختر جوان است، به جرم خود اعتراف نکرد.

با دستور محمد تقي شعباني; بازپرس ویژه قتل های اداره دهم جنایی متهم را برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما