دو فرمانده جوان فینالیست شدند

در رفتن دو کاپیتان کیشورمن به فینال بازی های کشورهای اسلامی کیشور راه یافتند.

بر اساس این گزارش، مرحله حذفی مسابقات تیراندازی با کمان کشور در حالی برگزار شد که فرماندهان کیشورمن در کامپوند به مصاف حریفان خود رفتند.

نتایج مجموعه کومانداران کیشورمان به شرح زیر است:

مردان مرکب:

محمد صالح پس از استراحت در دور اول مسابقات حذفی، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم مالزی رفت و با نتیجه 145 بر 144 پیروز شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف نماینده دیگر مالزی رفت و با نتیجه 145 بر 143 پیروز شد و راهی نیمه نهایی شد. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه 149 بر 148 پیروز شد. این بوکسور روز پنجشنبه برای کسب مدال طلا به مصاف نماینده مالزی می رود.

امیر کاظم پور پس از استراحت در دور اول مسابقات حذفی، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف مالزی رفت و با نتیجه 144 بر 143 شکست خورد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

محمد مادردار در دور اول به مصاف حریف عربستانی رفت و 132 بر 132 پیروز شد. وی در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف نماینده ترکیه رفت و با نتیجه 143 بر 136 شکست خورد و از دور مسابقات حذف شد.

خانم های مرکب:

گیسا بایبوردی پس از استراحت در دور اول، در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف بنگلادش رفت و با نتیجه 144 بر 143 پیروز شد و به نیمه نهایی راه یافت. وی در مرحله نیمه نهایی به مصاف تیمی از ترکیه رفت و 144 بر 140 پیروز شد و فینالیست شد. Baybordi bray kabrы madal tala ros Penzhnыше бех масаф فرماندهی ز تورکی.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما