راه آهن هند به زودی عملیات سریع السیر Patna Ranchi Vande Bharat را انجام می دهد، جزئیات در اینجا اخبار راه آهن

راه آهن هند در نظر دارد قطار سریع السیر Vande Bharat را بین پاتنا و رانچی راه اندازی کند. این قطار بین شهرهای پایتخت دو ایالت که پاتنا و رانچی را به هم متصل می کنند، تردد خواهد کرد. این می تواند پانزدهمین واحد قطار نیمه سریع در هند پس از راه اندازی باشد. علاوه بر این، این اولین قطاری خواهد بود که در بیهار و دومین قطار عصر جدید در منطقه راه آهن جنوب شرقی به بهره برداری می رسد.

کار برای معرفی قطار Vande Bharat در مسیرهای متعدد در هند در حال انجام است. با این حال، جزئیات قطار پاتنا – رانچی هنوز نهایی نشده است. انتظارات این است که قطار مسافتی بیش از 410 کیلومتر را بین پاتنا و رانچی از طریق گایا طی کند. انتظار می رود قطار ظرف مدت 6 ساعت سفر را به پایان برساند. در حال حاضر سریع ترین قطار در مسیر قطار سریع السیر رانچی-پاتنا-رانچی جان شتابدی است که مسافت را در 7 ساعت و 55 دقیقه طی می کند.

همچنین بخوانید: Go First Crisis: درک مشکل Engine Maker P&W، در اینجا چگونگی رخ دادن رویدادها آمده است

انتظار می رود قطار در طول سفر خود در چند ایستگاه از جمله گایا، کودرما، جاده هزاری باغ، پاراسنات و شهر فولاد بوکارو توقف داشته باشد. طبق الگوی قطار ونده بهارات در سایر مسیرها، این قطار شش روز در هفته تردد خواهد کرد.

قطار Vande Bharat در حال حاضر در 14 مسیر از جمله دهلی نو – بنارس Vande Bharat Express، دهلی نو – Shri Mata Vaishno Devi Katra (J&K) Vande Bharat Express، گاندیناگار و بمبئی Vande Bharat Express، دهلی نو به Amb Andaura در هیماچال پرادش ونده فعال است. قطار سریع‌السیر بهارات، چنای-میسورو ونده بهارات اکسپرس، ناگپور-بیلاسپور ونده بهارات اکسپرس، هورا – اکسپرس جدید جالپایگوری ونده بهارات، اکسپرس سکوندراآباد-ویساخاپاتنام ونده بهارات، بمبئی-سایناگار شیردی ونده بهارات اکسپرس، بمبئی-سولاپور اکسپرس، بمبئی-سولاپور قطار سریع‌السیر دهلی ونده بهارات، قطار سریع‌السیر چنای-کویمباتور ونده بهارات، اکسپرس سکوندراآباد-تیروپاتی ونده بهارات، و اکسپرس آجمر-دهلی کنت ونده بهارات.

window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v5.0&appId=2512656768957663&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });window.addEventListener(‘scroll’, (event) => {
var script = document.createElement(‘script’);
script.src=”https://connect.facebook.net/en_US/sdk.js#xfbml=1&version=v10.0&appId=1911135012435337&autoLogAppEvents=1″;
document.body.appendChild(script);
}, { once: true });

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما